Yarbay
16 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 2)
Gönderileri
3yıldır fiber 10megabit üyesiyim. Dün aradılar 24 ay taahütle aynı fiyata hızı iki katına çıkarttım. Dün müşteri hizmetleri ile de konuştum.Sorunum şu ki, modem wireless üzerinden 11.5 megabit veriyor.Laptopu routerın tam yanına götürüp kabloyla bağladım hız 19.50 megabit, yani olması gereken değer. Fakat aynı yerde kabloyu çıkarıp wifi ile bağlanınca sonuç 11.5 megabit civarı.(Router-laptop arası 20 cm) İçerideki masaüstü bilgisayarımda da kablosuz full çekiyor ama hız yine 12 civarında. Bu nasıl birşey anlamadım. Bu taahütü 2 megabit fark için mi verdim Eskiden 1.2mb/sn ile indirdiğim dosyayı şimdi 1.4 mb/sn ile indiriyorum. Pcleri kabloyla bağlama imkanım da yok.Müşteri hizmetleri de anca masal anlatıyor. (İki mahalle ötedeki arkadaşımda pirelli router var, sordum kablosuzda aynı tarife ile 2.1mb/sn download yapıyormuş.)

Bu Tilgin router ile 20 megabit kablosuz kullananlar varsa hızlarını paylaşabilirler mi?.Sorunu çözemezsem router değişikliği talep edeceğim.Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Merhaba, bir arkadaşım bilgisayar toplamak istiyor, ona tanıdığı bir liste hazırlamış, parçalar şöyle;

-INTEL CORE I5 2500K 3.3GHz 6M LGA1155 BOX (95W)
-GIGABYTE Z68P-DS3 INTEL 1155P DDR3 S+V+GL ATX
-4 GB DDR3 1600 MHz KINGSTON HYPERX (KHX1600C9D3/4G)
-SEAGATE 500 GB 16MB SATA3 7200RPM (ST500DM002)
-POWERCOLOR 1GB HD6870 DDR5 256 Bit 2xDVI HDMI ATI 16X
-LG GH22NS50 22X8X16X SATA DVD-RW SIYAH
-21.5" LG W2243S-PF 5MS LCD SIYAH
-THERMALTAKE V3 600W Full Siyah Atx Kasa VL86021W2E

Parçalarda bir uyumsuzluk vb. olup olmaması, alternatif parça önerisi ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum.

Bu videonun God of War 4'ün ilk videosuna ait olduğu söyleniyor.Bence gerçekten God of War4'e ait.Siz ne düşünüyorsunuz?
Uzun bir süreden sonra bilgisayar topluyorum.Yakın zamanda alacağım parçaları.Uyumsuzluk/benzer fiyatlı alternatifler varsa yorumlarınızı almak isterim.

XFX HD6850 GDDR5 1GB 256Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kartı
AMD Phenom II X4 965 Black Edition AM3 3.4GHz 8MB Cache 45nm İşlemci
GIGABYTE 970A-D3 AM3+ AMD 970/SB950 DDR3 2000MHz (O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart
COOLER MASTER RC 690 II 80PLUS GX 650W MidT ATX SİYAH KASA
GSKILL 4GB (2x2GB) RipjawsX DDR3 1333MHz CL7 1.5V Dual Kit Ram
Seagate 500 GB 7200RPM 3.5" 16MB SATA 6GB/S
Evet arkadaşlar;
Alınacaklar;
Crysis - 40TL
God of War Collection Volume 2(Chains of Olympus+Ghost of Sparta) - 50TL

Kardeşliği iki ayrı hesaba ayırdım,Crysis kişi başı 8TL, GOW Collection Vol.2 kişi başı 10TL, iki gruba birden girenler 18TL ödemiş olacak.Ziraat ve garanti hesaplarım mevcut.Sadece hesaba havale olarak kabul ediyorum.

God of War için;
1-soldat88
2-KurualtıPilav-ödeme yapacak,şifre gönderildi
3-anubis2005-ödeme yaptı,şifre gönderildi
4-straighthate-ödeme yaptı,şifre gönderildi
5-noname0056-ödeme yaptı,şifre gönderildi

Crysis için;
1-soldat88
2-antoo-ödeme yaptı,şifre gönderildi
3-antoo(Forum dışı)-ödeme yaptı,şifre gönderildi
4-KinGoRkeM35-ödeme yapması bekleniyor,şifre gönderildi
5-straighthate-ödeme yaptı,şifre gönderildi
Sabah gazete ile birlikte gelen katalogda gördüm bunu paylaşmak istedim.

