Şimdi Ara

Kısa Cevaplar Veriyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
12.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Kızın bu nazindan sıkıldıysan . Açıkça ondan da bir şeyler yapmasını bekledigini söyle cunku nereye kadar boyle gidecegi belirsiz .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Champarator kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim sağol
  • Mersin falan? Ne ayaksını oğlum siz ?

Kızın adı Eylül mü lan yoksa ?

Kan çıkar a k ü kaaaan.
  • Seni elinde tutmak istiyor
  • Bendede benzer durum var. 45 gündür yoğun konuştuğum bir kız var. Kendisini geçmişten tanıdığım için hiç kimseye anlatmadıgım seyleri hastalığımı anlattım. Konuşuyoruz ama nasıl diyeyim sanki bir vicdan azabı çekmemek için konuşuyormuş gibi. Bunu derinde bir yerde hissediyorum. Bazen bilerek mesaj falan atmıyorum acaba beni hatırlıcak mı diye. Bende artık normal bir arkadaş gözüyle bakıyorum. Yazık bende insanım yıprandım. Anlatmak istedim içimde dert olmustu iyi geldi cidden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Napalım yani N kullanıcısına yanıt
    yok hocam eylül filan değil hemşehri miyiz yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crookshanks0 -- 27 Haziran 2015; 3:20:18 >
  • Moco Coco* M kullanıcısına yanıt
    kardeşim böyle durumlarda bence de en iyisi saplantıya çevirmemek sonra üzülen sen olursun her türlü
  • Scarface007 kullanıcısına yanıt
    Ted Ted Ted burdayım bana bak bro....

İki tür kızdan uzak dur

+Ciddi ilişkiden çıkmış
    +Ciddi ilişkiden çıkmış ve konuşkan olmayan

Kısa cevaplar vererek dogru duzgun konuşmayarak seni sömürmelerine izin verme.Bu tür kızlardan kaçın

Denizde balık çok
  • cekop C kullanıcısına yanıt
    sorun halloldu zaten bro dediğin gibi denizde balık çok geçen zamana değmez
  • @cekop
    Çok doğru söylüyosun hocam kız eğer ilişkiden yeni çıkmış ise koşarak uzaklaşın kızdan aynı olay benimde başıma geldi çünkü bundan sonra bu kritere dikkat edicem.Başımdan geçen olay da burda konusunu açmıştım foruma

http://forum.donanimhaber.com/m_105961667/f_//tm.htm#105961667

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scream88 -- 28 Haziran 2015; 15:16:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crookshanks0

Merhabalar
    Bir kızla konuşuyorum. Yaklaşık 4-5 hafta oldu. Şöyle bir sıkıntımız var ama. Mesajlarda ben espriler yapıyorum günümü anlatıyorum kendimden bahsediyorum ama soru sormadıkça o bir şey anlatmıyor. Cevapları hep kısa kısa gülücük onaylama filan tarzında oluyor. Bazen anlattıklarımla ilgili kısa kısa sorular soruyor. Acaba beni kırmamak için mi konuşuyor diye düşünmüyor değilim. Bence ilişkilerde iki tarafın da çaba sarfetmesi gerekir sizce de öyle değil mi? Bunu dile getirdim az önce. Verdiği cevap şu " ne diyeyim ki.. aklıma soru da gelmiyor ki soru sorayım". Ben de cevap vermedim haliyle. Nasılsın napıyorsun diye soruyor. Sürekli ilgileniyor izlenimi veriyor. Gerçekten ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum...

Genelde devamı gelmiyor öyle olunca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.