Şimdi Ara

Kitapyurdu mu İdefix mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
4.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki kitap satan siteyi bilirsiniz.Ben kitapyurdu.com dan 5-6 kez alışveriş yaptım herhangi bir sorun yaşamadım.Ama idefix.com da alışveriş yapmadım.Neden karşılaştırma gereği duydum ? Çünkü iki sitede aynı kitaplar farklı fiyatlara satılmakta.Örneğin Nisan ayı içinde alacağım kitaplarım şöyledir :

Tavsiyeniz nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 21Temmuz -- 7 Ağustos 2018; 13:31:46 >

• İdefix der tek geçerim.Bir kac küçük sıkıntı olabiliyor fakat cok ucuz.Ayrica bu ucuzluğa kupon ya da baska uygulamalar(su an selfy kampanyası var) kullanarak daha da ucuza getirebiliyorsunuz.

7-8 kez alışveriş yaptim.Sormak istediğiniz bir sey olursa cevaplayabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar fiyat farkı olmasa bildiğinizden sasmayin derdim ama idefix de kötü bir site degil. Böyle toplu siparişlerde kutuya koyup sallana sallana yollamalari haric bir sıkıntısını görmedim. Siparişinizi 2-3'e bölerek verebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mercpool kullanıcısına yanıt
    Kuponlardan falan anlamam da. İnternette yazılan yorumlar hep geç kargolandığı bazen 1 ayı geçiyormuş. Beklemesine beklerim sıkıntı değil ama uğraşması var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kitaplarin hepsi bir gelsin. Sadece kendime almıyorum. Komşumda istedi beraberce alcaz bakalim

• Büyük kampanya günlerinde gecikmeler yaşanabiliyor.
    1 ay abartılmış bence. evet olmuştur kesin ama 1000de bir kere.
    ben de senin gibi kitap alışverişi yaparken bilindik sitelerden fiyat alıp hangisi daha ucuzsa ondan alıyorum. favorim kitapyurdu'dur ama D&R babil okuoku dan da fiyat alabilirsin. birkaç günlük gecikmeler dışında hiçbirinde sorun yaşamadım.
  • zegerezen kullanıcısına yanıt
    Siteleri kıyaslamak lazım da buna maalesef zaman olmuyor. Ama bu şekilde yapacagim alisverlerde kıyaslama yaparim
    5 sitenin içinde en uygunu idefix. Hepsinde kıyaslama yaptım. Ama hala kaygılarım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 21Temmuz -- 1 Nisan 2018; 17:26:33 >
  • İlknokta ya bak bide ve anlatimli hobbit al

• HesTr33123 kullanıcısına yanıt
    Anlatımlı hobbit derken ?

• En uygunu idefix ise alabilirsin bence. Ben öyle yapıyorum. idefix'ten 2-3 kere alışveriş yaptım bir kere gecikmeli geldi o zaman da büyük bir kampanya vardı. Aynı sorunu diğer kitap sitelerinde de yaşayabilirsin. Google'a yazınca hepsi ile alakalı onlarca kötü yorum var.
  • Aciklamali hobbit almisken bunu al derinlemesine hersey var

• Azap çekmek istiyorsanız idefix'ten alın.

Yani idefix'ten kitap alınmayacağını 20 senedir öğrenemedi internet kullanıcıları.

Başka bir konuda da yazmıştım;

Bundan 15 sene önce de sürekli idefix'e sövenleri görüyordum şimdi de görüyorum. Nasıl bu kadar berbat hizmetsizlikle böyle millet almaya devam ediyor anlayamıyorum.
  • E-Nazmi E kullanıcısına yanıt
    O kadar kötü bir firma mi? Bu aradaki fiyat farkına değmez mi ?

• Yüzüklerin efendisini tek cilt tercih etmemenizin bir sebebi var mı acaba? Bende almayı düşünüyorumda dikkatimi çekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05C9F9077 -- 1 Nisan 2018; 20:54:19 >
  • Ciltli cok agir okur okuyamam. Yazıları da küçük yakını da zor görüyorum. Sıkıntı yaratır bana.

• Idefix çoğunlukla daha uygun ama bazen aynı sepette D&R daha ucuza gelebiliyor. Varss eğer Sitelerin verdiği indirim kuponları ve diğer kampanyalar göz önünde bulundurularak sipariş verilmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: janqlee

O kadar kötü bir firma mi? Bu aradaki fiyat farkına değmez mi ?

Valla ben gene de sizin 30 liranızın müsebbibi olmayayım. Tercih sizin. Belki de şansınıza idefix daha iyi çıkar.
  • E-Nazmi E kullanıcısına yanıt
    Denemek istiyorum idefix i. Sıkıntı çıkarsa geri ödeme isterim baska siteden bakarım. Yarın siparişi veririm haber ederim mutlaka

• ersin86 kullanıcısına yanıt
    Kuponum maalesef yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: janqlee

Denemek istiyorum idefix i. Sıkıntı çıkarsa geri ödeme isterim baska siteden bakarım. Yarın siparişi veririm haber ederim mutlaka

İşte geri ödemede de sıkıntı çıkaran bir site. Normalde geri ödeme Türkiye'de 2-10 gün arası sürer. Bunlardan bir ayda alamayan, karşısında muhatap bulamadığı için, o kadar çok adam gördüm ki.

Neyse, tercih sizin.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.