Electro World'de Logitech Driving Force GT + Gran Tourismo 5 nakit veya 5 taksitle 199TL, 12 takistle 216.31TL.Gerçekten kaçırılmaması gereken bir kampanya.Bir de sadece GT5 109 TL onda da indirim var
Killzone 3 Beta Starts on October 25th: Here’s Your Chance to Get In!

Yes, the Killzone 3 Public Beta Trial really is coming! Just like its predecessor, the multiplayer mode for Killzone 3 will be put through rigorous testing at the hands of the toughest, most demanding critics in existence: you, the fans. The Trial starts on October 25th and access is limited, so please read the following instructions carefully if you want to know how to secure a spot in the Public Beta:

* Be(come) a Plus subscriber
* With the exception of a handful of key media partners and selected PAX feedback participants, access to the Killzone 3 Public Beta Trial is limited to PlayStation Plus subscribers. If you’re not enjoying the many benefits of Plus membership yet, now’s the time to sign up!
* Download the theme
* On October 19th, an exclusive Killzone 3 XMB Theme will appear in the Plus section of the PlayStation Store. The first 10,000 Plus subscribers to download this theme (5,000 SCEA Plus subscribers and 5,000 SCEE Plus subscribers) will receive access to the Public Beta Trial.
* Check your email
* After you’ve downloaded the Killzone 3 XMB Theme, you will receive an email on Oct. 25th containing the Public Beta Trial promotion code and further instructions through the address you registered as your PSN Sign-In ID. Make sure you’ve set your notification preferences to accept emails from SCE, or we won’t be able to contact you.

Those of you who make it into the Public Beta Trial are expected to provide honest gameplay feedback, report bugs and glitches, and help test our network code in real-world scenarios. In short, we’re counting on you to help us improve Killzone 3! In return you’ll get a good taste of the multiplayer mode, including its brand-new Operations game type, party system, and jetpack and exoskeleton vehicles.

PSN Plus üyelerine özel Killzone 3 Teması ayın 19 unda indirilmeye sunulacak.Bu temayı indiren ilk on bin PSN Plus üyesi,Public Betaya katılma şansı kazanacak.Beta ayın 25inde indirilmeye sunulacak.

KAYNAK
Ankara Acity Bimeks Teknoport açılışında (1 ay kadar oldu sanırım)aldığım üründe problem yaşıyorum.Durum şu ki:Normal kullanımda internet vs. bir problem yok mouse ve klavye düzgün çalışıyor çekmede vs problem yok.Fakat oyun oynamaya geldiğimizde iş değişiyor.Özellikle fps oyunlarında , oyun sırasında ilerlerken sola sağa giderken tuşlar takılıyor(wasd tuşları).Fiziksel anlamda bir takılma değil bu,mesela düz ilerliyorum sonra sola basıyorum aynı anda sonra tuşları bıraksam da 3-4 sn boyunca sanki sol tuşa basıyormuşum gibi sola gidiyorum.Bu olay rastgele zamanlarda oluyor ya da 3 tuşa birden basıldığında ortaya çıkıyor olabilir.Her Fps oyununda bu yaşanıyor ve çok rahatsız edici.Genelde PS3 te oyun oynarım ama Pc de bu problem yüzünden fps oynayamıyorum.

İnternette yabancı forumlarda aynı sorunu yaşayanların açtığı konular var fakat bir çözüm bulamadım maalesef.Windows ürün için güncelleme buldu bir ara ,yükledim fakat değişen bir şey olmadı.Bu arada piller kutudan çıkan Duracell piller,işletim sistemim windows7.Bir fikri olan var mı?

Youtube açamayanlar için:Assasin's Creed Brotherhood E3 2010 Trailer
Ps3'te önceden(Son fw den sonra diye hatırlıyorum)müzik dinlerken ps tuşuna basıp menüde dolaşabiliyordum.Hatta browser'dan internete girerken de müzik dinliyordum.Son zamanlarda müzik dinlerken ps tuşuna bastığım zaman oynatıcıdan çıkmak istiyor musunuz diye soruyor.Yani menüye falan girilmiyor.Bunun bir ayarı vardı da ben mi bilmeden kapattım acaba?
Hakkında
Meslek: Mühendis
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS3
Takım
Fenerbahçe
Steam
HeavyBlitz90
TV
Philips
Notebook
Asus
PSN ID
HeavyBlitz90
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.697
İkinci El Bölümü Mesajları: 101
Konularının görüntülenme sayısı: 30.213 (Bu ay: 254)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 80 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.