Şimdi Ara

KİLLZONE SHADOW FALL (PS4 ANA KONU) DEDİCATED SERVER

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
2.416
Cevap
21
Favori
79.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 ay
  • Cevaplayan Üyeler 456
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 109
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 3 saat 58 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 29
  • Favoriye Eklediklerim 21
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • SiPAHi_ (109 mesaj) delio (95 mesaj) grravity (73 mesaj) melkor23 (67 mesaj) xoe (52 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (906 mesaj) Mobil (485 mesaj) Tablet (222 mesaj) (1 mesaj) Mini (31 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> FPS >> KİLLZONE SHADOW FALL (PS4 ANA KONU) DEDİCATED SERVER
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    20360 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Killzone: Shadow Fall'da Dedicated Server Olucak.

Killzone: Shadow Fall PS4'ün Çıkış Oyunu Olacak

Geçtiğimiz gece Sony'nin düzenlediği PlayStation 4 duyuru etkinliğinin en önemli parçalarından birisi de Killzone: Shadow Fall'dı. Sunduğu grafikle birlikte yeni nesil adına beklentilerimizi arttıran Killzone oyununun çıkışıyla ilgili bilgiler verildi.

Resmi Playstation blogu üzerinden yapılan açıklamalara göre Killzone: Shadow Fall, PS4'ün çıkış oyunu olacak. Oyunun baş yapımcısı Steven Ter Heide'nin söylediği sözlerde, Killzone: Shadow Fall'ın PS4 çıkışına yetişeceği belirtilmiş.

Sony, PlayStation 4'ün çıkışını bir Killzone: Shadow Fall bundle'ı ile yaparsa gerçekten büyük çaplı talep toplayabilir. Tabi her şey Sony'e kalmış durumda..

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Killzone_Shadow_Fall_PS4un_Cikis_Oyunu_Olacak-34907.htm

__________________________________________________________________________________________________________

Killzone: Shadow Fall'dan "Gerçekçisi Yok"

Çok iddialı sözler

PlayStation 4'ün ilk bombalarından olacak Killzone: Shadow Fall çok iddialı sözlerle geliyor. Guerilla'nın kurucularından Hermen Hulst'un Edge'e dediğine göre Shadow Fall PlayStation 4 için gelecek en gerçekçi oyun olacak.

Ekibin gerçekten inanılmaz bir yoğunlukta çalıştığını söyleyen Hulst, Shadow Fall'un şimdiye kadar yaptıkları en iyi oyun olacağını belirtti.

http://www.merlininkazani.com/Killzone_Shadow_Falldan_Gercekcisi_yok-haber-61334p1.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 10 Kasım 2013; 8:55:45 >

|
    |

• Yüzbaşı
    546 Mesaj
    Bu başlığı açmak da sana yakışırdı SiPAHi
    Görüntüler yeterince tatmin edici ama tabi konsolda canlı olarak görmek var.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    644 Mesaj
    pek hoşuma gitmedi benim, tabi daha ilk video, kesin birşey söylemek hoş olmaz.
  • Binbaşı
    1461 Mesaj
    hepimizin gözü aydın ps3 ten izleyemiyorum ama yarın you tube tan bakarım artık
    |
    |
  • Yarbay
    7621 Mesaj
    Masterpiece is coming

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krone -- 12 Haziran 2013; 20:46:19 >
    |
    |
  • Yarbay
    2308 Mesaj
    Hadi gozumuz aydin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    20360 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Killzone: Shadowfall, PS4 için Duyuruldu!

Sony'nin en iyi serilerinden bir tanesi olan Killzone, PS4'te Shadowfall adlı yeni oyunuyla boy gösterecek.

Videoyla tanıtımı yapılan oyunun gerçekten muazzam göründüğünü söyleyebiliriz. Grafik ve çevre olarak oldukça güzel görünen oyun, 'işte yeni nesil bu' dedirtecek bir kaliteye sahip. Oynanış olarak önceki Killzone'lara benzeyen oyun, daha çok fizik ve grafikleriyle ön plana çıkacak. Bu alanda oldukça başarılı olacağına şüphe yok!

