Şimdi Ara

Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
2
Favori
13.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pessak198823

Arkadaşlar EDİRNE yi kafanızdan silin okuyacağımız yer Keşanda memleketimde her ilçe gibi çok bişey beklemeyin.Ama işin açıkçası trakya üniversitesinden birşey beklemeyin.
    Bende yazdım sırf vakit geçsin diye aslında amacım ingilizce öğrenmekti ama şehir dışına çıkamıyorum ailevi meselelerden hem kpss ye hazırlanmam gerekiyor.
    Neyse dediğim gibi.Okul zaten yeni hazırlık varmış onuda kaldırmışlar gerek görmüyorlar demekki. Benim bir arkadaşım yine trakya bilgisayar müh. okuyordu onlarda da hazırlık yok çocuk acayip zorlanıyorum diyordu projelerde çünkü ingilizce yoksa çeviride yok kaynak sıkıntısı baş gösteriyor.Zaten hazırlığıda paracıklar gitmesin diye kaldırdılar. Okulda okumadım ama keşanlıyım ben edirnede okudum yeni mezun oldum. Ama açıkçası okulda zaten büyük bir akademik personel sıkıntısı var seçmeli dersler falan birçoğu açılmamış diyorlardı geçen seneler hoca yok diye.

Keşandan birşey beklediğim yok da eğitimi de çok kötü ise hayatımızın hatasını yaptık demektir.Okul dağın başında zaten kuş ötmez kervan geçmez.Sırf bölüm iyi diye yazdım.

• Bazı arkadaşlar yukarıda hazırlık yok demişler. Bu konu kesin mi uluslararası ticaret okuyacağım hazırlık yoksa ne anladım ben o işten.
  • CTIS 2.sınıf öğrencisiyim.Eğer üniversiteden(sosyal yaşam,etkinlikler,kulüpler,kafeler vs..) beklentiniz bu ise gelmeyin.Pek üniversite ile alakası yok konum itibari ve fiziksel yapısıyla ilgili.Hiç bir bölümde hazırlık yok.Hazırlık olsa da birşeye yaramıyor emin olun.CTIS bölümü ile alakalı okuldan ve hocalardan bir şey beklemeyin.Klasik söz vardır ya kendini geliştireceksin o burada daha çok geçerli ama etiketin olmadığı sürece emin olun oda pek bir şeye yaramıyor.Erasmus konusunda şuan hiç bir üniversite ile anlaşması yok.Yani 2-3 yıl erasmus yapmayı unutun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cemalettin.

CTIS 2.sınıf öğrencisiyim.Eğer üniversiteden(sosyal yaşam,etkinlikler,kulüpler,kafeler vs..) beklentiniz bu ise gelmeyin.Pek üniversite ile alakası yok konum itibari ve fiziksel yapısıyla ilgili.Hiç bir bölümde hazırlık yok.Hazırlık olsa da birşeye yaramıyor emin olun.CTIS bölümü ile alakalı okuldan ve hocalardan bir şey beklemeyin.Klasik söz vardır ya kendini geliştireceksin o burada daha çok geçerli ama etiketin olmadığı sürece emin olun oda pek bir şeye yaramıyor.Erasmus konusunda şuan hiç bir üniversite ile anlaşması yok.Yani 2-3 yıl erasmus yapmayı unutun.

Hocalardan bir şey beklemeyin demek, hocalar bir şey öğretmiyor demek midir? Hocalardan bir şey beklemeyeceksem o hocalar neden var ki?
  • ulan varya şu tercihler konusunda hiç şanslı olamıyacam mı ben. geçen sene 4 yıllığa gittim saçma sapan biyerdi geri geldim bu sene hazırlandım yine 4 yıllık yazdım istediğim bölüm geldi uluslararası ticaret onda da ingilizce hazırlık yok, hocalar yetersiz deniyor off be ulan geleceğe karamsar bakmak için herşeyi yaşıyorum nerdeyse. keşke şu yazdıklarınızı tercihlerden öncede söyleyen olsaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Müslüm Gökalp

Bende burayı yazdım ama şimdiden pişman oldum % 90 burası gelecek . Sırf bölüm iyi olduğu için yazdım (CTİS)

Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu

Bölümün sitesinde çok farklı bi yeri gösteriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Hard Coder

quote:

Bende burayı yazdım ama şimdiden pişman oldum % 90 burası gelecek . Sırf bölüm iyi olduğu için yazdım (CTİS)

Bölümün sitesinde çok farklı bi yeri gösteriyor

Google maps den aratınca burası çıkıyor.Bu fotoğrafı mı diyorsun ?

