Şimdi Ara

Kırmızı et sıcak fırsatları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
10
Favori
12.969
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Böyle birşey okumadık! Linki bulursanız bakalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: juhadante

Bu mesaj silindi.
    Köfteci Yusuf'da domuz eti çıkmadı, zeytinyağında asit bişeyi mi ne fazla çıkmıştı. Sonra konuyla ilgili özür yayınladılar. Daha sonra bu iyice yayıldı köfteci yusuf domuz etinden dolayı özür mesajı yayınladı vs diye. Klasik karalama kampanyaları fiyat performans olarak özellikle istanbulda bence gayet iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e71

Köfteci Yusuf'da domuz eti çıkmadı, zeytinyağında asit bişeyi mi ne fazla çıkmıştı. Sonra konuyla ilgili özür yayınladılar. Daha sonra bu iyice yayıldı köfteci yusuf domuz etinden dolayı özür mesajı yayınladı vs diye. Klasik karalama kampanyaları fiyat performans olarak özellikle istanbulda bence gayet iyi.

Alıntıları Göster
    Ben de böyle hatırlıyorum zeytinyağında hile çıkmıştı.
  • etin sıcak fırsatı olmazki, bugün sattığı eti, 3 saat sonra at etiyle değiştirse, yine de anlamazsın
    et balık kurumu olabilir, bim-a101 etleri olmaz, f/p olarak happy market önerebilirim.

• Gebze çarşı da Gebze et tanzim var , antrikot sanırım 69 TL değişmedi ise , kuzu karski 57-59 TL . Dana sıfır yağ et 53 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mart sonu görev için Diyarbakır’daydım.Kuzu pirzola hem de migros ta kilosu 70 liraydı baya şaşırmıştım.İstanbul da iyi geçiriyorlar

• Taşrada kasaplarda antikot, bonfileye fazla rağbet olmadığı için fiyat farkı az oluyor. Bonfilenin kilosunu 65 tlye alıyorum mesela.

• Anadolu kasaplarında eti adam gibi ayırmıyorlarki 2 kilo er diyorsun neresi denk gelirse kesip veriyor

• Migros'ta kampanya takip ederseniz uygun fiyata 'görerek' güzel et alabilirsiniz.

• Takipte kalalım.

• Eminden kimse bahsetmemiş..yarim kilosu 15 tl diye satiliyordu.asla zam gelmiyor.400 grami 15 di sanirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • primum non nocere P kullanıcısına yanıt
    Köfteci Yusuf neresi güzel ya lastik gibi sünüyor köfteleri

• Ben köftesini mi önermişim?

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Eminden kimse bahsetmemiş..yarim kilosu 15 tl diye satiliyordu.asla zam gelmiyor.400 grami 15 di sanirim
    İyi de kalite dedik. Kayış gibi olmasın, sinir olmasın diye belirttik özellikle. Emin bayadır almadık biz ta ilk ithal et geldiğinde bir kez, daha sonra hiç almadık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 4 Haziran 2020; 0:25:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Migros'ta kampanya takip ederseniz uygun fiyata 'görerek' güzel et alabilirsiniz.
    Migros'un antrikotundan da önceki gün almıştık, o bu kadar iyi değildi. Bir de 92 liraydı. Şimdi millet zengin falan diyecek, kardeşim işyerimizde mutfağımız var koyuyoruz 5 dk da pişiyor, 5 dk ya! 15 lira sağda solda uyduruk kaydırık yemek yiyeceğimize antrikota veririz. Veya köfte vs. Zengin değiliz ama keyifçi olduğumuz kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 4 Haziran 2020; 0:42:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

Migros'un antrikotundan da önceki gün almıştık, o bu kadar iyi değildi. Bir de 92 liraydı. Şimdi millet zengin falan diyecek, kardeşim işyerimizde mutfağımız var koyuyoruz 5 dk da pişiyor, 5 dk ya! 15 lira sağda solda uyduruk kaydırık yemek yiyeceğimize antrikota veririz. Veya köfte vs. Zengin değiliz ama keyifçi olduğumuz kesin

Alıntıları Göster
    O yüzden kampanyalar+GÖREREK yazdım zaten. Ben bugüne kadar sorun yaşamadım, kasabı tanıyıp etlerin durumunu öğrenmenin de etkisi var.

• Doğu illerinde yaşayan arkadaşlar için yöre insanının Güngörmez diye tabir ettiği bir et var hayvanın neresi olduğunu tam bilmiyorum her hayvanda 1-2 kg çıktığı söyleniyor. Biraz sözünüz geçiyorsa kasaba önceden ayırtmanız lazım yoksa bulunmaz. Bu eti bir kere yiyin başka et yemezsiniz. Hem lezzetli hem çabuk pişiyor kayış gibi uzamıyor. Google araması ile hayvanın neresi olduğu bulunabilir.

• Hayvandan hayvana , ve hayvanın bölgesine göre değişiyor etininin kalitesi.
    Aynı kasaptan aldığım antrikotun kalitesi hep değişkenlik gösteriyor.
    Gecenin bu vakti hayvan mayvan yazınca hayvan severler geldi aklıma :D
    Neyse ya bazen pişirince sakız gibi oluyor yenmiyor bile.
    Her gün et arayan birisi olarak bu sorunu bir türlü çözemedim. İşin teknik detaylarına girmeyi düşünüyorum.
    Kurban bayramında muhtemelen girişecem bu işe :)

• Gazoz Kapağı G kullanıcısına yanıt
    Ön koldan başlayarak kaburgalarını iç sırt kısmıdır. Pastırmaya kullanırız biz genelde. Doğuya özel değil iç Anadolu, Orta Karadeniz vs bilinen bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 4 Haziran 2020; 1:19:38 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.