Şimdi Ara

Kitapyurdu mu İdefix mi ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
4.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet öyle hayli farklı bir kitap. bu aralar değişikı bir şeyler deneyimlemek istiyordum, en değişiği buydu

Basımı zor olduğu için çok pahalı olarak fiyatlandırıldı. Şahsen bende 77 TL falan vermezdim ama 46 TL'ye akdar inmiş. Bunu ve illuminae'yi sipariş verdim, bu da değişik bir kitap idefix'in selfy kodu ile baya uygun oldu.
  • Leingrad kullanıcısına yanıt
    o zaman ben size bir değişik kitap daha önereyim.

bu şahane kitaplar serisi tamamen sizin seçimlerinize bağlı ilerliyor.Mesela ilk bölümü bitirdiniz sonunda eğer şunu şunu yapmayı seçtiysen şu sayfaya şunu şunu yapmayı seçtiysen şu sayfaya geçiniz diyor.Böyle birden farklı sonu olan bir maceraya atılmış oluyorsunuz.Piyasada 6-7 tane böyle kitapları var bile bir kaç link atayım hatta.İncelersiniz.

yalnız sağlam bir kurgu ve kaliteli diyaloglar veya çok şaşırtıcı bir hikaye falan beklemeyin.Boş zaman öldürmek için ve acaba sonunda ne olacak diye meraktan okuyorsunuz
    http://www.kitapyurdu.com/index.php?route=product/product&product_id=262102&gclid=EAIaIQobChMImv2_75K_2gIVi0AbCh1H_wjOEAQYASABEgJbj_D_BwE
    http://www.kitapyurdu.com/kitap/sahane-hatalar--sinav/360342.html&publisher_id=1683
    http://www.kitapyurdu.com/kitap/bira-kadin-ve-sahane-hatalar/283040.html&publisher_id=1683
    http://www.kitapyurdu.com/kitap/sahane-hatalar--pusula/383849.html&publisher_id=1683
    http://www.kitapyurdu.com/kitap/sahane-hatalar--yeni-hayat/330064.html&publisher_id=1683

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 16 Nisan 2018; 19:2:25 >

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler İnceliycem hepsini...
  • Ben Babil,İdefix,Kitapyurdu 3lüsünü kullanıyorum. Ancak ara sıra Hepsiburadanda da aldığım oluyor.

Genelde hediye çeki, kargo ücreti ve aralarındaki fiyat farkları belirleyici oluyor. İdefix genelde 75 tl üstüne bkm express ile 15 tl indirim veriyor.

Hepsiburada bazen 15 tllik ürünü kargo dahil yapabiliyor.

Kitapyurdu genelde popüler kitapları en ucuz veren yer.

Listenizi oluşturup tek tek 4 siteden de teklif almak gerek.
  • D&R'da 18-20 nisan arası geçerli güzle indirimler var.
  • birkaç aydır kitap alışverişi yapamadım. Önümüzdeki ay listeyi güncelleyip tekrar sahalara çıkarım
  • D şıkkı nadirkitap :-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Böcekli sümük

D şıkkı nadirkitap :-)
    'Nadir kitaptan ' 2 alışveriş yapıp 13 kitap almıştım. Aldığım tüm kitaplar yeniye yakın ve orijinaldi . Ama fiyat konusunda sıfır olan kitaplara göre pek uygun değil. Yani kitapyurdu ile çoğu kitabı karşılaştırdım . Arada 3-4 TL oynuyordu .
  • Nadirkitap, baskısı kalmamış kitaplara erişebildiğimiz için listede olmalı aslında, yoksa bazı kitapları gerçekten pahalı satıyorlar.

Şimdiye kadar 170 lira civarında alışveriş yaptım, bunların 80 liralık kısmı kitapyurdunda vs bulunmuyordu, bulunan 90 liralık kitap da zaten kitapyurdunda 130 civarı tutuyordu.
  • Nadir kitapta ' tüfek mikrop ve Çelik ' kitabı 150 tl ye kadar satılıyor. Tamamen kazıklama satışı.
    Öncelikle kitabın sıfır olmasına dikkat ederim .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kitapyurdunda ekstra %10 indirim almanızı sağlayabilirim. mesaj atabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En uygunu kitapyurdu

• Kitapyurdunun yorumlar cok iyi oluyor ve indirimlerde hep kitapyurdunu secerim ordan almak iyi geliyor bana Yorum bollugu acisindan hep kitapyurdunda geziyom

• idefixten sipariş verdim ama 1 haftadır sipariş durumu değişmeyince pazar günü siparişimi iptal edip kitap yurdundan sipariş verdim.

