Şimdi Ara

Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
2
Favori
13.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hard Coder

quote:

Orijinalden alıntı: crywolf34

Sen şimdi den ''bea''lara alışmışsın,hiç zorluk çekmezsin.Bu arada ilk sene eve çıkacağından emin misin?Benim sana önerim ilk sene kyk veya özel yurtlarda kalıp çevre edinmen.2.sene zaten yakın arkadaşlık kurduğun kişilerle çıkarsın eve.

Liseden 3 arkadaş geliyoruz zaten ev ortamı hazır. Ama yinede ilk sene yurtta kalmayı düşünüyoruz. Şehri tanıyalım en ezından

Bak o zaman işler değişir dediklerimi unut,direk evlere bakmaya başla

• quote:

Sen bana bi Ö.M atsana facebook linkini
  • quote:

quote:

Sen bana bi Ö.M atsana facebook linkini

Artık kullanmıyorum,fazla öksürük yapıyor

• quote:

O zaman altından kalkamıcamızı düşünüyorum hocam. Kayıtlarda gittiğimizi farz edersek 20 gün gibi bi süre kalıyor başlamasına. 20 günde zor ev tutup yerleşmek.
  • quote:

quote:

O zaman altından kalkamıcamızı düşünüyorum hocam. Kayıtlarda gittiğimizi farz edersek 20 gün gibi bi süre kalıyor başlamasına. 20 günde zor ev tutup yerleşmek.

Karar sizin
  • quote:

quote:

illa ev tutmana gerek yok ev tutmuş insanlar da yanlarına arkadas arıyor ama kafa dengi bulmak zor olabilir.gene de geçici çözüm olarak iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryLine

illa ev tutmana gerek yok ev tutmuş insanlar da yanlarına arkadas arıyor ama kafa dengi bulmak zor olabilir.gene de geçici çözüm olarak iyi.

Liseden aynı sınıftan 3 arkadaş geliyoruz hocam
  • KYK yurdu ve 3 tane özel yurt mu var Keşan'da sadece? Birde aradım bu 3 yurdu, 5000tlden baslayıp 6500e kadar çıkıyor senelik. Buda 8 ayda aylık 625 ile 800 lira arası bi para ediyo. Fazla tuzlu değil mi, özel yurtlar çok mu lüx?
  • quote:

Orijinalden alıntı: roberto_asley

KYK yurdu ve 3 tane özel yurt mu var Keşan'da sadece? Birde aradım bu 3 yurdu, 5000tlden baslayıp 6500e kadar çıkıyor senelik. Buda 8 ayda aylık 625 ile 800 lira arası bi para ediyo. Fazla tuzlu değil mi, özel yurtlar çok mu lüx?

Yurtların lükslükle uzaktan yakından alakası yok.Şimdi ilk sene kimse eve çıkmıyor,herkese kyk yurdu da çıkmıyor.Zaten geçen sene 2 tane özel yurt vardı.Mecburen bunlara yerleşmek zorunda kalıyorsun.Yurt sahipleri de ne koparsak kar mantığıyla yürütüyorlar işlerini.Burda pazarlık aşaması çok önemli
  • quote:

quote:

KYK yurdu ve 3 tane özel yurt mu var Keşan'da sadece? Birde aradım bu 3 yurdu, 5000tlden baslayıp 6500e kadar çıkıyor senelik. Buda 8 ayda aylık 625 ile 800 lira arası bi para ediyo. Fazla tuzlu değil mi, özel yurtlar çok mu lüx?

Yurtların lükslükle uzaktan yakından alakası yok.Şimdi ilk sene kimse eve çıkmıyor,herkese kyk yurdu da çıkmıyor.Zaten geçen sene 2 tane özel yurt vardı.Mecburen bunlara yerleşmek zorunda kalıyorsun.Yurt sahipleri de ne koparsak kar mantığıyla yürütüyorlar işlerini.Burda pazarlık aşaması çok önemli

Kyk yurdu nasıl peki? O konuda bir bilgin var mı? Odalar felan kaç kişilik, tuvalet banyo ortak mı?

• quote:

quote:

quote:

Kyk yurdu nasıl peki? O konuda bir bilgin var mı? Odalar felan kaç kişilik, tuvalet banyo ortak mı?

