Şimdi Ara

Ücretsiz kitap veren siteler güvenilir mi?(Ss'li)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İki tane kargo dahil ücretsiz kitap veren site gördüm.
    Sizce güvenilir mi?
    Alınır mı?
    Gelir mi?
    Tc falan istemiyor açıkçası,direk tel no ve adres istiyor önemli olarak.
    Bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir?
    Bir tane siteden denemek amaçlı ücretsiz olarak da vinci'nin şifresi adlı kitabını diğer siteden ise random olarak istek yaptım sonuç ne olur?

Site adları;1 milyon kitap,kutsal kitap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MamiSTARK -- 20 Nisan 2020; 12:6:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bir şey ücretsizse ürün sensindir
  • Berke_NO kullanıcısına yanıt
    He ok.

• MamiSTARK kullanıcısına yanıt
    Bol Kutsal Kitap okumalar dilerim
    Gülüncek ne var ?
    Söyle bende gülüyüm.
    Adam akıllı birşey sorduk trollük yapmayı kes.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MamiSTARK -- 20 Nisan 2020; 16:3:46 >
    Fakirin yüzü gülürmü ?
    Fakirlikle ne alakası var.
    Ben normalde kütüphaneden alıyorum ama kapalı kütüphanede olan kitap için para vermek istemiyorum.(kazık yeme psikolojisi)
    Fakir isem suç mu?
    Bir insanın maddi durumu ile dalga geçecek kadar birşeysin ama söylemeyin şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MamiSTARK -- 20 Nisan 2020; 16:49:40 >
    İki makara yapalım dedik ohoo 1milyonkitap güvenilir ve kitaplar talep sahiplerine ulaştırılıyor diğer siteyi bilmiyorum.
  • Üstteki misyoner sitesi gibi, dinini yayacak tabii ki bedava verir. Hristiyanlıkla ilgili şeyler sanırım verecekleri kitaplar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böcekli sümük kullanıcısına yanıt
    Da Vinci'nin şifresi vardı.

• Bunlarla uğraşma git biraz para biriktir e kitap okuyucu al ve ingilizce öğren

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2BA6261ED -- 21 Nisan 2020; 3:28:55 >
  • Beleş sirke baldan tatlıdır hesabı diye.
    Ama yinede teşekkürler.

• Bundan 1 hafta önce talep ettiğim ücretsiz kitap, kitaplar olarak geri döndü.Kutsalkitap.org sağlam bir sitedir.Rüya terimleri ile ilgili bir kitap istemiştim 4 tane kitap geldi ücretsiz.Kargo ücretini onlar ödüyor tamamen ücretsiz.

Edit:email üzerinden screen yapıp cevapladığım anketin 3 gün sonrası elime 5 kitap daha ulaştı.Toplamda 9 kitap oldu bugün anket yapıp tekrar cevaplarsam arkası kesilmeyecek bir kütüphane sergisine dönüşüm gerçekleşecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ako33 -- 26 Kasım 2021; 19:46:47 >
  • Gelirse birinin hayrına değil tarikat kitaplarıdır.
    Herkes ben şundan bundan etkilenmem okur kafamda değerlendiririm der fakat dinlediğin müziğin hatta şöyle tabir edeyim her yaratıcının (insanın) bir fikir insanı olduğunu unutmamak lazım.
    Instagramda ve google da kişiselleştirilmiş reklamlar sayesinde bu siteler karşımıza çıkıyor. Adres ve Numara vermek şu yönden sıkıntılı. Hepsiburada gibi siteler bile bilgi sızıntısı verirken ve biz bas bas bağırıp rahatsızlığımızı dile getirirken sen sözde BEDAVA diye kendini ürün ediyorsun. Diğer ikincisi cidden bir tarafa çekmek için yazılan kitaplar olabiliyor. Üçüncüsü bu basım yerleri ciddi bir grup oluşumsa seninle iletişime geçiyorlar. (Bunları öyle abartı masal diye anlamıyorum gördüğüm duyduğum bu)

Hadi İncil vs. dini bir kitap almadın fakat ben hâlâ bir kitap alırken çevirmeninden tut basım evine kadar incelerken sana gelen X kitabının diğer bir yayımevine göre değiştirilmemiş olacağınıda sanmıyorum. İki bedava kitap alacağım diye ona buna ürün olacağıma, 1 gün bile olsa gider çalışır, en kötü ikinci el kitabımı alır, okurum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• ako33 kullanıcısına yanıt
    Instagramda reklamı çıktı bedava incil gönderelim diyordu.

bedava yakacak yolluyorlar aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StalkerReborn -- 15 Mayıs 2022; 0:2:8 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.