Az önce mail geldi kargoya vermişlerz

İki siteden de ilk siparişimdi ve sanırım kitap yurdundan devam edeceğim.

Ama 2 sitede de beğendiğim şeyler var:

Mesela idefixte site mükemmel. Çok sade kullanışlı ve güzel. Kitap yurdundaki biraz eski gibi böyle içim sıkılıyor

Kitap yurdunda 2'li teklifler çok güzelmiş 5tl falan kar ediyorsun ama insan seviniyor yine de sanırım dh ölücülüğünden kaynaklı. Ayrıca puan olayı da çok hoş.

Son olarak baktığım kitapların çoğunun fiyatları ya aynı ya da kitap yurdunda daha ucuz.
  • Kitapyurdu sadece bu işle uğraştığı için daha güvenilir geliyor bana.2sindende sipariş vermiştim idefix epey sürdü gelmesi hiçbir bilgi de yoktu.Ancak kitapyurdunda kitaplar temin edilemiyorsa kısa süre içinde dönüş yapılıp çeke çevriliyor alacağınız kitap ve yorum puan derken hediye kitap alabiliyorsunuz.Her ay sipariş verirseniz ekstra indirimler oluyor.Daha uygun gibi cepteteb,bkm kampanyaları derken de baya alıştım.Ancak kampanyalar biterse tabiki başka alternatiflere yönelebilirim.Örneğin puan konusunda biraz cimrilik ediliyor sanki kitapyurdunda.Eski müşterilerine hersene bir kitap hediye edebilirler ya da doğum gününde çek verebilirler.
  • İdefix'ten 4-5 kez alışveriş yaptım. Üç tanesi ertesi gün kargoya verildi. Bir tanesi üçüncü gün kargolandı. Kitapyurdu'ndan da sayısız kez alışveriş yaptım. Onlar da hızlı kargoladı ama asıl mesele fiyat farkı. Toplu kitap alımlarında Idefix'i tercih ediyorum çünkü daha makul oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coimbra

Kitapyurdu sadece bu işle uğraştığı için daha güvenilir geliyor bana.2sindende sipariş vermiştim idefix epey sürdü gelmesi hiçbir bilgi de yoktu.Ancak kitapyurdunda kitaplar temin edilemiyorsa kısa süre içinde dönüş yapılıp çeke çevriliyor alacağınız kitap ve yorum puan derken hediye kitap alabiliyorsunuz.Her ay sipariş verirseniz ekstra indirimler oluyor.Daha uygun gibi cepteteb,bkm kampanyaları derken de baya alıştım.Ancak kampanyalar biterse tabiki başka alternatiflere yönelebilirim.Örneğin puan konusunda biraz cimrilik ediliyor sanki kitapyurdunda.Eski müşterilerine hersene bir kitap hediye edebilirler ya da doğum gününde çek verebilirler.
    Daha önce de foruma yazdım. Kitapyurdu'ndan yaklaşık 6 senedir düzenli olarak her ay en az 100 ortalama 150-180 liralık alışveriş yaparım, bir doğumgünümde de "al kardeş 10 lira hediye çeki verelim, sen sadık müşterimizsin" demediler.

Böyle bir zorunlulukları da yok tabii ama insan 6 sene düzenli alışveriş yapıp en ufak bir hediye bile görmeyince istemeden de olsa darılıyor siteye.

Bayağıdır eskiden olduğu gibi ayraç da yollamıyorlar. Ha ben ayraç hastası değilim ama elimdekiler tükendiği için fatura falan koyuyorum kitap arasına.

• İdefix parça parça gönderdiği için ben Kitapyurdu'nu tercih ediyorum.
  • Kitapyurdundan alıyorum 6 7 seferdir sorun çıkmadı.

• Tabiiki İdefix Çok Daha İyidir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.