Şimdi Ara

Kısa Cevaplar Veriyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32
Cevap
0
Favori
12.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir kızla konuşuyorum. Yaklaşık 4-5 hafta oldu. Şöyle bir sıkıntımız var ama. Mesajlarda ben espriler yapıyorum günümü anlatıyorum kendimden bahsediyorum ama soru sormadıkça o bir şey anlatmıyor. Cevapları hep kısa kısa gülücük onaylama filan tarzında oluyor. Bazen anlattıklarımla ilgili kısa kısa sorular soruyor. Acaba beni kırmamak için mi konuşuyor diye düşünmüyor değilim. Bence ilişkilerde iki tarafın da çaba sarfetmesi gerekir sizce de öyle değil mi? Bunu dile getirdim az önce. Verdiği cevap şu " ne diyeyim ki.. aklıma soru da gelmiyor ki soru sorayım". Ben de cevap vermedim haliyle. Nasılsın napıyorsun diye soruyor. Sürekli ilgileniyor izlenimi veriyor. Gerçekten ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crookshanks0 -- 27 Haziran 2015; 3:18:50 >

• Kız konuşacak birşey bulamıyordur işte. Ona world of warcraft oynat, tabi sen de oyna, ondan sonra bol bol beraber raid,arena vs yaparsınız bol bol konuşacak şeyiniz olur
  • kız bos degıl sana ama kultur sevıyesı pek yuksek olmadıgından farklı konularda konusamıyor asosyallık de vr muhtemelen muhabetını yuzyuze yapmaya calıs sozlerden cok eylemlerınle goster bazı seylerı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk başlarda öyle oluyor zaten ama cahilede benzemiyor değil
  • adam akıllı muhabbet edemediğin kızla yürümez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuşacak bir konun yoksa o iş olmaz, hazır yaz tatili beraber şehrindeki Gençlik Merkezi'nden bir kursa yazılabilirsiniz mesela. Hem konuşmaya konun olur hem görüşürsün. Beraber diziye başlayın, kitaba başlayın vs.
  • Kızın ilgi alanları neyse onlardan konuşabilirsin ama tabi kızında muhabbete katılması lazım sen uzun yazıp onun sürekli kısa cevap vermesi konuşmanın devam etmesini engeller.Yani kız konuşmaya dahil olmuyorsa sen istediğin kadar yaz bir süre sonra konuşacak bişeyiniz kalmaz doğru düzgün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crookshanks0

bulabildiğim bir ilgi alanı neredeyse yok gibi.. az buçuk filmlerle ilgileniyor izlediği de bir-iki yabancı dizi var. ama bunlardan konuş konuş nereye kadar? fazla sosyal gezip tozmayı seviyor maddi durumu yüksek bir ailenin kızı. ne bileyim genelde gündelik konulara katılıyor öyle entelektüel muhabbetler sevmiyor.. düşüncem şu etrafımdaki neredeyse bütün kızlar aşağı yukarı aynı. hani diyorum bunların sevgilileri konuşacak ne konu buluyorlar. ilk seferim de değil üstelik bir sürü kız arkadaşım oldu ama bunu bir türlü anlayamıyorum. ben konuşacak her türlü konu buluyorum ama ben anlatıyorum o dinliyor onaylıyor hiç bir katılım eleştiri yok bazen çıkışıyorum trip miydi bu filan diyor bozuluyorum sen böyle yapınca diyor e bozuluyorsan neden böyle yapıyorsun.. 2-3 ay önce yaklaşık 10 ay süren bir ilişki atlattığını biliyorum. hadi kararsız kendini hazır hissetmiyor diyelim. e ben daha konuyu romantik kıvama bile çekmedim. doğru düzgün iltifat bile etmedim. günde 5-6 saat mesajlaşıyoruz neredeyse ve neredeyse hep beni dinliyor ya.. işin garibi yani anlamadığım nokta istemiyorsan mesaj atma cevap verme ilk mesajı da o atıyor her zaman.. en mantıklısı 3-4 gün hiç konuşmayıp tepkisini ölçmek galiba. hem o arada belki biraz soğurum tek derdim o oldu 1 haftadır bu mesele nasıl çözülecek diye kafa patlatıyorum

Anladım hocam, biraz daha zaman geçmesini bekle o zaman yakınlaştığın zaman kızın duygularıda belli olur zaten.Birbirinizi daha fazla tanıdıkça kızında konuşacağı konular çoğalır diye tahmin ediyorum.

