M

Yarbay
19 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 74 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Arkadaşlar auzef bi bölüme kaydoldum ama anadolu aöften sonra burayı algılayamadım. Sorular heralde devlet sırrıymış yayınlanmıyormuş. Ekampüse benzer bi sistem var girdim ama deneme sınavı falan hiçbişey yok. Ünitelerin sonunda sabit 10 tane soru var onun dışında soru çıkmıyor. Bi de gitmişim bu sene yeni açılan bölüme kaydolmuşum,bol soru çözme imkanım yok mu şimdi. Vizede de 7 üniteden sorumlu tutuyorlar maşallah okkalı ders programları var. Ne kaydoldun kardeşim diyebilirsiniz haklısınız ama bulaştık bikere. Bu auzeften mezun arkadaşım var mı ben nasıl ders çalışayım şimdi taktik verirmisiniz teşekkürler

Merhaba evde spinning çalışan arkadaşlar varsa youtubetan takip edebileceğim kanal öneriniz var mı? Bir çok video mevcut ama sıfırdan zirveye doğru takip edebileceğim kanallar arıyorum

Faturalıya geçeli 3 ay oldu 29 lira aylık ödemem var. Bu ay 50 lira gelmiş taahhütsüz paket fiyatını faturaya yansıtmışlar.aşım falan hiç bir şey yok. Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum kanser ediyor sürekli telesekreter cevaplıyor ben bunlara nasıl ulaşayım ne yapayım
Arkadaşlar hem ethernet girişli hem de netflix lisanslı hangi modeller var şuan piyasada

Arkadaşlar merhaba. Klarnet hakkında bilgisi olanların yardımına ihtiyacım var. Bir süre öğrenci klarneti denilen klarnetle çaldım epey eskidi. Artık model yükseltmek istiyorum ama ne alacağımı bilmiyorum hem de fiyatlar saçma aralıklarda. Gül klarnetleri gözüme kestirdim onu da nereden alacağımı bilmiyorum. Yeni başlayanın bir tık üzerine tavsiye vereceğiniz klarnet hangisi olurdu. Bütçem 2-4 bin arası

Beyler özel bi bankadan ihtiyaç kredisi çekmiştik. Onu komple kapatmak istiyorum. Cezalı mı öderim indirimli mi. İki farklı yorum duyuyorum. Mantığı nedir
Selamlar. Arabamın aux girişine hiç bir kablo zımbırtı şak diye girmiyor. 3 tane denedim gerçi ucuz kablolardı bir tane de bluetoothlu cihaz taktım. Ya çok hassas takmak lazım ya da bastırmak icap ediyor canımı sıkıyor. Ne yapayım. Oto radyoculara falan mı götüreyim girişe baksınlar
Arkadaşlar benim kulağımda bazı kulaklıklar duruyor bazıları da durmuyor. İttiriyorum anında geri çıkıyor. Tipindenmi büyüklüğünden mi bilmiyorum. Şimdi diyceksiniz biz ne bilelim. Belki aynı durumu yaşayan arkadaş vardır taktik verir. Pahalı kulaklık almaya kıyamıyorum olmıycak diye. Sizce sebebi nedir her kulağa tık diye uyan model varmıdır
Arkadaşlar termosifon almam lazım evdekinin ömrü tükeniyor ama hiç bilgim yok. 3 kişiyiz duştan duşa açıcam sadece. Çeşmeden 24 saat sıcak aksın olayında değilim. Biraz bakındım mekanik diyor elektrikli diyor lt muhabbeti var. 700 e de var bine de var. Tavsiye verirmisiniz lütfen.
Arkadaşlar klasik bi konu açtım biliyorum ama annemin doğum günü için orjinal fikirler lazım. Siz anne olarak sınırlamayın sevgilinize veya kız arkadaşına aldığınız hediyeleri de düşünebilirsiniz. Maksat orjinal fikir jimnastiği. Konuya katkınız için teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.590
İkinci El Bölümü Mesajları: 26
Konularının görüntülenme sayısı: 31.907 (Bu ay: 742)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5.593 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.