Şimdi Ara

KİLLZONE SHADOW FALL (PS4 ANA KONU) DEDİCATED SERVER (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.421
Cevap
21
Favori
82.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında ben de yüksek çözünürlüklü resimlere bakınca görüşüm değişti biraz:)
    BF3 ile bu oyunu karşılaştırmak da çok yanlış ayrıca.Nesil farkı var olm arada

BF ne zaman çıktı?bu ne zaman çıkacak?
    Ancak MW3 demek de yanlış bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoxEye

İnşallah Ps4 çıktığında Kz 4 ile Bundle halindede satışa sunulurda onu alırız. Bundle olarak oldukça sağlam bir satış performansıda sergilerler.

Killzone: Shadow Fall PS4'ün Çıkış Oyunu olduğu için Sony %100 Bundle halindede satar. Sony nin en son satış stratejisi Süper slim PS3 leri hatırlıyalım yakın zamanda Bundle halinde bir kamyon satmışdı. Bu strateji PS4 dede devam edecek büyük ihtimal.
    Yinede doğrusunu Rabbim bilir...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nontheist

Anlaşılan sony fanboylar işbaşında görünen köy kılavuz istemez gençler mesut çevikten önce bn bf3 daha iyi dedim Mesut çevikte ertesi gün aynısını demiş ortak fikirde buluşmuşuz heyecan yapmayın gencolar sonuçta sonyden para almıyorsunuz yoksa ??

Sony fan boy değilim arkadaşım, yazılım mühendisliği okumasak ta görebiliyoruz çok şükür ;)
    Hem Xbox hem PS3 hem de PC oyuncusuyum ben imzalarımda görürsün zaten ;)
    Mesut Çevik'i sizden bizden ayıran ne? Teknik, bilimsel, derin derin araştırılması gereken bir konu değil bu göz var nizam var yani :))

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Mesut Çevik, oyunun grafiklerini tam olarak beğenmemiş. Biraz daha zorlasalarmış MW3 gibi olacakmış diyor.

http://www.facebook.com/mesutcevik/posts/270550276410673?comment_id=1193250¬if_t=comment_mention

Lütfen şu mesutun yorumlarına itimat etmeyin ya.Geçende de sony'nin vitadan desteğini çektiğini söylemişti.Hem yanlış bilgi veriyor, hem de sony ürünlerine karşı bir kini var..

• oyunun grafık lerı ps4 ıcın benı tatmın ettı buyuk ıhtımal yenı nesıldekı ılk oyunum olur cıkıs oyunu oldugundan bence makınayı ıle bundle olur
  • MW 3'mü yok artık daha neler

Görsel olarak şu oyunu Cod serisinin herhangi bir oyunu bir tutmak yada yan yana adlarını bile anmak günahtır. Oyunun grafikleri bildiğin şiir gibi akıyor daha ne yapsın adamlar üstelik bu oyun yeni nesilin başlangıç oyunlarından olacak zaman geçtikçe daha neler karşınıza çıkacak diye uyarı veren bir oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Mesut Çevik, oyunun grafiklerini tam olarak beğenmemiş. Biraz daha zorlasalarmış MW3 gibi olacakmış diyor.

http://www.facebook.com/mesutcevik/posts/270550276410673?comment_id=1193250¬if_t=comment_mention

Lütfen şu mesutun yorumlarına itimat etmeyin ya.Geçende de sony'nin vitadan desteğini çektiğini söylemişti.Hem yanlış bilgi veriyor, hem de sony ürünlerine karşı bir kini var..

Ben kendi gördüklerime itimat ediyorum zaten. BF3'ü full ayarlarda oynamış biri olarak konuşuyorum. Kesinlikle Killzone, bu şekilde gelirse BF3'ten daha iyi.

• mesutun dediğide laf yani

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesutun bahsettiği oyun bu..Biraz daha salsalar böyle olacak yani.
     KİLLZONE SHADOW FALL (PS4 ANA KONU)  DEDİCATED SERVER
    Ben ciddi, ciddi donanım haberin sony ile aralarında anlaşmazlık olduğunu düşünüyorum.Çünkü son yapılan video incelemer olsun,haberler olsun, yorumlar olsun hep bir sitem, hep bir dozaşını aşan eleştiriler var.
  • quote:

quote:

Sonuçta kendisi donanımdan yanadır.Grafik grafik diye yanıp tutuşuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xaerk -- 22 Şubat 2013; 17:52:06 >

• quote:

Mesutun bahsettiği oyun bu..Biraz daha salsalar böyle olacak yani.
    Ben ciddi, ciddi donanım haberin sony ile aralarında anlaşmazlık olduğunu düşünüyorum.Çünkü son yapılan video incelemer olsun,haberler olsun, yorumlar olsun hep bir sitem, hep bir dozaşını aşan eleştiriler var.

Dostum takılma ya ben de dün yazdım cevap olarak bu tarz şeyleri yazanlara gerek yok. Senin için nasılsa o. Onlara kendilerini kandırsınlar. Bu tarz yorum yazanlar muhtemelen yeni PS3 alanlardır. Onlar da kendilerini bu şekilde avutuyorlar. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagropa -- 22 Şubat 2013; 17:50:18 >

• quote:

Mesutun bahsettiği oyun bu..Biraz daha salsalar böyle olacak yani.

