Şimdi Ara

KİLLZONE SHADOW FALL (PS4 ANA KONU) DEDİCATED SERVER (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.420
Cevap
21
Favori
82.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OrhanBenceGay34

quote:

Orijinalden alıntı: themagnificent

quote:

Orijinalden alıntı: sagropa

Tekrar yazıyorum. Yeni nesile ait ilk oyunları beğenmeyenler, bu tarz yorum yazanlar muhtemelen yeni PS3 alanlardır. Onlar da kendilerini bu şekilde avutuyorlar. :D

haklısınız hocam

aynen ama o arkadaslarada hak vermek lazim (hepsi icin soylemiyorum) maddi acidan cok daha sonra alanlar var.

bende 2010'da aldım hocam fiyatının ucuzlamasını bekledim yani.ama ps4'ün bir harika olduğunu kabul ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orijinalden alıntı: trulli

quote:

Orijinalden alıntı: Nontheist

Anlaşılan sony fanboylar işbaşında görünen köy kılavuz istemez gençler mesut çevikten önce bn bf3 daha iyi dedim Mesut çevikte ertesi gün aynısını demiş ortak fikirde buluşmuşuz heyecan yapmayın gencolar sonuçta sonyden para almıyorsunuz yoksa ??

Hocam kusura bakmayın da Mesut Çevik ve siz bu konuda otoritemisiniz? Yani siz ikiniz ne diyosa ne görüyosa o mudur? İkinizde fikir birliğine varınca konu kapanıyor mu?

Size göre öyle bize göre değil. Şu görüntülerin kalitesi ortada.COD la falan kıyas kabul etmez, en az BF3 kadar da kaliteli. ama daha bu pre alpha gibi bişey, daha da gelişecektir.

Gerçi COD yorumu bile durumu özetliyor aslında konuşmaya gerek yok.

Bf3 olsun,crysis 3 olsun, diğer oyunlar olsun.Bu detayda bir moloz yığını,beton doku kalitesi göremezsin.Yani şu resim bile killzone'un bir üst ligde oynadığının kanıtıdır.
     KİLLZONE SHADOW FALL (PS4 ANA KONU)  DEDİCATED SERVER

şu ss yi görüpte hadi videodan birşey anlamadın diyelim budamı yetmıyor anlamıyorum ki...hangi oyunda gördün şu dokuyu gameplaydaki muazzam draw d yi..bf3 kıllzone kıyaslaması komedi gibi yahu...

bf3 crysıs bır altta kalır kıllzone yanında gözüken o...muhtesem bir sehir modellemiş adamlar..

mesut da son zamanlar garıp garıp degerlendırmeler yapıyor zaten ne dediği belli değil...her sony ürününe bu kulp takma yarısınde sanki..derdi neyse artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Göz var insaf var bana herhangi birisi bir FPS oyununda şöyle bir sahne göstersin ben yıllardır bu sektörden hiçbir mok anlamadığımı kabul edeceğim.

/>

Bu arada SiPAHi_ hocam şu görseli ilk mesajın tepesine koyabilirsin çok hoş duruyor.

PC de çok güçlü donanımlar sürekli güncel çıkmasına rağmen bu grafikte kadar uyumlu ve süper optimize oyunlar hiçbir zaman olamayacak. EDIT:Crysisle killzone karşılaştırması komik oluyor gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeavyBlitz -- 22 Şubat 2013; 19:18:22 >

• Kimse de çıkıp demiyor ki,Crysis'de,Bf'de yapay zeka var mı ? Haritası geniş mi ? Bölüm uzunluğu yeterli mi ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OrhanBenceGay34

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sagropa

Tekrar yazıyorum. Yeni nesile ait ilk oyunları beğenmeyenler, bu tarz yorum yazanlar muhtemelen yeni PS3 alanlardır. Onlar da kendilerini bu şekilde avutuyorlar. :D

haklısınız hocam

aynen ama o arkadaslarada hak vermek lazim (hepsi icin soylemiyorum) maddi acidan cok daha sonra alanlar var.

bende 2010'da aldım hocam fiyatının ucuzlamasını bekledim yani.ama ps4'ün bir harika olduğunu kabul ediyorum.

ya tabiki herkezin bi dusuncesi ve hesabi var. ben ciktigi gibi almistim ps3 u 2 de ayni sekilde insaAllah ps4 u de. ama bazi arkadaslarin cikipta ps4 , cikar cikmaz 1500 2000 tl verenler enayi denmesi hic hos degil.

ek; Turkiye de ciktigi gun , mutlaka faturali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkan034 -- 22 Şubat 2013; 19:20:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Mesut Çevik, oyunun grafiklerini tam olarak beğenmemiş. Biraz daha zorlasalarmış MW3 gibi olacakmış diyor.

http://www.facebook.com/mesutcevik/posts/270550276410673?comment_id=1193250¬if_t=comment_mention

Lütfen şu mesutun yorumlarına itimat etmeyin ya.Geçende de sony'nin vitadan desteğini çektiğini söylemişti.Hem yanlış bilgi veriyor, hem de sony ürünlerine karşı bir kini var..

Harbiden adam telefon incelemesinde gitti vita desteği bitti falan dedi ,ben şaka amaçlı yaptığını düşünüyorum ama.Yani bu işlerin içinde olupta bir insanın bu kadar saçmalaması mümkün değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tazmania_TR

Kimse de çıkıp demiyor ki,Crysis'de,Bf'de yapay zeka var mı ? Haritası geniş mi ? Bölüm uzunluğu yeterli mi ?