• Beyler hazır kız konusu bulmuşken yazayım. Kız "işim var sonra konuşsak olur mu? "dedikten sonra mesajı ondan mı beklemeliyim ? (bir süre karı kız işlerinden uzak kaldım sınavlardan vs. hamlamışız )

• Crookshanks0 kullanıcısına yanıt
    Kardes sen ben misin? Bende 1 haftadir 3 senedir sevdigim kizla konusuyorum daha yeni acilabildim sen boyle anlatinca kendim sandim kiza roman yazip atiyorum cevap 5 kelime max.

• armstrong26 kullanıcısına yanıt
    Kardesim bende fazla anlamam bu islerden ama biraz sabret olmadi atarsin ben mesaji attim bana 1 gun sonra dondu teli cekmiyomus kizin

• Quesnay kullanıcısına yanıt
    hocam uygun ortamı sağlamadan açılmasaydınız keşke. sonra kendilerini patron gibi görüyorlar biraz kontrolü ele almak gerektiğini düşünüyorum. açılsam belki ilişki çok farklı noktalara gidecek ama ben özel bir an gelsin istiyorum açılmak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crookshanks0 -- 27 Haziran 2015; 3:19:30 >
    Valla üniden mezun oldugumuz gunun arkasindan yapistirdim kardesim kaybedecek biseyim yoktu ben seni seviyorum diye mesajlari gunde 10 15 kez atiyorum fazla oluyo biraz ancak tepki sadece gülücük gondermek oluyo

• Quesnay kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 yıl önce benim de böyle bir ilişkim oldu. Doğrusu olmadı.. En başta her şey iyiydi güzeldi. O da bana iltifatlarda bulunuyordu. Sonradan ama kızın hevesi kaçtı. Başka biriyle çıkmaya başladı filan. Yani bilmiyorum belki sizin durumunuzda yaşınızda olaylar nasıl gelişiyor ama bana yaşadığım bu bir iki talihsiz olaydan sonra o tarz ilişkiler kendini kızın cebine atmak olarak geliyor. Başka seçeneklere bakayım bu da iyi ama belki daha iyisini bulurum, olmazsa zaten bu cepte gibi bir düşünce oluşabiliyor kızda. Yine de bulunduğunu ortamı kültürü tabi ki ben sizden daha iyi bilemem bunlar çok şey değiştirir.
    Aynisini daha once baska bi kizla yasadim kardesim sagolsun bi guzel oynamis benle,konustuk 1.5 ay sonra mesaj atmadi oysa erkek arkadasi yapmis lavuk valla umudum var da kizi bi yere goturemiyorum malum ramazan

• Kızın sana karşı ilgisi varsa tam tersi bak sen duvar ol odun ol yine de o muhabbetlerin sonu gelmez.her türlü konuşur yani.ama ilgi yoksa konu da yok.zaten konuşucak bişi yok diyosan o ilişkiyi unut gitsin.eee başka sustun hmms iyi peki diyen kızlarla şansını hiç zorlama bırak gitsinler.ilgi sevgi olunca en saçma konudan bile neler neler çıkar günün geçtiğini anlamazsın

• Konusmayan ya da fikri olmayan bir kızla vakit kaybetme.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Champarator kullanıcısına yanıt
    Peki kardesim konustugumuz kiz isteksiz gibi davranip mesaj at diyosa ne yapmaliyiz??

• Ona küçük sürprizler yap.
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt
    hak veriyorum. o zaman saplantı haline getirmeden bitirmek lazım. zaman kaybıymış demek ki.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.