Şimdi Ara

Kızın maddi durumu çok iyi +21 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
6
Favori
4.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NIYEGELDINLAN

Kızın maddi durumu çok iyi +21

bence sakın bırakma hayatını kurtar kardeş

gercekmi bu?

gerci flash tv gercek olmama ihtimali yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Karaj

Arkadaş vasıtasıyla 3 haftadır bir kız ile çıkıyorum kız çok iyi birisi ama bu hafta evine çağırdı annesiyle tanıştırdı kızın maddi durumu çok çok iyi açıkcası moralim bozuldu ama bozunya vermedim Çünkü bizim maddi durum iyi değil ne alakası var seven insan para bakmaz diyeceksiniz ama ister istemez kötü oluyorum Odamdan salona kadar soba borusu geçiyor 10 metrelik soba borusu geçiyor şaka atmıyorum ciddiyim. Neyapmalıyım diye sormam belki ama sizin düşünceleriniz neler abilerim arkadaşlarım.

hocam karaktere bağlı birazda ne insanlar var zengin olupta bunu belli etmeyen ve yanlış anlaşılıcam diye bundan çekinen zaten karakterli ve iyi biriyse böyle şeyleri takmayacağından emin olabilirsin öbür türlü sana yaşamayacağın sıkıntılarıda yaşatabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Maddi durumundan neden utanıyorsun ki!Herkes elbet zor dönemlerden geçmiştir siz de gayret edin sizinde paranız olsun
    Hem aşk denen şey paraya bakmaz
    bakar da senin yaşındakiler bakmaz
    evlensen de 3 seneye ayrılırsın sıkılırsın kızdan

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

çatır çatır konuşacaksın başka çaresi yok .

böyle böyle de , benimle starbucks'a değil simit sarayına, taksiye değil otobüse , eski bir gelinliğe , bir bakır bileziğe , annemden kalan bu yüzüğe razıysan gel benimle !

Hocam bekliyorum şuan normal şekilde konuşuyorum olursa buraya tekrar yazarım saolasınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

quote:

Orijinalden alıntı: TherafluForte

quote:

Zor iş. kendimden biliyorum .

Hocam senin iş noldu?

Kiz ile ciddi sekilde konustum . Rahatsiz oldugum tarafi dioe getirdim . O da anlayisla karsiladi . Herseyi ikimizin ortak oldugu seviyede yasiyoruz . Guzel bir hediye veya herhangi birsey almak istedigi zaman bunu hakedecek birsey yaparsam , o zaman kabul etmekte anlastik . He birde dogum gunu veya tanisma tarihi gibi gunlerde . Kiz benden ciddi duruyor bakalim ne olacak .

Sevdiceğinin güzelliğine 1 den 10 a kadar bir değerlendirme yapsan kaç verirdin? Bu arada hayırlı olsun.

• Olmaz evlat olmaz.

Sen boyle düsünsen bile, yarın elinde bir şeylerle evine geldiği zaman ağırına gider, kaldıramazsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: AURIS

3 haftadır çıkıyorum demişsin. Ailesiyle neden bu kadar hızlı tanıştın ?

Csb gibi geldi.

+1 CSB
  • Kızla party oluşturun. Sonra birlikte quest yaparak level atlayın. Sonda Dungeon'a gidersin ve kıza vurarsın 10 metrelik soba borunu.

• Bi şey yapma hocam. Biraz takıl ayrıl. Hem moral bozacak bi şey yok, fakir olmak ayıp mı kötü bi şey mi? Benim evim de sobalıydı eskiden her fırsatta söylerdim hala da söylüyorum.

• Kızın kendini nasıl gördüğüde önemli. Kendini fiziksel olarak çirkin, yetersiz görüyorsa ileride de ayrılmak istemez bence senden.

• cem karaca'dan tamirci çırağını dinle, otur oturduğun yerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hoov At Mı O?

Bi şey yapma hocam. Biraz takıl ayrıl. Hem moral bozacak bi şey yok, fakir olmak ayıp mı kötü bi şey mi? Benim evim de sobalıydı eskiden her fırsatta söylerdim hala da söylüyorum.
     Kızın maddi durumu çok iyi +21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi This Time -- 16 Mart 2013; 11:35:21 >
  • O odandan salona kadar geçen boruyu al ......

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kızı al eve götür berabeber soba temizleyin baktın hala yanında duruyo ozaman sar sarmala o kızı bırakma biyere al evlen :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Zor iş. kendimden biliyorum .

Hocam senin iş noldu?

Kiz ile ciddi sekilde konustum . Rahatsiz oldugum tarafi dioe getirdim . O da anlayisla karsiladi . Herseyi ikimizin ortak oldugu seviyede yasiyoruz . Guzel bir hediye veya herhangi birsey almak istedigi zaman bunu hakedecek birsey yaparsam , o zaman kabul etmekte anlastik . He birde dogum gunu veya tanisma tarihi gibi gunlerde . Kiz benden ciddi duruyor bakalim ne olacak .

Sevdiceğinin güzelliğine 1 den 10 a kadar bir değerlendirme yapsan kaç verirdin? Bu arada hayırlı olsun.

Duygusal olarak dusunmezsem 10 uzerinden 8.5 , 9 alir . Bakimli olmasi iyi .

• ''Babanızın zengin olması sizin elinizde değil, ama kayınpederinizin zengin olması sizin elinizde.'' diye BillGates in sevdiğim bir sözü vardır.
  • kızı eve getirebilecek kadar seviyeye geldiyseniz o borulari çıkar git 12 ay taksıtle 1.000 tl'ye klima al :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: asparanda

kızı eve getirebilecek kadar seviyeye geldiyseniz o borulari çıkar git 12 ay taksıtle 1.000 tl'ye klima al :D

Klima fazla yakar hocam alması sorun değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karaj

quote:

Orijinalden alıntı: asparanda

kızı eve getirebilecek kadar seviyeye geldiyseniz o borulari çıkar git 12 ay taksıtle 1.000 tl'ye klima al :D

Klima fazla yakar hocam alması sorun değil.

o doğru bizim evde 6-7 yıldır klima var o mantıkla soba yaktık peder artık eski kıvamında olmadığından torbaya doldur yukari çıkar zor dedi yemişim parayi aylık elektrik faturasi 50-60 gelirken simdi 175-200 tl arasi geliyor artık akşamlari açtırıyor sadece :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cityliner

Evine çağır o 10 metrelik soba borusunu gösterip bu benim yaşantım de

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.