Eğer benzettiği oyun buysa az daha kıssalarmış dediği, gözlerine baktırsa iyi olacak sanırım :)))

• geçen günden beri yorumları takip ediyorum bu bf3 kz den daha iyi grafik olarak muhabbetini hala anlayamadım abi adamlar şov yaptı grafikte bunu hala nasıl söyleyebiliyorsunuz gerçekten ilginç. kz de o ilk giriş sahnesindeki o şehir manzarasını ben herhangi bir oyunda gördüğümü hatırlayamıyorum.
  • Bu oyunun görsel anlamda ciddi olarak eleştirilecek bir yanı yok.

Karakter, silah ve çevre modellemesi çok mükemmel denilecek düzeyde ayrıca göze batan ufak tefek eksiklikler bile neredeyse yok. Guerilla bildiğin grafiği almış şiir haline getirmiş.

Nesilin açılışında böyle grafikli oyunlar ile karşılaşacaksak düşünün ilerleyen zamanlarda cihaz iyice açıldığında neler ile karşı karşıya kalacağız.

Kz 4 başlayacak olan nesilde gözlerimizin yerinden çıkacağına dair en önemli kanıtlardan biridir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

geçen günden beri yorumları takip ediyorum bu bf3 kz den daha iyi grafik olarak muhabbetini hala anlayamadım abi adamlar şov yaptı grafikte bunu hala nasıl söyleyebiliyorsunuz gerçekten ilginç. kz de o ilk giriş sahnesindeki o şehir manzarasını ben herhangi bir oyunda gördüğümü hatırlayamıyorum.

O gökdelenlerdeki yüksek çözünürlüklü yansımalarda hiçbir oyunda yoktur, o kadar devasa geniş alana rağmen.Tabi dediğim gibi görebilene,görmek isteyene.Adam görmek istemez ise, mw3 ile de karşılaştırır, ilk çıkan doom ile de..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 22 Şubat 2013; 17:58:27 >
  • quote:

Anlaşılan sony fanboylar işbaşında görünen köy kılavuz istemez gençler mesut çevikten önce bn bf3 daha iyi dedim Mesut çevikte ertesi gün aynısını demiş ortak fikirde buluşmuşuz heyecan yapmayın gencolar sonuçta sonyden para almıyorsunuz yoksa ??

Hocam kusura bakmayın da Mesut Çevik ve siz bu konuda otoritemisiniz? Yani siz ikiniz ne diyosa ne görüyosa o mudur? İkinizde fikir birliğine varınca konu kapanıyor mu?

Size göre öyle bize göre değil. Şu görüntülerin kalitesi ortada.COD la falan kıyas kabul etmez, en az BF3 kadar da kaliteli. ama daha bu pre alpha gibi bişey, daha da gelişecektir.

Gerçi COD yorumu bile durumu özetliyor aslında konuşmaya gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

geçen günden beri yorumları takip ediyorum bu bf3 kz den daha iyi grafik olarak muhabbetini hala anlayamadım abi adamlar şov yaptı grafikte bunu hala nasıl söyleyebiliyorsunuz gerçekten ilginç. kz de o ilk giriş sahnesindeki o şehir manzarasını ben herhangi bir oyunda gördüğümü hatırlayamıyorum.

O gökdelenlerdeki yüksek çözünürlüklü yansımalarda hiçbir oyunda yoktur, o kadar devasa geniş alana rağmen.Tabi dediğim gibi görebilene,görmek isteyene.Adam görmek istemez ise, mw3 ile de karşılaştırır, ilk çıkan doom ile de..

aynen doğru söylüyorsun neyse benim için kimin ne dediği önemli değil ama sürekli olarak ta aynı şeyleri görünce buraya yazma ihtiyacı hissettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: trulli

quote:

Hocam kusura bakmayın da Mesut Çevik ve siz bu konuda otoritemisiniz? Yani siz ikiniz ne diyosa ne görüyosa o mudur? İkinizde fikir birliğine varınca konu kapanıyor mu?

Size göre öyle bize göre değil. Şu görüntülerin kalitesi ortada.COD la falan kıyas kabul etmez, en az BF3 kadar da kaliteli. ama daha bu pre alpha gibi bişey, daha da gelişecektir.

Bf3 olsun,crysis 3 olsun, diğer oyunlar olsun.Bu detayda bir moloz yığını,beton doku kalitesi göremezsin.Yani şu resim bile killzone'un bir üst ligde oynadığının kanıtıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: trulli

quote:

Ama unutmayın o arkadaş, İngilterede yazılım mühendisliği okuyor :)) ( O demeden ben diyeyim dedim:) Daha iyi bilir yani ;)

• Dikkatimi çeken bir de her tanıtımda bolca kullanılan dx11 efektleri oldu. PC den sonra ps4te bunları görmek çok güzel oldu.Killzone, deep down grafiğinden sonra bunlara'sıradan' diyebilen biri varsa zaten yoruma gerek kalmamış demektir Edit:crysis3 betayı yüksek ayarlarda oynadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeavyBlitz -- 22 Şubat 2013; 18:05:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.