Şimdi Ara

Kıza Açılmayı Göze Alamıyorum [AÇILDIM]{EDİT2:HER ŞEY BİTTİ}[KIZ TEKRAR AYRILDI] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
10
Favori
6.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FreeRunner

quote:

Orijinalden alıntı: Alper

Yaşın benden küçüktür. Normalde böyle konulara da mesaj atmam ama benim de başıma aynı şeyler gelmişti lisedeyken. Kızlar böyledir. 8 ay uzun süre. 8 ay içinde sana bir ilgisi olsaydı zaten belli ederdi. Tecrübe edindin işte. Artık bir daha ki kızda daha rahat olursun.

Üniversitedeyiz hocam ben 21 o 19 ben ilgisi olduğunu hissetmiştim hatta çevremdeki kızlar falan da.

Teneffüs falan deyince sandım ben lise. Hep öyle sanılır zaten. Aynısı başıma geldi. Alanyalı bir kız vardı. Senin gibi yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. Ben senden ama daha uzun süre bekledim. Sonra açıldım elimde patladı. O gün belki çok kötü oldum ama bazı şeyleri öğrendim. Aramızda o kadar yaş farkı yok ama arkadaş tavsiyesi vermem gerekirse bekleme. Bekledikçe daha çok arkadaş oluyorsun maalesef. Ayrıca kız daha çocukmuş zaten 19 yaşında birinden olgun davranışlar beklememek gerekir. Önüne bak sen iyi olanı yaptın. Bir dahakine daha iyi olur.

• quote:

quote:

quote:

Yaşın benden küçüktür. Normalde böyle konulara da mesaj atmam ama benim de başıma aynı şeyler gelmişti lisedeyken. Kızlar böyledir. 8 ay uzun süre. 8 ay içinde sana bir ilgisi olsaydı zaten belli ederdi. Tecrübe edindin işte. Artık bir daha ki kızda daha rahat olursun.

Üniversitedeyiz hocam ben 21 o 19 ben ilgisi olduğunu hissetmiştim hatta çevremdeki kızlar falan da.

Teneffüs falan deyince sandım ben lise. Hep öyle sanılır zaten. Aynısı başıma geldi. Alanyalı bir kız vardı. Senin gibi yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. Ben senden ama daha uzun süre bekledim. Sonra açıldım elimde patladı. O gün belki çok kötü oldum ama bazı şeyleri öğrendim. Aramızda o kadar yaş farkı yok ama arkadaş tavsiyesi vermem gerekirse bekleme. Bekledikçe daha çok arkadaş oluyorsun maalesef. Ayrıca kız daha çocukmuş zaten 19 yaşında birinden olgun davranışlar beklememek gerekir. Önüne bak sen iyi olanı yaptın. Bir dahakine daha iyi olur.

Aslında ben de bu kadar fazla bekleyeceğimi düşünmezdim fakat işte bi ara kanka gibi olduk bi ara çok soğuttu bi ara aynı sınıfta olduğumuz için göze alamadım falan derken ne zaman okul bitti biribirmizle çok takılmaya başladık o zaman emin oldum kendimden ama sağlık olsun.

• @FreeRunner
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=68380243

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üzüldüm lan valla yazık
  • okumayın özet: batuhan arkadaşın hoşlaşdığını düttürüyor şu an
  • quote:

Orijinalden alıntı: g2d

@FreeRunner
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=68380243

sağ olun hocam okudum valla doğruymuş :|
  • gecmis olsun birak kizi okuluna konstre ol

• quote:

