Şimdi Ara

Kız arkadaşım beni aldatıyor mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle lise son sınıfım Benle aynı sınıfta bir kız arkadaşım var adı leyla kızla aralık ayında sevgili olduk her şey İyi gidiyordu fakat Son zamanlarda birkaç şeylerden şüphelenmeye başladım Öncelikle bizim aynı sınıfta samimi olduğum bir arkadaşım var İsmi mert aramız bu çocukla gayet iyi hatta birbirimize kanka diyoruz genellikle üçümüz beraber takılıyorduk Ve şüphenecek bir şey yoktu fakat bu son zamanlar onları samimi görmeye başladım Öncelikle birbirlerine bakışları yani bilmesem birbirlerini seviyorlar sanıcam bunla başladı fakat pek aldırış etmedim sonuçta Üçümüzünde birbiriyle arası iyidir ondandır dedim Ama bunları tenefüste daha fazla beraber görmeye başladım Ben de tavrılarımla çaktırmadan rahatsız olduğumu belli etmeye çalıştım İçimde biraz şüphe vardı ama bana öyle geliyor diyerek pek diyerek aldırış etmedim Ve her zamanki gibi yine takılmaya devam ettik fakat bu son olay beni bayağı bi şüphelendirdi biz üçümüz aynı semtte oturuyoruz arada sırada okul dışı buluşuruz Ben de bir gün yürüyüş yapmaya çıktım Ve bunları bir kafede otururken gördüm Öncelikle çaktırmadan bunları dinlemeye çalıştım fakat cafe kalabalık olduğu için sesleri duyulmuyordu Ben de yanlarına gidip Mert leyla ne yapıyorsunuz dedim onlarda hiç oturduk konuşuyoruz dediler Ben de neden beni çağırmadınız normalde sürekli çağırırsınız dedim Leyla da bizim ortak samimi bir arkadaşımız var ona doğum günü süprizi planlıyoruz dedi Ben de kim bu arkadaşınız dedim Leyla da Birkaç sokak ötede oturuyor dedi İsmini okulunu sordum bizim okuduğumuz okulda değil Başka bir okulda okuyor dediler arkadaşının ismi de gözdeymiş Ben de sinirden kalkıp eve gittim. açık söyleyim bana kalırsa yalan söylüyorlarmış gibi geldi Çünkü hemen hemen bütün arkadaşlarını tanırım hadi neyse belki tanımıyorumdur Ama söylerkenki şekilleri bana yalan söylüyormuş gibi geldi sizce ne yapmalıyım lütfen dalga geçecekler konuya yazmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sevgili olduğunuza emin misin?

• KFCTAVUGU kullanıcısına yanıt
    anahtar soru

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Önce soru sonra paragraf..

• Cevap gelirse okurum sonra

• Sevgililerinizi erkek kankalarinizdan uzak tutun her zaman

• bune olum şuraya gidiyom diye hiç haber vermiyormu geçmiş olsun reis

• Sen gideli Leylam karardi dunyam. Leyla isminde olupta duzgun bir kiz tanimadim bugune dek. Bu isim lanetli gibi…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • belki öyledir belki değildir bilemeyiz kanka normal akışında devam etmeye çalış fakat bir kız belirle sen de arkadaşça bir ilişki kurmaya çalış, fazla takıyorsa bil ki sendedir fakat çok umursamazsa sıkıntı büyük

• KFCTAVUGU kullanıcısına yanıt

Evet olmazsam niye bu soruyu sorayım ki

• Zindan72 kullanıcısına yanıt

Arkadaşın doğum günü ne zaman diye sor kiz arkadaşına . Sonra çocuğa da sor farklı zamanlarda. Farklı gün verirlerse yalan söylüyorlar. Aynı gün verirlerse onları takip et o gün. Ama yakalanma. Bakalım ne yapacaklar. Ama csb gibi geldi.

• geçmiş olsun hocam yol verebilirsin. istersen daha emin olmak iç in son bir şans ver büyük ihtimal ben ayrılmak istiyorum falan der sen yakalamasan bile

• jiijii kullanıcısına yanıt

Zaten kızın ayrılma gibi bir niyeti yok ondan dolayı kafam karışık

• Anormal zirve kullanıcısına yanıt

Mantıklı fikir, neden csb yazayımki

• Aslında farklı bir kategori izlemesi zevkli olur my bro's girlfrien.

• The Cebelebettin kullanıcısına yanıt

bence tam tersi. bir olay çıkarsa da kankayı da bırakın sevgiliyi de. ama bilmiyom yaş 22 bakirim xDDDDDDDDDDDDDDd

• Bro ben 19 yaşında yaşadıklarını anlayan biri olarak konuşayım. Tavrını koyman iyi olmuş ama akıllı davran ve hemen aklına ilk gelen düşünceye sarılma onun yerine gözlem yap ve biraz da olsa zamana bırak o zaman ne olduğu belli olur işin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Zindan72 kullanıcısına yanıt

Nickin

• Başbaşa bir erkekle buluşuyor(arkadaşınız bile olsa) ama haber vermiyor. Sana, biz şu arkadaş için doğum günü planı hazırlamak için buluşucaz demek, haber vermek çok mu zor? Neden haber vermiyor? Onu geçtim telefonda da konuşabilirler bu konuyu gayet. Bence kuş uçtu uçacak o yüzden gözlem yap diyenlere falan inanma olay çok belli flörtöz olarak zaman geçiriyorlar. Kız ondan hoşlanmaya devam ederse de sana postayı koyacak. Acilen kendine yeni bir kız bulup o ikisinden kendi akışında uzaklaşmaya başla. Zorlayarak değil, başka kızlarla ve erkeklerle vakit geçirerek.

• iamburak kullanıcısına yanıt

Ya bilmiyorum çünkü önceden de araları iyiydi benide çağırırlardı Ben de pek bir şey anlamadım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.