Şimdi Ara

Karadenizde her yerde transit mk4 olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon da yollardaki minibüs ve kamyonetlerin neredeyse hepsi transit mk4 ve mk6. Bunun sebebi nedir? Karadenizde her yerde transit mk4 olması 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 14 Mart 2021; 13:34:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hele terme'ye giderseniz havadaki transit kokusundan terme'de olduğunuzu farkedebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu çocuk lisede bizim sınıftaydı neden bilmiyorum ama transitler ile uğraşıyor hep.
    Karadenizde her yerde transit mk4 olması

• Mk4 5 falan yazınca çok mu havalı oluyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kkvan

Mk4 5 falan yazınca çok mu havalı oluyor ?

başka ne yazıcaz peki kasa kodunu belli etmek için?

• 1992 kasa diyecek veya görsel koyacaksın . Kimse ezbere transit kasalarını bilmez çünkü .

• quote:

Orijinalden alıntı: kkvan

1992 kasa diyecek veya görsel koyacaksın . Kimse ezbere transit kasalarını bilmez çünkü .

Merak eden hemen yan sekmeye mk4 transit yazıp baksın, hem araştırma yeteneği artar belki fena mı olur.

• Trabzon ve Giresun'da mk4 mk5 transit fazla yok, en fazla mk3 var, mk2'ler de yaygın. Mk4 Mk5 transit Bingöl'de çok var. Jumbo minibüsleri şehirlerarası yolcu taşımacılığında kullanıyorlar, arkada da bir römork. Transit mk3'den sonra kalitesi çok düştü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

başka ne yazıcaz peki kasa kodunu belli etmek için?

Alıntıları Göster

Ordu perşembeliyim

evet teknoloji bilgi güzel olgular haklısınız bizim orda transit çok.

ama şimdi çıkıp AK 47 desem o nedir ki diye bakakalır herkes

keleş dedimmi hemen herkes bilir.

bizim oralarda bu aracın bir tek transit kısmı bilinir marka bile geçmez detayda..)

• Karadenizde her yerde pide olmadi diye okudum. Karnim acikti herhalde.Karadenizde her yerde transit mk4 olması 

• quote:

Orijinalden alıntı: herseyinhayirlisi

Hele terme'ye giderseniz havadaki transit kokusundan terme'de olduğunuzu farkedebilirsiniz.

Daha konuya girmeden gözümde terme canlandı

• Her yola her yuke geliyor saglam araç.

Yenileri bilmiyorum da eskiler gercekten tas gibiydi.

• 2015 yazında memlekete giderken sabah erken saatte geçtiğim terme tirebolu arasında yol kenarında ki park yerinde gördüğüm transitleri bir daha böyle toplu şekilde hiç görmedim

• bi yerde çok fazla transit gördüğüm zaman aşırı huzursuz oluyorum. fena şekilde beni sarsıyorlar. bir diğer araçta h100

• Oralardaki yol koşulları açısından fiyat performans aracı.

• geçen sene zilkalenin oradan badara yaylasına çıkarmıştı bizi üç bin motorlu bi transit, o berbat yola rahmetli dedemin 50 yaşındaki çilekeş traktörünü sokmam.

hem süratli uzun yol yapabileceğin, hem de dağa bayıra vurabileceğin bi alet, tutar tabi.

• Terme'de Transit'ten başkasını ilçeye almıyorlar mesela. Karadenizde her yerde transit mk4 olması 

• Coğrafya dağlık bu nedenle yüklü şekilde kmlerce karlı çamurlu rampalarda arkadan çekiş daha iyi sonuç veriyor. Parçası ucuz. Arıza verecek bir yeri yok. 4 tekerlek bir direksiyon. Yeni kasalar tutulmuyor.

• Doğu da ve Karadeniz de bir Ford kültürü vardır. Yol kenarında sırayla dizilmiş Transitlerin hepsi minibüs hattına bağlı araçlar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.