Şimdi Ara

Kitapyurdu mu İdefix mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
4.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende yeni gördüm senin bankan kullanarak kitap yurdunda 50 liralık alışverişe 30tl iade alıyorsun bilgin olsun
  • Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    Biliyorum o kampanyayı 1 ay önce kart için müracaat ettim ama arayan soran olmadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben şahsi olarak kitapyurdunu tercih ediyorum. Daha önce defalarca alışveriş yaptım ve hiç sorun yaşamadım, ayrıca müşterinin sorularına çok hızlı bir şekilde dönüş yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: janqlee

Biliyorum o kampanyayı 1 ay önce kart için müracaat ettim ama arayan soran olmadı

bende yeni başvurdum hatta ararım hemen yollamaları için. Ailede 4 kişi var 200 liralık kitabı 80 liraya almak gerçekten çok güzel olacak

bkm express te küçük bir kampanya vardı sanırım kitapyurdu için.
  • İdefixe tövbeliyim, siparişinizin akıbeti hakkında hiç bilgi sahibi olamıyorsunuz, kitabın birini bulamıyorlar mesela; o sipariş öyle bekliyor haftalarca hem de. Daha geçen ay bir siparişi 20 gün sonra iptal etmek zorunda kaldım. Hayır haber de vermiyorlar tedarik edemedik,iptal edin veya şu zaman olacak diye. Bekliyorsunuz öyle, günlerce haftalarca bekliyorsunuz. Kitapyurdu çok daha düzgün çalışıyor, her kitap için ayrı ayrı bekleniyor,temin edildi vs. şeklinde takip yapabiliyorsunuz ve kargo süreleri satın alma bölümünde yazan tedarik süresini geçtiğini hiç görmedim ben.
  • drkayzer kullanıcısına yanıt
    İste bende bundan dolayı tedirginim . Cuma günü kitapyurduna verdigim sipariş cumartesi saat 11 elime ulaşmıştı. Ama bu aradaki 30 tllik fark da az değil.

• Platin üyelik veya seninbankan bulun hocam,daha uyguna gelir o zaman
  • drkayzer kullanıcısına yanıt
    Kitap satın almak bu kadar zor olmamalıydı ya nisanın ortasına erteledik.O platin üyeliğe de bakarım
  • Kitap alma işini komşuma devrettim.Kitapyurdundan alalım dedi
    Yüzüklerin efendisi 1-2-3 ve Hobbit toplam (hediye çeki ile) toplam 115 tl ye alacağız.
    Silmarilion ve Otostopçunun Galaksi Rehberi sonraki aya ertelendi.
  • Ben ikisinde de hiç sorun yaşamadım bugüne kadar ilginç bir şekilde. Fiyat karşılaştırması yapıp sepetim hangisinde daha ucuzsa onu alıyorum şahsen.

• Bende 30 nisana kadar geçerli 100 tl alışverişe 20 tl indirim kodu var. Özel mesajdan gönderiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersin86

Bende 30 nisana kadar geçerli 100 tl alışverişe 20 tl indirim kodu var. Özel mesajdan gönderiyorum.

Bu hediye çekleri neyle kazanılıyor kitapyurdunda?
  • E-Nazmi E kullanıcısına yanıt
    İdefix alışveriş karşılığında veriyor. Kitapyurdunu bilmiyorum.

• 4-5 aydır kitapyurdu kullanıyorum, idefix i hiç kullanmadım. Her seferinde banka kampanyası ile birleştiriyorum bu yüzden fiyat araştırmasını her seferinde yapmıyorum. Ayrıca paketlemeyi çok güzel yapıyorlar.
  • İki siteden de bir çok alışverişim oldu. Hiçbir sorun yaşamadım. İdefix ten aldığım bir-kaç kitapta baskı hatası vardı. iade alıp hemen yenisini gönderdiler.
  • Kitapyurdu genellikle daha ucuza oluyor. Ayrıca kargo Ücretsiz ve takibi olması da çok iyi oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 nisan da siparişi verdim.6 nisan saat öğlen 2 de teslim edildi. Yaklaşık 3 gün kitapların temin edilmesini bekledim. kitaplarım geldi herhangi bir sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 21Temmuz -- 9 Nisan 2018; 18:9:12 >
  • İdefix 2.5 aydır 7.15tlmi iade etmedi.

6 kitap siparişi vermiştim, 5 tanesini yolladılar diger kitabim hala tedaik esiliyor yazıyordu bende tedarik edince yollarlar herhalde dedim. Kafalarına göre iptal ettiler ve 2-7 iş günü içerisinde iade ederiz dediler. Hala iade edilmedi, defalarca şikayet kaydı oluşturdum her sefasında mail geldi “hesabınıza tanımlandı” diye fakat ortalıkta öyle birşey yok. Bu durumu birçok kitapda olduğunu düşün.

Kesinlikle kitapyurdu, hem kargo ücretide 2tl 50tl altına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genelde kitapyurdunu tercih ediyorum. Henüz bir problemle karşılaşmadım ama daha ucuza bulursam idefixtende alıyorum. Misal şu an almak istediğim Yapraklar Evi kitabı kitapyurdunda 61 TL iken idefixte 46 TL...
  • Leingrad kullanıcısına yanıt
    hocam o kitaba geçen gün kitapçıda göz attım da o kitap cidden ne anlamadım

adam akıllı bir şey yazmıyordu ki yok abuk subuk yazılar,küçük küçük uzun uzun okurken insanı bayacak anlamsız yazılar,tersten yazılmış cümleler,boş sayfalar, bazı sayfalarda da sadece 3-5 harf vardı

cidden ne iş anlamadım fiyatı da 77 tl görünce direk uzaklaştım kitaptan
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.