Şimdi Ara

Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
112
Cevap
2
Favori
13.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu sene büyük ihtimal bu üniersiteye yerleşicem fakat çevresi, sosyal imkanları hakkında hiçbir bilgim yok. Burda okumuş veya okuyan arkadaşlarımız biraz anlatabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hard Coder -- 20 Temmuz 2012; 12:43:23 >

• Yukarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hard Coder

Yukarı
    hocam kadıköydeymişin çok uzak değil edirne günübirlik gidip dönebilirisn..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlb10

Daha neler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tlb10

Daha neler

Alıntıları Göster
    Burda okuyan arkadaşlarımız biraz daha yardımcı olabilirler mi? Tercih dönemi başladı

• quote:

Burda okuyan arkadaşlarımız biraz daha yardımcı olabilirler mi? Tercih dönemi başladı

Alıntıları Göster
    okulu bilmem ama yer Keşanı iyi bilirim.
    Edirne ile alakası yok. Keşan sanki kendi bir şehir. Edirne 1-1.5 saat uzaklıkta.

Otobüsle keşan-istanbul 15 lira 3.5saat

keşan insanı nasıl derler delikanlı adamlardır bir yanlış olmaz ama etraf çakal dolu. seni istanbullu oldugunu anlayan yolmaya başlar. bu nedenle gittiğin gibi ilçeyi çöz zaten küçük çok rahat çözersin. sosyal olabileceğin tek yer internet kafelerdir. bunun dışında hiçbiryer yok. keşan girişinde migros-burger-kipa-lc waikiki en modern markalarıdır. kadıköydeysen sıkılırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: atatersbinenkovboy

Edirne ile alakası yok. Keşan sanki kendi bir şehir. Edirne 1-1.5 saat uzaklıkta.

keşan insanı nasıl derler delikanlı adamlardır bir yanlış olmaz ama etraf çakal dolu. seni istanbullu oldugunu anlayan yolmaya başlar. bu nedenle gittiğin gibi ilçeyi çöz zaten küçük çok rahat çözersin. sosyal olabileceğin tek yer internet kafelerdir. bunun dışında hiçbiryer yok. keşan girişinde migros-burger-kipa-lc waikiki en modern markalarıdır. kadıköydeysen sıkılırsın

Ben gidipte internet cafede takılamam yahu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: atatersbinenkovboy

Ben gidipte internet cafede takılamam yahu

Alıntıları Göster
    Bende Keşanı yazdım ilk tercihim. Keşan hakkında kapsamlı bilgi veren olursa güzel olur gerçekten hem çevre hemde eğitim konusunda..

• quote:

Orijinalden alıntı: roberto_asley

Bende Keşanı yazdım ilk tercihim. Keşan hakkında kapsamlı bilgi veren olursa güzel olur gerçekten hem çevre hemde eğitim konusunda..

Alıntıları Göster
    Dayıoglu orda uluslarası ticaret okuyor gezilecek tek mekan kipaymış 2 senedir keşanda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cetinkan

Dayıoglu orda uluslarası ticaret okuyor gezilecek tek mekan kipaymış 2 senedir keşanda

Alıntıları Göster
    bende bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri yazmayı düşünüyorum ama keşan hakkında hiç bir bilgim yok ailem edirne yazma diyor ? napmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightmare06

bende bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri yazmayı düşünüyorum ama keşan hakkında hiç bir bilgim yok ailem edirne yazma diyor ? napmalıyım

Alıntıları Göster
    Arkadaş ortamı olduktan sonra gezecek yer bulunurda, eğitimi nasıldır. Eğitim hakkında bilgi verebilecek yok mu? Bende bilg. tek. ve bilişim sistemleri yazdım.
  • quote:

Arkadaş ortamı olduktan sonra gezecek yer bulunurda, eğitimi nasıldır. Eğitim hakkında bilgi verebilecek yok mu? Bende bilg. tek. ve bilişim sistemleri yazdım.

Alıntıları Göster
    Bende burayı yazdım ama şimdiden pişman oldum % 90 burası gelecek . Sırf bölüm iyi olduğu için yazdım (CTİS)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MGÖ -- 11 Ağustos 2012; 15:02:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MGÖ

Bende burayı yazdım ama şimdiden pişman oldum % 90 burası gelecek . Sırf bölüm iyi olduğu için yazdım (CTİS)

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu bu sene 2.sınıf öğrencisi olacagım merak ettiğiniz ne varsa sorabilirsiniz sorarken bölüm olarak ne yazdıgınızıda sorarsanız detaylı cevap verebılır size keşandada yardımcı olabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: okandmrk

Arkadaşlar Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu bu sene 2.sınıf öğrencisi olacagım merak ettiğiniz ne varsa sorabilirsiniz sorarken bölüm olarak ne yazdıgınızıda sorarsanız detaylı cevap verebılır size keşandada yardımcı olabilirim

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümü hakkında bilgi verir misin ?
  • quote:

quote:

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümü hakkında bilgi verir misin ?

Alıntıları Göster
    Okuyacağın bölüm keşanın en iyi bölümlerinden br tanesidir dersleri yogundur. Birincisi sınıftan itibaren programlama dilleri gormeye başlarsın. Sürekli proje yaptırtarak eğitirler. Sanırım 2 3 dil birden görüyorlar.

• quote:

Okuyacağın bölüm keşanın en iyi bölümlerinden br tanesidir dersleri yogundur. Birincisi sınıftan itibaren programlama dilleri gormeye başlarsın. Sürekli proje yaptırtarak eğitirler. Sanırım 2 3 dil birden görüyorlar.

Alıntıları Göster
    İlk sene hangi programlama dilleri gösteriliyor CTİS'de
  • quote:

İlk sene hangi programlama dilleri gösteriliyor CTİS'de

Alıntıları Göster
    Blog yazımda aradığınız tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Aklınıza takılan birşey olursa oraya yorum bırakırsanız yardımcı olabilirim.

http://turlubicim.com/kesan-yusuf-capraz-uygulamali-bilimler-yuksek-okulu.html

• quote:

Blog yazımda aradığınız tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Aklınıza takılan birşey olursa oraya yorum bırakırsanız yardımcı olabilirim.

http://turlubicim.com/kesan-yusuf-capraz-uygulamali-bilimler-yuksek-okulu.html

Alıntıları Göster
    Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünü kazandım. Hazırlık var mı acaba?

• quote:

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünü kazandım. Hazırlık var mı acaba?

Alıntıları Göster
    Bende Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemlerini kazandım hazırlık yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: alafarta01

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    1. Okulda personel sıkıntısı yok
    2. Seçmeli dersler öğrenciler seçmediği için açılmadı.
    3. Hazırlık öğrencilerin isteği dogrultusunda kaldırıldı.
    4. Okulda erasmus danışmanı bile mevcut.
    5. Doğru söyluyorsun keşandan pek bişey beklememe konusunda. Ama tek doğru konustugun nokta burası.

Ayrıca istersen itü den mezun ol kusura bakma ama birşeye çaba gostermedıysen yine bir işe yaramaz.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.