Sağ olun hocam uzun uzun yazmışsınız. Zaten bana anlatması beni tamamen yok sayması gibi bir şey bence hocam. Yazmıyorum zaten yazmayı da düşünmüyorum hatta belki biraz acımasızca ama o bana yazdığında ya hiç cevap vermem ya da çok ağır konuşurum çünkü üzülmesini acı çekmesini istiyorum ilk defa bir insanın. Tabi hiç bir şey için pişman değilim çünkü gerçekten güzel vakitlerdi çok güzel bi sene yaşadım ve bana o çocukla olduğunu söylediğinde artık o kızın yok olduğunu düşündüm. Çünkü benim onları yaşadığım kişi o olamazdı. Böyle düşünmesi daha rahatlatıcı ikisinin aynı kişi olduğunu düşünmektense. Sağ olun umarım kısa zamanda üstesinden gelirim :)

Sana anlatması ne için bilmiyorum ama benimde başıma geldi benim ondan ümidimi kesmem için banada anlatıyordu bende çok kızmıştım ama senin çok yaşanmışlıkların var senin acını tahmin bile edemeyiz

• FreeRunner kullanıcısına yanıt
    Kardeşim üzülme boşver diycemde hiç biri olmıycak gene üzülcen kafana takcan bir çok erkek yaşamıştır bunu kendinden fazla seversin ama o gider senin sevdiğinin 10 da 1 i kadar sevmeyen biriyle birlikte olur kadınları anlayamazsın salla gitsin en kısa zamanda kafandan atmaya bak yaşadığın bu tecrübeden sonra artık hiçbir kızı karşılıksız sevme o ne kadar severse sende o kadar sev her şey karşılıklı bu dünyada bunu sakın aklından çıkarma geçmiş olsun

• 21 Yaşında ADAMSIN 15 Yaşında çocuklar geçim derdinde insanlarda ne Rahatlık var. Kalkmış liseli ergenler gibi tel tek biramı içtim redbul sıgara açtığı egzotik şarkı falan hayat bazıları için ne kadar basit

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuitarxtanbuL

21 Yaşında ADAMSIN 15 Yaşında çocuklar geçim derdinde insanlarda ne Rahatlık var. Kalkmış liseli ergenler gibi tel tek biramı içtim redbul sıgara açtığı egzotik şarkı falan hayat bazıları için ne kadar basit

Anlamadım müzik dinleyip redbull içmenin hayatı basit görmemle alakası nedir?
  • quote:

quote:

21 Yaşında ADAMSIN 15 Yaşında çocuklar geçim derdinde insanlarda ne Rahatlık var. Kalkmış liseli ergenler gibi tel tek biramı içtim redbul sıgara açtığı egzotik şarkı falan hayat bazıları için ne kadar basit

Ayrıntılara çok takılman
    Adam 60 Yaşında 8 çocuk sahibi ve 8 çocuğunun annesi olan Kadından boşanıyor böyle konuşmuyor yarım gitti böbreğim koptu. Bira redbul müzik değil konu. Neyse Allah gönlüne göre versin inşallah

• FreeRunner kullanıcısına yanıt
    Ustam merhaba , bende 19 yaşındayım ve seninle benzeşik bir olayı bende yaşadım. Sonu senin gibi hüsran oldu. Sanırım sen ve ben gibiler arkadaşlığımızı farkında olmadan kullanıyorlar. Bende yaklaşık 6-7 ay arkadaşlıktan öte bana göre kankalık mertebesine ulaşmadan bir yakınlık içinde arkadaşımla konuşuyordum. Sonunda açıldım ve benim ona sağladığım en güzel şeyin dostluk arkadaşlık olduğunu söyledi bir daha konuyu açmamamı söyledi ve kapandı konu. Sonra bazı olaylar gerçekleşti ve ben o sevgiden ona küçük bir parça bıraktım geçmişin hatrına çok kötü soğudum. Ayrı ve küs olduğu sevgilisiyle barıştı ve beni aramaz sormaz oldu. Bende aramayanı aramadım sormadım. Ve şunu belirteyim kızlar sevgilisi olmadığı vakitlerde erkek korumasını güvenini vb şeyleri yakınlık kurduğu ama tamamen arkadaş veya kanka olarak gördükleri kişilerden bu eksikleri gideriyorlar. Bizse bu yakınlığı yanlış anlıyoruz ve kaybeden biz oluyoruz...