Kyk yurdu ile ilgili fazla bilgim yok.Arkadaşlardan kalan vardı sanırsam 6 kişilikti.

• quote:

Orijinalden alıntı: pessak198823

300 -350 tl arası rahat ev bulursunuz Keşandan.Bazı mallar benim 19 sene yaşadığım şehri benden daha iyi bildiklerini iddia ediyorlar.Neyse onlar anladı kendini.
    Yurtlar o kadar pahalı değildir.Zaten hepsi evden bozmadır devlet yurdu hariç.Keşanda öğrenciler için yapılmış özel yurt binası yoook.Kyk yurduda zaten 2 yıllık üniversite vardı daha önceden onun için yapılmş bir yurt bu 4 yıllık daha yeni yapıldı o yüzden yurdun kapasitesi herkesi almaz.Ama eve çıknalar olur falan filan yedeklerdende çıksa üzülmeyin banada 289. yedek çıkmıştı 2 haftada sıra gelmişti gidip kaydımı yaptırmıştım.
    Ayrıca yurtlar standarttır.Yani tuvaletler var banyolar falan var işte odada değil ama onların yeri ayrı.Genelde ilk sene için iyidir yurt.Ama Okula epey bir uzaktadır Otobüs parası+yurt ücreti= ev kirası olur ayriyeten internetten sorarak olmaz bu işler gelirsiniz kayıt yaptırdıktan sonra Keşana sorar öğrenirsiniz bu ne ya Allah Allah madem beğenmiyordunuz bulunduğunuz şehirden tutturu verseydiniz bir üniversite.Her yeri İstanbul gibi görmek aramak haksızlıktır Türkiyede istanbul gibi kaç şehir var?

Bu arkadaş 19 sene boşa yaşamış. Neden diyeceksiniz

1 3 tane özel yurt var keşanda
    2 300 ev bulursan atakent yada belkooptan soyle hemen tasınayım. Ev kiralarının en ucuzu 450 den baslıyor.
    Ben geçen sene Keşan KYK'da 85 ıncı yedektim 2 ay sonra sıra geldi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: okandmrk

1 3 tane özel yurt var keşanda
    2 300 ev bulursan atakent yada belkooptan soyle hemen tasınayım. Ev kiralarının en ucuzu 450 den baslıyor.
    Ben geçen sene Keşan KYK'da 85 ıncı yedektim 2 ay sonra sıra geldi :)

Keşan MYO'da tanıdık öğretim görevlisi var. Oda 300-350ye ev tutarsın demişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hard Coder -- 24 Ağustos 2012; 0:50:03 >
  • quote:

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünü kazandım. Hazırlık var mı acaba?

ben CTIS 3. sınafa geçtim herhangi bi sorunuz varsa yardımcı olurum pm falan atabilirsiniz
  • Özel yurtlar kayıt için ne gibi belgeler istiyor bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hard Coder -- 31 Ağustos 2012; 22:29:39 >
  • quote:

Şu albümdeki ilk 3 fotoğraf bizim okulun çevresi değil dimi?

http://kycubyo.trakya.edu.tr/detay.aspx?menu=baslik1&icerik=galeri#slayt[18]/3/
  • quote:

Hayır tabikide orası şehrin göbeği Atatürk anıtı adalet sarayı karşısıda bizim okul sarıkız dağının nerdeyse içinde çıkış yoluda bir yokuşki sorma yani kısa uzunlukta ama yetiyor insanın iflağını kesiyor. Çok rüzgar var birde açıklık olduğu için hiçbir tarafında bina falan yok keşke çekseydim fotoğraflarını.

Bu 2. yanıldgım oluyor. İlki okulun yeri iletişim bölümünde yanlış gösterilmiş. İkinciside bu
  • 112. yedek olmuşum KYK yurdunda. Ortalama ne kadar sürede sıra gelir, tahmin yapabilecek var mı?
  • Keşan Genel Yurdu kazandım fakat haritalarda şu devrim sokoağı bulamadım :)) yardımcı olun nerede bu :D
    Adres: Devrim Sok. No:4 Büyük Camii Mah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bnde devlet yurdunu kazandım tavsiye edermisiniz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.