Şimdi Ara

Kıza Açılmayı Göze Alamıyorum [AÇILDIM]{EDİT2:HER ŞEY BİTTİ}[KIZ TEKRAR AYRILDI] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
10
Favori
6.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vay be
  • Beyler sevmeyin, hiç gerek yok. Bunun sonu hep üzüntü,dert. Birlikte olsanız sonra ayrılmak isteseniz bile dert

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşk lan bu seven kaybediyor. Benimde basıma geldi bende kaybettim. Çok sevdigimiz için kaybediyoruz hayatın bu yönünden nefret ediyorum.

• ya arkadaşım hata sende, sevdiğin kızın en iyi arkadaşı olmayacaksın.

kız sana değer verir, seni önemser, sonra sevdiğini söylersen bozulur tabi.

birazcık mesafeli olacaksın, ha sohbetini eksik etmeyeceksin. zamanı gelince de açılacaksın.

ikiye ayrılan yol gibi düşün, ya sevgili ya dost. birine girdim mi geri dönemiyorsun.
  • Aslan kardesim guzel posta koymuşsun helal sana boşver kızı falan ne uğraşıyon zaman veriyon sevmeyin abi bunları düşmeyin üstlerine bu kadar başka kız bulunca geçer şuanki halin yokluktan elinde bi bu vardı ondan oyle oluyor git tatile guzel bi yere iki hatunda tanış geçer kesin çözüm

• Şimdi sana bişey diyim bu kadar yakınken öyle içkiler bilmem neler çakıp geçcektin kıyamadım falan demiceksin, kimseye acımaya gerek yok zaten ne olduğu belli yaptığı hareketlerden kaşarlık bir havası olduğu belli kardeşim alınmada sen aşıksın yanımda kız olsun da ne olursa olsun havasında gözün görmüyordur kim bilir senin paranı da yemiştir. 4s kuralını unutma çakıp geçseydin öyle bi mesajda gelmezdi senin etrafından ayrılmazdı böyle kızlar bunu istiyor. Sen bişey desen biz arkadaştık hep dicek sana. Çünkü sen saf masum olunca durum böyle. Neyse olan oldu biten bitti artık akıllanmışsındır.

• Kendimi okudum yeminle geçmiş olsun kardeş aynı durumdayız.
  • bu csb gibi geldi bana ama csb değilse baya ağır olmuş
  • Hala böyle bir arkadaşlık olurmu diyor olur arkadaşım olur kendini kandırma arkadaş olarak görmüş seni dahada uzatıp ezik duruma düşürme kendini

• quote:

Orijinalden alıntı: Nesalaksacmasorularbunlar

Hala böyle bir arkadaşlık olurmu diyor olur arkadaşım olur kendini kandırma arkadaş olarak görmüş seni dahada uzatıp ezik duruma düşürme kendini

Boyle arkadaslik olmaz cidden olmaz

• Kusura bakma ama bu kız bana kaşar gibi geldi

• Hepsine okumadım çocuğum, ama kusura bakma şunu soracam, MAL MISIN?
    8 ay beraber takıldık demişin, illa açılman gerekmiyordu. Alkol alıp beraber işi götürüdünüz, ondan sonra sıkıysa desin seni kanka olarak görüyorum deme. ŞUnu unutma kızlar senin gibi hamle yapamayan erkekleri hiç bir zaman cinsel partneri olarak görmez, sadece onlara ağlayacak bir omuz olursun.
  • dodomoco kullanıcısına yanıt
    Olur arkadaşım olur gençsin daha farkında değilsin bazı şeylerin ileride anlarsın

• Bu ne lan fox tv dizisi gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nesalaksacmasorularbunlar

Olur arkadaşım olur gençsin daha farkında değilsin bazı şeylerin ileride anlarsın

Lel kardes olmaz ki suda var kadinla erkek arkadasda olamaz

• koymazsan adını koyarlar adını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baller Lifestyle

Hepsine okumadım çocuğum, ama kusura bakma şunu soracam, MAL MISIN?
    8 ay beraber takıldık demişin, illa açılman gerekmiyordu. Alkol alıp beraber işi götürüdünüz, ondan sonra sıkıysa desin seni kanka olarak görüyorum deme. ŞUnu unutma kızlar senin gibi hamle yapamayan erkekleri hiç bir zaman cinsel partneri olarak görmez, sadece onlara ağlayacak bir omuz olursun.

Ben alkol almıyorum. Kıza arkadaş olarak da değer verdim amacım onunla çıkmak değildi en başndan beri. arada aklmda olduysa da aynı sınıfta olduğumuz için korktum sonrasnda da bu arkadaşlığı riske atacak kadar emin olmak istedim kendimden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeRunner -- 6 Temmuz 2015; 16:09:01 >
  • Yaşın benden küçüktür. Normalde böyle konulara da mesaj atmam ama benim de başıma aynı şeyler gelmişti lisedeyken. Kızlar böyledir. 8 ay uzun süre. 8 ay içinde sana bir ilgisi olsaydı zaten belli ederdi. Tecrübe edindin işte. Artık bir daha ki kızda daha rahat olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper

Yaşın benden küçüktür. Normalde böyle konulara da mesaj atmam ama benim de başıma aynı şeyler gelmişti lisedeyken. Kızlar böyledir. 8 ay uzun süre. 8 ay içinde sana bir ilgisi olsaydı zaten belli ederdi. Tecrübe edindin işte. Artık bir daha ki kızda daha rahat olursun.

Üniversitedeyiz hocam ben 21 o 19 ben ilgisi olduğunu hissetmiştim hatta çevremdeki kızlar falan da.

• Kardeş boş ver takma kafana , sen uzak dur hiç pas verme konuşmada.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.