• quote:

quote:

quote:

Ayrıntılara çok takılman
    Adam 60 Yaşında 8 çocuk sahibi ve 8 çocuğunun annesi olan Kadından boşanıyor böyle konuşmuyor yarım gitti böbreğim koptu. Bira redbul müzik değil konu. Neyse Allah gönlüne göre versin inşallah

Gerçekten çok duygusal bir insanım her şeye değer verir en içten hissetmeye çalışırım ondan dolayı öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Razgradz

Ustam merhaba , bende 19 yaşındayım ve seninle benzeşik bir olayı bende yaşadım. Sonu senin gibi hüsran oldu. Sanırım sen ve ben gibiler arkadaşlığımızı farkında olmadan kullanıyorlar. Bende yaklaşık 6-7 ay arkadaşlıktan öte bana göre kankalık mertebesine ulaşmadan bir yakınlık içinde arkadaşımla konuşuyordum. Sonunda açıldım ve benim ona sağladığım en güzel şeyin dostluk arkadaşlık olduğunu söyledi bir daha konuyu açmamamı söyledi ve kapandı konu. Sonra bazı olaylar gerçekleşti ve ben o sevgiden ona küçük bir parça bıraktım geçmişin hatrına çok kötü soğudum. Ayrı ve küs olduğu sevgilisiyle barıştı ve beni aramaz sormaz oldu. Bende aramayanı aramadım sormadım. Ve şunu belirteyim kızlar sevgilisi olmadığı vakitlerde erkek korumasını güvenini vb şeyleri yakınlık kurduğu ama tamamen arkadaş veya kanka olarak gördükleri kişilerden bu eksikleri gideriyorlar. Bizse bu yakınlığı yanlış anlıyoruz ve kaybeden biz oluyoruz...

Aynen böyle aşk acısı çeken ayrılmış kızlardan uzak duracaksın

• Açıkçası bu işte bi bit yeniği var.

1. Bu sevgili 2 yıl bunu mu beklemiş. Yalovada 8 gün içinde ne olmuşda görmüş. Yalova köymüde ha diye görecek.
    2. Ayrıca kardeş kusura bakma ama arkadaş olarak baktığı biriyle yukarıda yazdığın kadar samimi oldu ise bu yaptıkları normal yani.
  • karsına biri cıkınca unutursun....takılma bukadar....

sunu aklından hıc cıkartma...kadın hıc bır zaman sevmez....yaratıcı kadına bu duyguyu vermemıstır....

daıma sever gıbı gorunur.....

sen hic güzel bir kadının yanında aptal bir adam gordunmu....yok boyle birsey....goremezsın...imkansız....cunku kadın daıma cıkarları ıle hareket eder...

ama bircok yakısıklı yada zengin adamın yanında...aptal kadın gorebılırsın....cunku erkek sever...hemide gercekten sever..kadının aptal yada ne olduguna bakmaz......

sen hic sevdigi adam için siir yazan kadın gordunmu.....bunuda goremezsin...

yada askından divane olmus ıcen bir hatun gordunmu.....imkansız......

daha bunun gibi bir cok ornek var.....

kadın daima cıkarları ıcın hareket eder ...karsısı na yenı biri cıksın ...bak 1 ay falan degil 1 saatte unutur senı ....

erkek garibim 1sene 2 sene oyle acı ceker .....
  • Ulan şöyle konuları gördükçe kızlardan soğuyorum be

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaman herşeyi unutturur kafana takma yaşın genç şuana kadar yaşadıklarından mutluysan oda senin kar'ın

• Ufak bir nasihat; bir kızdan gerçekten hoşlanıyorsanız direkt söyleyin. Asla ama asla normal bir erkek
    Normal bir kızla kanka veya arkadas olamaz. Kızları gözünüzde fazla büyütmeyin.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.