Çavuş
18 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 8 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba, işe gidip gelmek için kullanacağım ve yıllık ortalama 25000km yapacağım bir otomobil bakıyorum. Fazla km yapacağım için dizel ve kmsi düşük bir araç olmasını istiyorum. Şu an elimdeki en güçlü seçenek 1.4 dizel motoruyla(manuel) Toyota Corolla olarak gözüküyor. Aracın manuel yada otomatik vites olmasının benim için pek bir önemi yok. Sorunsuz olması, az yakması ve birazcık dolu olması benim için önemli (geri görüş kamerasının bulunması, iyi güvenlik donanımları gibi). İlk başta fiesta, i20, clio gibi araçlara baktım fakat araçların içinin boyuma göre dar olması nedeniyle bu araçlardan vazgeçerek bir üst segmente yöneldim. Arabalardan çok fazla anlamadığım için bütçeme göre en iyi fiyat/performans derecesine sahip aracın hangisi olacağını seçmekte zorlanıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Toyota Corolla 1.4 Dizel Manuel için de yorumlarınızı bekliyorum.

Buradakiler gibi tıklayınca geçecek sayfa düzenini nasıl yapabilirim arkadaşlar?
LYSye MF den gireceğim. Ancak bankamatiğe gittiğimde 3 oturum çıkıyo karşıma hangisini seçeceğim?
26 kişilik bir sınıfta kız öğrencilerin sayısının yarısı kadar erkek öğrenci gelirse, erkek öğrencilerin sayısı kız öğrencilerden fazla oluyor. Eğer sınıftan erkek öğrencilerin sayısının yarısı kadar kız öğrenci ayrılırsaydı,kız öğrencilerin sayısı erkek öğrencilerin sayısından fazla olacaktı. Buna göre bu sınıfta başlangıçtaki kız öğrenci sayısı erkek öğrenci sayısından kaç fazlaydı?
Metin merdivenleri 2şer 2şer çıkınca bir basamak artıyor. Artan basamağı çıkmadan geri dönüp beşer beşer inince 3 basamak artıyor. çıkarken attıgı adım sayısı inerken attıgı adm sayısından 15 fazla ise merdiven kac basamaklıdır?
Evet arkadaşlar soru açık. Daha önce çalıştım dil anlatım ekeylem eylemsi vs bitirdim ancak çok çabuk unuttuğum için son 1 aya bırakma kararı aldım. Sizce bütün dil anlatım taş çatlasın konuları kaç günde biter ?
Evet arkadaslar google da arama yapıp herhangi bir siteye tıkladığımda direk bu siteye yönlendiriyor ve acmıyor...

Trakya Üniversitesi Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu / Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri (C.T.İ.S) Mi?

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bucak Zeliha Tolunay Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu / Yönetim Bilişim Sistemleri (M.İ.S) Mi?

Üniversite/Bölüm olarak karsılastırma ve nedenleriyle yorum yaparsanız sevinirim..
Öncelikle yazdığım her kelimenin sorumluluğunun bana ait olduğunu, her zaman arkasında olduğumu ve kanıtlayabileceğimi belirteyim. YAZI SADECE UYARI AMAÇLIDIR.

''DRAGON TURİZM'' adı altında hizmet veren ve İzmir'de bulunan Kuşadası, Şirince, Bodrum, Marmaris gibi yerlere götürdüğünü iddia eden tur, AQUA FANTASY turuna rezervasyon yaptırıp ücretin bir kısmını verdikten sonra turdan önceki gün Saat 23:00'da beni arayıp turun İptal olduğunu belirtmiştir. Anlayışla karşılayıp paramı nereden alabileceğimi sorduğumda ise verdiğiniz yerden yani 'BORNOVA KÜÇÜK PARK'taki standttan alabileceğimi söylemişlerdir. Ancak her gittiğimde çeşitli bahaneler uydurarak paramı vermemekte ısrar eden tur şirketinin daha önce bir çok insana aynı muameleyi yaptığı ve yapmaya devam ettiğini öğrenince direk olarak Polis Karakoluna gittim ve şikayetimi bildirdim. POLİS MEMURUNUN TELEFONLA KONUSMASINA RAĞMEN söz verdiği gibi bugün 15:00 da standı kurmayıp, telefonlarımı da açmamıştır.

Uzun lafın kısası bir yere giderken dikkatli olun ve asla dragon turizm denen şirketi tercih etmeyin. Buradan ADLİYEYE SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIMI, isteyen olursa makbuzu gönderebileceğimi belirtmek isterim. Hem gününüzü rezil edip, hemde paranızı gasp etmelerine göz yummayın.. Maksadım paramı geri almak değil, daha fazla insana aynı şeyi yapmalarına engel olmaktır..

DRAGON TURİZM FACEBOOK SAYFASI : http://tr-tr.facebook.com/pages/DRAGON-TUR%C4%B0ZM/132244950184311?sk=wall
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 133
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 5.847 (Bu ay: 10)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.