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Killzone_Shadowfall_PS4_icin_Duyuruldu-34868.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 10 Ocak 2014; 17:59:18 >
    |
    |

• Yarbay
    10813 Mesaj

|
    |

• Yarbay
    2914 Mesaj
    daha başlangıçta böyle ise yıllar geçtiktçe uçar heralde.
    |
    |
  • Yarbay
    4714 Mesaj
    sanırım ilerleyen yıllarda(5 yıl sonra falan) gerçek hayat grafiklerine ulaşır diye düşünüyorum bu konsollar
    |
    |
  • Yarbay
    5144 Mesaj
    bu mesajımı oyunu oynamadan önce tekrar okumak için bırakıyorum
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    13396 Mesaj
    Deep Down'dan sonra en tatmin edici grafikleri Killzone 4'te gördük.Hareketli sahneler,patlamalar falan çok iyiydi,tatmin ediciydi.Bu daha başlangıç unutmamak lazım.Merakla bekliyorum oyunu.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Killzone 2 faciasından sonra...
  • Emekli Yönetici
    28598 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tazmania_TR

Killzone 2 faciasından sonra...

Aynen, o faciadan sonra bu sefer direk gameplay olarak oynadılar önümüzde. Hatta o da yetmedi, adam oynarken aynı anda PS4 video çekmiş, facebook Guerilla sayfasında paylaşıldı. Bu çok akıllıca oldu gerçekten.
    |
    |
  • Yarbay
    10813 Mesaj
    Trailer

|
    |
  • Binbaşı
    1151 Mesaj
    Bu oyun olmuş aga.
    |
    |
  • Yarbay
    10813 Mesaj
    Grafiklerde nesil farkı olmayacak düşünceleri.Güm.

• Yarbay
    9633 Mesaj
    Killzone serisinde her zaman atmosfer çok iyi olmuştur.
    İlk oyunu tee PS2'de
    oynamıştım ve o zamandan
    "Seri olacak oyun budur" demiştim.

Serinin en iyi oyunu Killzone 2'dir bence.

Güzel senaryo modu.
    Başarılı bölüm tasarımları.
    Harika atmosferi.
    Müthiş multiplayer sistemi.
    Kaliteli harita ve multiplayer atmosferi.
    Ağır ve ciddi oyun kontrolü.

Bunların hepsi Killzone 2'de mevcuttu.

Şeker gibi güzel bir hatun düşünün
    (Killzone 2) ve baklavalar
    , kadayıflar
    , tulumbalar
    , sütlaçlar, pudingler
    , pastalar
    yiyor.
    (Bunlarda yukarıda saydığım Killzone 2'yi efsane yapan özellikler) İşte bunların birleşimini düşünün.

Onun dışında Killzone'un gerçekten çok ilgi çekici bir yanı var: Helghast ırkı. Killzone'un ilk oyunu kıpkırmızı şeytan gözlü Helghast sayesinde ilgimi çekmişti.
    Onlara hitabım her daim
    "Şeytan gözlü adamalar"dır.

Hacılar özellikle Killzone 2'yi multiplayer oynayanlar bilir.
    Her harita birbirinden farklı ve güzeldi. Mesela bir harita da kendimi animede
    gibi hissedirken, bir haritada da sabah kalkmış köprüde yürüyüş yapıyormuş gibi hissediyordum.

Multiplayer'da kırmızı atmosferli, büyük bir harita vardı (Adını hatırlayamadım) oraya sırf arka planı izleyip atmosferi solumak için girmişliğim bile var.

Killzone 3'te çok güzel bir oyundu ama hem multiplayer hem single olarak haritaların atmosferleri Killzone 2'ye göre gerçekten düşük kalmıştı.
    Ayrıca herkesin takdir ettiği ve beğendiği Killzone'nin multiplayer sistemini çıkarıp, yerine oldukça sönük ve geri multiplayer sistemini getirmeleri en büyük hata olmuştu

Eğer ki Killzone: Shadow Fall, Killzone 2'nin yolundan gidip atmosferini, multiplayer sistemini ve single modunu baz alacaksa eminim ki Killzone: Shadow Fall efsane olacaktır.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Arkadaşlar bu yeni Killzone değil ara versiyon gibi düşünün ps3 de ilk çıkan GT - HD gibi Ps3 den cilalanmış PS4 e Asıl grafiği gerçek yani sıfırdan yapılan KZ 4 ü görünce anlarız . Bunun çıkması iyi sonuçta üst düzey çözünürlük doku aa vs... konsolu aldık mı oyunsuz kalmayız
    |
    |
  • Yarbay
    2317 Mesaj
    Vay serhat neler dönmüş kalkar kalkmaz bscyi açtım birde ne göreyim killzonelar falan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,984
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.