Şimdi Ara

Kıza Açılmayı Göze Alamıyorum [AÇILDIM]{EDİT2:HER ŞEY BİTTİ}[KIZ TEKRAR AYRILDI] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
219
Cevap
10
Favori
6.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: qedo

karsına biri cıkınca unutursun....takılma bukadar....

sunu aklından hıc cıkartma...kadın hıc bır zaman sevmez....yaratıcı kadına bu duyguyu vermemıstır....

daıma sever gıbı gorunur.....

sen hic güzel bir kadının yanında aptal bir adam gordunmu....yok boyle birsey....goremezsın...imkansız....cunku kadın daıma cıkarları ıle hareket eder...

ama bircok yakısıklı yada zengin adamın yanında...aptal kadın gorebılırsın....cunku erkek sever...hemide gercekten sever..kadının aptal yada ne olduguna bakmaz......

sen hic sevdigi adam için siir yazan kadın gordunmu.....bunuda goremezsin...

yada askından divane olmus ıcen bir hatun gordunmu.....imkansız......

daha bunun gibi bir cok ornek var.....

kadın daima cıkarları ıcın hareket eder ...karsısı na yenı biri cıksın ...bak 1 ay falan degil 1 saatte unutur senı ....

erkek garibim 1sene 2 sene oyle acı ceker .....

Söylediklerin Acı ama gerçek.

Ancak Bence sevmek sevilmekten daha güzel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Okay ne lan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SİZE SÖYLİYECEKLERİM VAR İSTER KATILIRSINIZ İSTER KATILMAZ SÖVERSİNİZ:BİZİM KIZCAĞIZLARIN EGOLARINI KİM ŞİŞİRDİ BİLİYORMUSUNUZ DOSTLAR TABİKİ BİLİYORSUNUZ FACEBOOK-INSTEGRAM,TWİTTER, VS VS İPİNİ KOPARAN KIZIN SAYFASINDA ABİ, SEN ÇOK HOŞSUN GÜZELSİN AMAN ŞÖYLE DİYE DİYE DİYE HANZO VE BARZO KARDEŞLERİMİZ BUNLARIN BİR YERLERİNİ TAVAN ETTİRDİ, SAĞOLSUNLAR BAŞARDILAR'DA,TEKNOLOJİNİN GELİŞMESİ ÖZELLİKLE AKILLI TELEFONLARIN CEPLERE GİRMESİYLE İŞ ÇIĞRINDAN ÇIKTI ÖYLEKİNE ÖRNEK: BİR KIZCAĞIZ YALANDAN YER BİLDİRİMİ EDİYOR HOPPPP HANZO VE BARZO KAEDEŞLERİMİZ DİREK BEĞENİYOR, BU ÖYLE BİR TRAJİK HAL ALDIKİ EN MEYMENETSİZ SURATI PAF DAĞININ ARKASINDA OLAN ÇİRKİN KIZIMIZ BİLE KENDİNİ CİNDİRELLA SANIYOR BUNUN NEDENİ TÜRK ERKEKLERİNİN AŞIRI AÇ OLMASI ,ÖYLE BİR DEĞER VERİYORKİ BU HANZO VE BARZO KARDEŞLERİMİZ AİLESİNE BU DEĞERİ VERMEZ, ABAZALARDAN BAHSETMİYORUM BİLE HIH. İŞİN ÖZETİ SOSYAL MEDYA VEYA HESAP HERKESİ ZEHİRLEDİ, SİSTEM BEYİNLERİ ÇÖKERTTİ BATI ÖZENTİLİĞİ ALDI GİTTİ JUSTIN VE SELANA TİPLERİ ÇIKTI ÇIKALI KİMSE KİMSEYİ BEĞENMİYOR ÜZÜLÜYORUM BU DURUMA ESKİDEN KIZI KESERDİN KIZ SANA PAS VERİRDİ GİDİP KONUŞURTDUN NE GÜZELDİ O GÜNLER BE, SAÇMALADIM BİRAZ KUSURA BAKMAYIN KARDEŞLERİM

• bu forumun genel sorunu. hoşlandığı kızla kanka oluyor, kıza açılınca da herşey bitiyor. sorun yaşamamak için ya direk açılcaksın ya da samimi olmayacaksın
  • yıl 2015 sevmek diye birsey kalmadı inan buna....

ozaman sen acı cekmeye mecbursun...nediyeyım ....allah yardımcın olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qedo -- 7 Temmuz 2015; 0:40:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qedo

yıl 2015 sevmek diye birsey kalmadı inan buna....

ozaman sen acı cekmeye mecbursun...nediyeyım ....allah yardımcın olsun...

