Şimdi Ara

Kıza Açılmayı Göze Alamıyorum [AÇILDIM]{EDİT2:HER ŞEY BİTTİ}[KIZ TEKRAR AYRILDI] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
10
Favori
6.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ankaragucu1910

Boşver hocam,biraz ağır olmuş sizin açınızdan ama zamanla düzelecek. Zaten ramazanda bira içen kızdan hayır gelmez. Böyle de düşünmek lazım.. İnşallah daha iyileri çıkar karşınıza.
    Yalnız bir gün gelip özür dilese yalvarsa bile net bir tavır koyarak hayır demelisiniz,tavsiyem bu yönde.

+1
  • ergen kardeşim sana irem hayalet sevgilim dinlemeni öneriyorum
  • B: Bi süre de yazma bana okay
    K:Sende bidaha zahmet etme ozaman böyle bişey diyosan öyle bi süre falan
    B: Ben öyle bişey mi dedim
    K: Bi süre bana yazma Okay ne tamam biraz zaman geçsin canın istediğinde yazarım şuan konuşmak istemiyorum cidden iyi geceler
    B: Aynen o demek

• Çoçuğun bir artısı var demek ki. Belki zamanında birlikte oldular ya da eleman çok yakışıklı. Başka açıklaması olamaz. Ayrıca tanrı varsa da umrunda mı sence? Dünyada bu kadar adaletsizlik varken kimse Allah, tanrı, İslam, Hristiyanlik vs. zırvalamasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raides

Çoçuğun bir artısı var demek ki. Belki zamanında birlikte oldular ya da eleman çok yakışıklı. Başka açıklaması olamaz. Ayrıca tanrı varsa da umrunda mı sence? Dünyada bu kadar adaletsizlik varken kimse Allah, tanrı, İslam, Hristiyanlik vs. zırvalamasın.

Çocuk çok çirkinmiş demişti zamanında tipe bakmıyomuş zaten.
  • Ulan kız cillop gibi adriana lima nın yandan yemişi bende olsam unutamazdım yani
  • Bu hayat o kadar farklı ki gerçekten anlam veremiyorsun.2 saat önce nasıldım ve şimdi nasılım

• quote:

Çoçuğun bir artısı var demek ki. Belki zamanında birlikte oldular ya da eleman çok yakışıklı. Başka açıklaması olamaz. Ayrıca tanrı varsa da umrunda mı sence? Dünyada bu kadar adaletsizlik varken kimse Allah, tanrı, İslam, Hristiyanlik vs. zırvalamasın.

Dünyada bu kadar adaletsizlik varken ölümden sonra kimseye hesap sorulmayıp herkes yokolacaksa başlarım öyle adalete. Sizin evriminiz adaletsiz. Bu kadar kötülüğü yapan adam hiç hesap vermeyecek öyle mi? Işte şüphe ettiğin ama içten içe varolduğunu bildiğin Tanrı tek gerçek adaletin uygulayıcısı olacak! Dünya ömrü 70-80 yıl, idealar alemi yani ahiret sonsuz. Burada haksızlığa uğrayıp çocuk yaşta ölen biri öteki dünyada sonsuz mutluluğa kavuşacaksa ve burada her türlü iğrençliği ve haksızlığı yapıp uzun ve zevk içinde yaşayan biri öteki dünyada sonsuz bir azap içinde olacaksa Afedersiniz ama haksızlık neresinde bunun?

• quote:

Orijinalden alıntı: KontDantes

quote:

Dünyada bu kadar adaletsizlik varken ölümden sonra kimseye hesap sorulmayıp herkes yokolacaksa başlarım öyle adalete. Sizin evriminiz adaletsiz. Bu kadar kötülüğü yapan adam hiç hesap vermeyecek öyle mi? Işte şüphe ettiğin ama içten içe varolduğunu bildiğin Tanrı tek gerçek adaletin uygulayıcısı olacak! Dünya ömrü 70-80 yıl, idealar alemi yani ahiret sonsuz. Burada haksızlığa uğrayıp çocuk yaşta ölen biri öteki dünyada sonsuz mutluluğa kavuşacaksa ve burada her türlü iğrençliği ve haksızlığı yapıp uzun ve zevk içinde yaşayan biri öteki dünyada sonsuz bir azap içinde olacaksa Afedersiniz ama haksızlık neresinde bunun?

