Şimdi Ara

Kaskodan parasını aldığım çalınan aracım bulunmuş, ne yapmalıyım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2005 yılında çalınan aracımın o zamanki bedelini, piyasa fiyatının biraz altınada olsa kasko şirketinden almıştım. Şimdi jandarmadan haber verdiler, aracım bulunmuş.

Ne yapmam gerekiyor? Çok taze olay. Sigorta şirketine haber vereceğim.

Merak ettiğim bir kaç husus var.

Başka şehirde bulunmuş araç. Gidip uğraşmakta istemiyorum. Sigorta şirketi madem arabanın bedelini bana ödemiş bulunuyor. Araç onların bir anlamda. Aracı teslim almayıp, sigorta şirketine bir vekalet vermem filan yeterli olur mu? Başına böyle bir durum gelen var mı?

Yada başka bir seçeneğimiz var mı? Diyelim araçta 3 milyarlık hasar var. Sigorta şirketinin bize ödediği paradan hasar miktarını düşüp, iade ederek arabayı alma gibi bir durum söz konusu mu?

Bilgi sahipleri beni aydınlatırsa mutlu olurum.

Saygılar...

• kasko aracın parasını size ödediği için aracı kasko alır araç kaskonun olur
  • Araç artık kasko firmasının, takma kafana...
  • Evet arkadaşlar, sigorta şirketini aradık, biz size döneceğiz dediler ve az önce arayıp, aracı teslim aldıklarını, bizim yapmamız gereken bir şey olmadığını söylediler. İlgilenen arkadaşlara teşekkürler.
  • geçmiş olsun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: BFK

Evet arkadaşlar, sigorta şirketini aradık, biz size döneceğiz dediler ve az önce arayıp, aracı teslim aldıklarını, bizim yapmamız gereken bir şey olmadığını söylediler. İlgilenen arkadaşlara teşekkürler.

iyi bu olaydan başının ağrımamasına sevindim. biraz şaşırdım ayrıca ben sorun çıkar uğraştırır falan diye düşünmüştüm.
  • sen parani aldiysan mesele yok ugrasma bildir gitsinler alsinlar

bizim bi arkadasin patronuna oldu

adamin evine giriyorlar hirsizlar cekmeceyi karistirken kapida duran Q7 nin anahtarini buluyorlar sonra ucmuslar

arabada uydu takip sistemi falanda var bulamdilar araba daha 5 bin km falandi kasko bir muddet bir araba verdi arac bulunursa diye musadeside bir ay burada bir ayi gecince bulunmadi (belcika)diye aracin parasini veriyorlar sonra bir ay doldu aracin bedelini odediler gitti yine ayni arac tan aldi adam bir hafta sonra araci buldular ama adam almisti araci hic umrunda bile olmadi

ama entrasan hic calinmayacak arac calinsa bile yerini hemen tespit edilecek bir arac diye bahsedilen arac calinmisti sonra kaskodan bir rapor gelmis onu okumus adamlar aracin disini bir boya gibi birseyle kapliyorlarmis ve arac disariya sinyal oyle anlatilar bilemiyorum ne kadar dogru
  • quote:

Orjinalden alıntı: tugtim

quote:

Orjinalden alıntı: BFK

Evet arkadaşlar, sigorta şirketini aradık, biz size döneceğiz dediler ve az önce arayıp, aracı teslim aldıklarını, bizim yapmamız gereken bir şey olmadığını söylediler. İlgilenen arkadaşlara teşekkürler.

iyi bu olaydan başının ağrımamasına sevindim. biraz şaşırdım ayrıca ben sorun çıkar uğraştırır falan diye düşünmüştüm.

niye uğraştırsınlarki piyasa değerinin altında ödeme yapmış zaten kar bile edecek bu işten.
  • Hayırlı olsun arabanın bulunmasına sevindim.Tabi sana bir faydası yok ama yinede hırsızların elinde kalmasın yeterki.Bu arada aracının markası neydi?
  • Arabanın Çalınmasına Üzüldüm,buLunmasına Sevindim
  • evet başının ağırmamasına sevindim.takma..
  • hiç uğraşma. nasıl olsa paranı nalmışsın. araba da şirketin arabası artık. onlar satmaya çalışsınlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.