Şimdi Ara

GENİŞ AİLE ARABASI TAVSİYESİ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar. 100 bin tl peşinatlı üstünüde 10 15 bin neyse kredi çekip alabileceğim çokda eski olmayan maksimum 2014 yılı olması kaydıyla araç arıyorum. bizim peder bey hafif ticari olarak tourneo courier, dacia dokker, doblo fiorino tarzı istiyor. benimde station aşkım var gönül isterdi mondeo stationwagon yada passant vairyant alalım ama şu şartlarda imkansız o yüzden özellikle dacia lodyg yada dacia logan mcv modelli çok hoşuma stationwagonda gidiyor. hani 2014 2015 bazında geniş araba olarak sizce hangi aracı almalıyım ? kriterler büyük bagaj, az yakıt tüketimi ve beni sanayiden olabildiğince uzak tutması..

• ford C MAX

renault scenic

aile aracının tam karşılığıdır

• ssangyong rodius

• C max

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıng365 -- 13 Ekim 2021; 16:53:40 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Renault Scenic ya da benzeri Mpv'ler bakabilirsiniz.

Nisan Qashqai+2 de öneririm. 1.5 dci ile oldukça az yakan bir araç. Şuanda 100 km'de karma 5.3L tüketim değerine sahip.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Opel Meriva (2011-2016) 1.3 CDTI motorlu olanlar FIAT multijet motorlu.

Ford B-Max (2012 - 2016) Dizel olanları PSA (Peugeot-Citroen) motorlu.

Nissan Note (2013 - 2014) 1.5 DCI motorlu olanlar Renault motorlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 13 Ekim 2021; 19:52:13 >
  • C max ama mutlaka ghia

• model yılı 2014 olmaz ama 2011 euro4 1.5dci Megane 3 sw kasa sport-tourer bakılabilir 110-120bin civarına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ford tourneo custom 8+1, otomobil ruhsatlı yerli üretim mpv

• renault espace

• Bunlar küçük hocam. Mesela meriva , corsa şasisinde.

dışardan büyük gibi duruyor ama bagajı falan klasik B sınıfı bagajı, çok küçük

• c-max, 3008 (eski tip) kullandım, benzeri araçları da çokça inceledim. Mpv tipi araçları çok sevsem de şu an mantıklı olan 1-2 yaşında, 20-30 km yapmış fiorino 1.4 eko pop (fabrikasyon lpg).

• Hocam şöyle ki 2003-2010 arası üretilen meriva a lar evet corsa temelli ama 2011-2017 arası üretilen meriva b lerin şasisi zafira ile aynı

• Renault grand scenic (kullanıcısıyım)
    Citroen C4 grand Picasso
    Ford grand C-Max
    Bu araçlara bakın derim.

• Arkadaşlar acil fikir rica ediyorum.

C4 Grand Picasso mu ; Dacia Lodgy laurette mi ? sizce

birbirlerine göre avantajları neler kullananlar varmı ?

teşekkürler

• up...

• Dacia Logan 1.0 LPG

• blueice32 kullanıcısına yanıt
    Bende lodgy var. 2,5 senedir kullanıyorum. Konfor donanım olarak sade bir arac.Daha önce aynı sınıf araç scenic de kullanmıştım, symbolden geçiş yaptım. Memnunum. Geniş,ferah,otomobil olması nedeniyle tercih ettim. Tek cümleyle Tam bir fiyat performans aracı. Citroën i bilmiyorum.

• Citroen C3 Picasso yada C4 Picasso bak hocam. Bizde 2 çocuk var ve çok güzel rahat sığıyoruz. Bu modeller spacebox olarak geçer, modüler ve geniş tasarım var. Örnek bir resim verdim. Çocuk koltuğu önüne katlanır araba dahi sigiyor. Arka bagajda da bidiklet var çünkü 😁 2012 model ehdi dizel otomatik 120 bin civarında alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi met.nar -- 19 Eylül 2023; 20:44:38 >
  • Clio st

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.