• quote:

İletişim bölümünde gömülü google haritasından bahsediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hard Coder -- 22 Ağustos 2012; 15:51:54 >
  • quote:

quote:

İletişim bölümünde gömülü google haritasından bahsediyorum

Orda sadece keşanı gösteriyor üniversitenin tam yerini göstermiyor ki

Bu fotoğraftaki yer doğru

• quote:

Orda sadece keşanı gösteriyor üniversitenin tam yerini göstermiyor ki

Bu fotoğraftaki yer doğru

A ve B noktasını işaretlemişler orda bende üniversitenin yeri sanıyordum arasını. Şimdi gördüm "Haritadan Keşan" yazıyormuş . Neyse gidelim görelim bi hayırlısı pişman olmayız inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hard Coder -- 22 Ağustos 2012; 16:05:15 >

• quote:

A ve B noktasını işaretlemişler orda bende üniversitenin yeri sanıyordum arasını. Şimdi gördüm "Haritadan Keşan" yazıyormuş . Neyse gidelim görelim bi hayırlısı pişman olmayız inşallah

Hangi bölüm ?
  • quote:

Hangi bölüm ?

Aynı hocam Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri. Bende sırf bölüm için yazdım daha öncede bu tür yorumları okumustum dağın başı felan diyolardı. Ne kadar kötü olabilirki alışırız diyordum kendi kendime. Tahmin etmiyordum bu kadarını
  • quote:

quote:

Hangi bölüm ?

Aynı hocam Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri. Bende sırf bölüm için yazdım daha öncede bu tür yorumları okumustum dağın başı felan diyolardı. Ne kadar kötü olabilirki alışırız diyordum kendi kendime. Tahmin etmiyordum bu kadarını

Başa gelen çekilir yapacak bişey yok :D
  • quote:

Başa gelen çekilir yapacak bişey yok :D

Şöyle bir fotoğraf buldumda google haritalardaki gibi değil pek. Sol aşağıdaki bizim okul.

• Vay vay kimleri görüyorum buralarda bizim okulun konusu açılıyor ve benim daha yeni haberim oluyor. Uluslararası Ticaret 2.sınıfım.Sormak istediğiniz soruları cevaplayabilirim.
  • Şu yolun sonundaki sitelerden bi ev tuttumu tamamdır
  • quote:

Şu yolun sonundaki sitelerden bi ev tuttumu tamamdır

Nereye tutuyon?Atakent'te boş yer var mı diye bir sor istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: crywolf34

quote:

Yapma be ya
  • quote:

quote:

quote:

Yapma be ya

Sen şimdi den ''bea''lara alışmışsın,hiç zorluk çekmezsin.Bu arada ilk sene eve çıkacağından emin misin?Benim sana önerim ilk sene kyk veya özel yurtlarda kalıp çevre edinmen.2.sene zaten yakın arkadaşlık kurduğun kişilerle çıkarsın eve.

• quote:

Sen şimdi den ''bea''lara alışmışsın,hiç zorluk çekmezsin.Bu arada ilk sene eve çıkacağından emin misin?Benim sana önerim ilk sene kyk veya özel yurtlarda kalıp çevre edinmen.2.sene zaten yakın arkadaşlık kurduğun kişilerle çıkarsın eve.

Liseden 3 arkadaş geliyoruz zaten ev ortamı hazır. Ama yinede ilk sene yurtta kalmayı düşünüyoruz. Şehri tanıyalım en ezından

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.