Aşk acısıda Güzeldir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ufak bir mazoşist lik var galıba....

olsun oda guzeldir yalnız olcuyu kacırma nı tavsite etmem.....

sonra bogaz köprüsüne cıkıp haberlerde izlemeyelim seni.....:):)
  • 3 senedir çok samimi olduğum bir kız arkadaşım vardı. Hiçte kendisine karşı farklı bir şeyler hissetmedim. Şu sene bazı sebeplerden kendisinden igrenmeye başladım. Şuan her gün birbirimizi görüyoruz selam bile vermiyoruz. Sanırsam onunda bende sevmediği yönler vardı. İlginç geliyor ya ne zaman canı sıkkın olsa beni arardı benimle buluşurdu. Sanki ben arkadaşlığımızı bitirdim diye düşünüyorum ama onunda isteğiyle olmuş olmalı.

İnsan ilişikileri ilginç cidden. 8 aymış çokta bir sure değil. 3-4 aya kalmaz aklında bir şey.

• sen elmayı seviyon diye elmada seni sevcek degilya

• Bende aynı durumdayım şu an, tanışalı 10 gün oldu ama kişiliklerimiz düşüncelerimiz gerçekten birebir aynı ve ben aşık oldum. Tanıştığımızdan beri neredeyse her gece sabaha kadar 4-5 saat konuşuyoruz whatsapptan. Kız İstanbulda okuyor ailesi İzmirde tatile geldi buraya arkadaşımın sevgilisinin arkadaşı bir şekilde tanıştık ve sadece 2 kere görüştük ondada arkadaşım ve sevgilisiyle birlikte yalnız değil yani. Ama kız beni arkadaşı gibi görüyor şu an erkek arkadaşı varmış İstanbulda kızı üzmüş ama hala birlikteler, bana bunları anlattığına göre gerçekten arkadaş gözüyle bakıyor. Tamda tercih zamanlarında denk geldi aklımın ucundan bile geçirmediğim İstanbul'u birinci tercihim yapacağım sırf bu kız için. Sonuç senin gibi hüsran olacaktır ama yapcak birşey yok :)
  • sen kıza dokunmaya kıyamıyosun aşşa mahallede ağzına veriyolar düşün
  • Belki biri yazmamıştır ama %90 yazmıştır ben yine söyleyim ortada batuhan felan yok zaten olsa da öylesine geri dönmüştür kız seni red edecekti yani bi neden bulması gerekti çünkü seni çok oynatmış yani içine sindirememiş bu kadar oynatmayı biraz da vicdanını rahatlatmak için batuyu koymuş araya direk yazamamış "sen bi andavalsın ben senle olmam "diye özet budur.
  • batuhan işi bitirmiş olabilir geçen süreçte, bence çıkar aklından gitsin...
  • Kiz saglam pabuc degil de sen de biraz degisik bir arkadassin kabul edelim bunu.

Gecmis olsun, tez zamanda unutursun umarim.

• Kardeşim çok özür dileyerek söylüyorum ama 88-89 ve sonrasındaki dönemin kızları konusunda değişmeyen tek şey seven sklr skn sevilir tanımı. Maalesef bu böyle, peşinde köpek olduğum kız beni terk etti, sebep yokken ayrıldığım kız beni geri kazanmak için neler neler yaptı. Ha ne olacak dersen eğer, o çocuk kızla eğlenecek bi süre, sonra sıkılacak ve bırakacak. Kız sana geri gelecek buna kalıbımı basarım. Geri geldiğinde umarım bu hataları tekrar yapmazsın.

• Konuyla ilgili bir yorumum yok ama başlığı her gördüğümde gülüyorum

• Vay be kardeşim Allah sabır versin kız milleti işte davranışları ile yaptıkları tutmuyor bi türlü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Friendzone un allahi be kardesim sen napmisin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf bu yüzden doğru kızı bulana kadar hiçbir kıza açılmamaya yemin ettim. Kendimi tek ilişki(tek kızı sevip onunla evlenen) adamı olarak görüyorum. İnşaAllah yolumuza doğru kişiler çıkar. Bu arada geçmiş olsun birader fazla takma kafanı demek ki nasibin değilmiş.

• Boşver hocam,biraz ağır olmuş sizin açınızdan ama zamanla düzelecek. Zaten ramazanda bira içen kızdan hayır gelmez. Böyle de düşünmek lazım.. İnşallah daha iyileri çıkar karşınıza.
    Yalnız bir gün gelip özür dilese yalvarsa bile net bir tavır koyarak hayır demelisiniz,tavsiyem bu yönde.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.