Şimdi Ara

Kırmızı et sıcak fırsatları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
10
Favori
12.970
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: boxor

arden marketlerinden akdeniz toros helal kesim alın geçin, ülkede at eti, eşşek eti, domuz eti, besmelesiz mundar olmuş haram etler piyasa da kol geziyor
    At/eşek mundar olmuş etler mi.. yok hocam o kadar değildir ya. yani inşallah değildir. Domuz zannetmem hocam zaten aşırı pahalı diye biliyorum.
  • Helal ve doğal üretim için tercih edilir tek marka Akdeniz Toros dur.
    200 gram tavuk döner paketi süper. 11 TL.
    İki kişi aç 2 dk tavada ısıt.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    Ben tavsiye etmiyorum bana ultra kötü geldi midemi bozdu aşırı sarımsaklı üstelik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • memlekette zaten ucuza bişey kalmadıda uzun zamandır şöyle lezzetli bişey yiyemedim.Balıkesir de varsa bildiginiz yer yazın gidip bakayım nereyi denediysem beğenmedim.Bir hamburger menuye fena degil diye 32 lira veriyorum lahmacunluk kıyma yaptırmaya calısırken sogan/domates cekmiyorlar kokutuyor diye.mangalda tavuk etini bile özledim...
  • Köfteci Yusuf'un kasabini deneyin derim. Garanti genç bonus varsa 350/30 ayrıca temassız harcamaya toplamda 30 lira bonus kampanyası ile 350/60 yaparak üstüne bir de Bonus kazanabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: juhadante

Bu mesaj silindi.
    domuz eti çıkmadı, zeytinyağında bir sıkıntı vardı sadece. ürünü temin ettikleri şirketi değiştirdiler sonrasında.
  • forvet09 kullanıcısına yanıt
    tavuk zaten kg 10 lira

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

tavuk zaten kg 10 lira
    Bu senin bildiğinden değil.

• SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    çok sağol sayende bizde faydalandık. bayagı güzeldi. perakende fiyat 40 liraydı.
    36 tl kdvsiz fiyatı
  • maliyeci18 M kullanıcısına yanıt
    Hocam rica etsem kasap ismi ya da konum atabilir misiniz?
  • Bu gidişle, sıcak fırsatlarda ,domates,patlıcan vb ürünlerin de konularını göreceğiz!

• careemm kullanıcısına yanıt
    Kasapları bilmiyorum hiç hocam, yeri unkapanı sgk binasının arka sokağı hemen.

• Migros Uzman kasabından antrikot aldım ama hiç beğenmedik. Çok kırmızıydı. Kasap abi de diyor ki iyi et pembemsi olur. Keşke oradan alsaydık. Şimdi et öyle ki, tadı yok. Kasaptan da antrikot almıştık, kasaptaki çok daha iyi. Ama tabi Düzce'de yediğim antrikotu büyük şehirde bulamadım hiç. İade etmeyi düşünüyorum, şu an buzlukta ama bakalım alırlarsa.
  • O değil de temel ihtiyaç olup da lüks ihtiyaça giren et için bile sıcak fırsat arar olduk.. Emeği geçenlerin Allah bin belasını..

• CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    Kırmızı yazarak ne kastettiğiniz pek anlaşılmıyor. Kasabın dediği aslında doğru, genç hayvanın eti daha pembemsi olur. Yaşlandıkça daha koyu olur. Tabi başka etkenler de vardır ama temeli bu. Belki siz yanlış pişirmiş de olabilirsiniz. Yüksek ateşte dışı güzel kızarıp içi hafif pembe olacak şekilde pişirseniz muhtemelen sonuç iyi olacaktır. İade işine gelince de buzluktaki eti iade etmeyi nasıl düşünüyorsunuz anlamıyorum. Et veya aynı şekilde bozulabilecek gıdaları ancak bozuksa(aldıktan sonra bozulmadığına da eminsem) iade edebilirim. Beğenmedim diyip(kesin bir kusuru yoksa) bozulabilecek bir gıdayi iade etmek bence kesinlikle doğru değil.

• İşte gelsin 100/25 var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: primum non nocere

Kırmızı yazarak ne kastettiğiniz pek anlaşılmıyor. Kasabın dediği aslında doğru, genç hayvanın eti daha pembemsi olur. Yaşlandıkça daha koyu olur. Tabi başka etkenler de vardır ama temeli bu. Belki siz yanlış pişirmiş de olabilirsiniz. Yüksek ateşte dışı güzel kızarıp içi hafif pembe olacak şekilde pişirseniz muhtemelen sonuç iyi olacaktır. İade işine gelince de buzluktaki eti iade etmeyi nasıl düşünüyorsunuz anlamıyorum. Et veya aynı şekilde bozulabilecek gıdaları ancak bozuksa(aldıktan sonra bozulmadığına da eminsem) iade edebilirim. Beğenmedim diyip(kesin bir kusuru yoksa) bozulabilecek bir gıdayi iade etmek bence kesinlikle doğru değil.
    Bilmiyorum kararsızım, ama bir daha migros tan almam iyi değil etleri. Çiğken çok kırmızıydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezerymz

Bu gidişle, sıcak fırsatlarda ,domates,patlıcan vb ürünlerin de konularını göreceğiz!
    Seneye belki ekmek fırsatı göreceğiz bu gidişle
  • herkes ne iş yapıyorsa ondan almak daha mantıklı, ama bilindik güvenilir bi yer varsa o da, kasaptan et almak daha mantıklı bence
  • Düzcedeki mekanı deneyeceğim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.