O bahsedilen masalların gerçekliği var mı sence? İnsanları avutmak, dünyanın düzenine alıştırmak için uydurulmuş yalanlar onlar. Tanrı o masallardaki gibi iyi niyetli diyelim, o halde neden binlerce eşitsizlik var? Zengini, fakiri, gerizekalısı, çirkini, sağlıklısı vs. binlerce eşitsizlik var. Sakat doğanların ya da fakir doğanların ne suçu var? O masallar insanları mutlu etmeye yarıyor, adalet olacağını düşünmek kolaya kaçmaktır. Ki bu kadar eşitsizlik varken sence tanrı kötüleri cezalandırır mı? Ölünce tek hücreli bir canlı gibi yok olacağız. Boşuna ibadet et, imanlı ol vs. zırvalamayın. Ben onlarca sağlık sorunumla uğraşırken zengin mis gibi hayatını yaşıyor. Masallara inanlar da kendini ödüllendirilecek sanıp mutlu ediyor.

• Arkadaşlar tartışmanıza başka yerde devam eder misiniz konunun silinmesini istemem@Raides@KontDantes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeRunner -- 7 Temmuz 2015; 5:15:55 >
  • Başta benim durum da buna benzerdi sonra cesaret geldi açıldım 4 gün sonra 2. ayımız
  • Ağlama Duvarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

Başta benim durum da buna benzerdi sonra cesaret geldi açıldım 4 gün sonra 2. ayımız

Abi sen nasi trolluyon ya

• Muhtemelen kız şu anki erkek arkadaşından bir müddet sonra ayrılacak. Uzak ilişki yürümez. Sen ona açıldığın için artık senin onu sevdiğini biliyor. Seni her zaman cepte olan biri gibi görecek. İnsanoğlu kendisinden hoşlanan, seven kişilerin hep hayatında olmasını ister. Ona karşı aynı duyguları beslemese de ister ki beni hep sevsin hep yanımda olsun. Bencilliğimizin bir yönüdür bu. Sana ilk adımı o atacak. Yakın davranmaya çalışacak. Sen ne kadar yumuşak olursan, arkadaş olarak bile devam etme kararı verirsen seni o kadar kullanıcak. Maalesef acı gerçek budur. Ben 29 yaşındayım ve evliyim. 20 li yaşlarda buna benzer olaylar yaşadığım olmuştu. Sonuç ne oluyor biliyor musun? Gençliğinde hovardalık yapıp kendisini seven insanı red edip gitip serserilerle takılan kızlar ne zaman olgunlaşırsa o zaman pişman oluyorlar. Sakın ve sakın yumuşak olma. konuşacaksan bile hep mesafen olsun. 1-2 yıla zaten tamamen unutum hayatına devam edeceksin.

• Kıza bundan sonra sakin birsey yazma sakin engelleme Facebook , Twitter gibi mecralardan onu umursadigini gösterir . Yapman gereken su : hiç birsey yapmiyorsun hayatına devam ediyorsun o kız sana donecek en fazla 3 ay içinde o kız sana donecek Kardesim bundan emin ol . Gidip de Facebook da Twitter da Saçma sapan üzüntü dolu seyler paylaşma sana şunu diyim kız bakıyordur ne yapıyor diye , mutlu ol takmıyormuş gibi davran kazanan sen olacaksın Döndüğünde sallar misin affeder misin orası sana kalmış

• Hocam ne duymak size iyi gelir bilmiyorum ama hata sizde de var . Hatta tüm erkeklerde . Hoşlandıkları kızla samimiyetin ayarını tutturamayıp kanka durumuna düşmek. 8 ay beklemek çok uzun bir zaman . Tabi kız da sizin saf halinizi görünce yalnız kalmamak ilgi eksiğini gidermek için vakit geçirmiş . Kızlar duygusal olarak bir şey hissettiği erkekler ile bu kadar samimi olmaz . Tecrübe her şeydir umarım kalan hayatınızda uygularsınız .

• wow üzücü bir hikaye olmuş zaten bu hayatta iyiler hep kaybeder dostum doganın kanunu bu ne yaparsan olmuyor bazen ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

Başta benim durum da buna benzerdi sonra cesaret geldi açıldım 4 gün sonra 2. ayımız

Abi sen nasi trolluyon ya

Troll değil la gerçek dorukcum

• Bende açıldım benimde bitti yaaaa

Edit : İnsan kendini daha iyi hissediyor açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 7 Temmuz 2015; 17:56:01 >
  • Ağlayın ezikler
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.