Aynı şeyler Killzone içinde geçerli yalnız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

quote:

Kimse de çıkıp demiyor ki,Crysis'de,Bf'de yapay zeka var mı ? Haritası geniş mi ? Bölüm uzunluğu yeterli mi ?

Aynı şeyler Killzone içinde geçerli yalnız.

Videodan yeterli olduğu söylenebilir.Ayrıca daha 10 aylık bir süreç var çıkmasına.

• quote:

Battlefield 3'ün bir ara girip multiplayer haritalarına br göz gezdir istersen.
  • Artık tam anlamıyla olmuş diyebiliriz...Geniş alanların bu kadar net ve ayrıntılı ekrana yansıtılması tam bir görsel şölene dönüşecektir...Açıkçası killzone beni bu dünyasıyla adeta büyüledi diyebilirim...Ancak hala ps4 ün hangi çözünürlükte hangi fps değerinde ekranlara geleceği ve hangi tip tv de daha iyi sonuçlar vereceğiyle ilgili bilgiler ben göremedim...Hala tv almak için bekliyorum...Bu konuda öngörüsü olan arkadaşların fikirlerini dinlemek faydalı olacaktır...
  • Bu grafikleri yetersiz bulan arkadaşlara ya da Crysis 3 ile BF3 ile bir tutan arkadaşlara ve kendini Dünyaca ünlü otorite sanıp atıp tutan kişilere yorum yapmaya bile gerek yok , onların ayrı küçük mutlu bir Dünyaları var bırakın orada kalsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Bu grafikleri yetersiz bulan arkadaşlara ya da Crysis 3 ile BF3 ile bir tutan arkadaşlara ve kendini Dünyaca ünlü otorite sanıp atıp tutan kişilere yorum yapmaya bile gerek yok , onların ayrı küçük mutlu bir Dünyaları var bırakın orada kalsınlar.

Crysis 3'ü ultra detay sevyesnde oynarsan neden bahsettğmizi anlarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hiper-Nova

quote:

Bu grafikleri yetersiz bulan arkadaşlara ya da Crysis 3 ile BF3 ile bir tutan arkadaşlara ve kendini Dünyaca ünlü otorite sanıp atıp tutan kişilere yorum yapmaya bile gerek yok , onların ayrı küçük mutlu bir Dünyaları var bırakın orada kalsınlar.

Oynuyorum zaten dostum sen sıkma canını o yüzden sizi anlamıyorum zaten.KZ'nin videosunun açılışı bile yeter o binaların detayları , kaplamaları aradaki farkı anlamaya.
  • quote:

quote:

Bugün en üst ayarlarda fulledim, oynadım.Lafı uzatmadan söylüyorum.Killzone, crysis 3'ün bir üst liginde.Onun gibi görünen oyun yok pc'de..
  • quote:

quote:

quote:

Bugün en üst ayarlarda fulledim, oynadım.Lafı uzatmadan söylüyorum.Killzone, crysis 3'ün bir üst liginde.Onun gibi görünen oyun yok pc'de..

+1.

Arkadaşlar sanıyor ki bir onlar oynuyor Crysis 3'ü en yüksek ayarlarda o yüzden biz farkı göremiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2K -- 22 Şubat 2013; 20:09:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Göz var insaf var bana herhangi birisi bir FPS oyununda şöyle bir sahne göstersin ben yıllardır bu sektörden hiçbir mok anlamadığımı kabul edeceğim.

/>

Bu arada SiPAHi_ hocam şu görseli ilk mesajın tepesine koyabilirsin çok hoş duruyor.

Tamamdır resimleri koydum kardeşim insallah.

• quote:

quote:

quote:

Killzone'u oynama şansım olmadı maalesef sadece vdeolardan bir çıkarımda bulunamam ama Crysis 3 bana göre çok daha kaliteli gözüküyor. Bu benm fikrimdr sadece ama Shadow Fall çıkarsa o zaman daha rahat bir karşılaştırma yapabilriiz. Tanıtılan oyunun tam sürümünü görmek gerekiyor şuan sadece varsayımlarda bulunabiliriz.

• Tamamiyle oyun olmaktan çıkan bir şaheser oyun,oyun ama bu nasıl bir oyun başına oturdugunda attıgın her adımda oyunda bir adım daha ilerledim allah kahretsin bitirince ne yapıcam ben dedirtecek bir başyapıt.Ne bitirmeye kıyabilirsin nede bitirince oyunu elden çıkarmaya kıyınabilecek böyle bir durum olacak.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

+1.

Arkadaşlar sanıyor ki bir onlar oynuyor Crysis 3'ü en yüksek ayarlarda o yüzden biz farkı göremiyoruz.

Videoyu 1080P yapıp izle Crysis 3'ü full kalite yapıp oynayatacak sistem en baba sistemdir. Gtx 680 sistemlerde 40 fps civarı oynatıyor.

• YENİ TARTIŞMA KONUMUZ DA BELİRLENMİŞTİR: CRYSIS 3- KILLZONE PS4 HAYIRLI UĞURLU OLSUN.

Ben daha Crysis 3'ü alıp full ayarlarda oynamadım, bu yüzden yorum yapamam, ama BF3'ü full ayarlarda oynadım kesinlikle Killzone daha iyi gözüküyor ;)
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.