Şimdi Ara

Karabasan & ekmek kırıntısı mantığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
31.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün yatagın ustunde afıyetle ekmek yedım, gecede ılk guzel ruyanın ardından dırek yatakta boğma olayı başladı, öyle kı mesela 1 kez oldu uyandın gözlerını kapatınca 2. kez oluyor, bu olay 3. kezden sonra artık yatağı çırpıp yatmamla son buldu.

kişisel göruşum ne zaman yatakta bırşey yesem gecesıne ortam şenlenıyor

• Aynısı abime de oluyor beni sık sık uyarır yatağın üzerinde bir şey yeme diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

Aynısı abime de oluyor beni sık sık uyarır yatağın üzerinde bir şey yeme diye.
    3 harfliler pis yerlerde yemek veya ekmek artıklarının olduğu yere gelirlermiş. yatmadan önce sürekli bakarım birşey var mı diye. çünkü bir keresinde bana geldiler. gözüm açık boğuluyordum. euzu besmele çektim kurtuldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bradley Cooper

3 harfliler pis yerlerde yemek veya ekmek artıklarının olduğu yere gelirlermiş. yatmadan önce sürekli bakarım birşey var mı diye. çünkü bir keresinde bana geldiler. gözüm açık boğuluyordum. euzu besmele çektim kurtuldum

Alıntıları Göster
    bunlar yalan gibi geliyor yatakta birşey yemek hoş olmadığı için atalarımız tarafından uydurulmuş olmalı
  • Geçende sofrada ekmek kirintisi vardi karincalar basmis
  • kendini öyle şartlandırdığın için o tarz kabus görüyor olabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

Geçende sofrada ekmek kirintisi vardi karincalar basmis
    Gerçektende oluyor hatta bir keresinde kardeşim yatağın altına dua,sure filan yazan bir kitap koymuş.Kendi yatağına ve o günden sonra her gece korkarak benim yanıma geliyordu.Uyurken oraya götürsek bile gece gelip benim yanıma yatardı.Birgün ben onun yatağına yattım ve o gece acayip korktum felaket birşeydi anlatamam yani.Ertesi gün yatağı didik didik edip buldum o kitabı o günden beri bir şey olmuyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thecrow.

Gerçektende oluyor hatta bir keresinde kardeşim yatağın altına dua,sure filan yazan bir kitap koymuş.Kendi yatağına ve o günden sonra her gece korkarak benim yanıma geliyordu.Uyurken oraya götürsek bile gece gelip benim yanıma yatardı.Birgün ben onun yatağına yattım ve o gece acayip korktum felaket birşeydi anlatamam yani.Ertesi gün yatağı didik didik edip buldum o kitabı o günden beri bir şey olmuyo.

Alıntıları Göster
    ekmek kırıntısı - karabasan ilişkisi gerçektir. Nasıl oluyor bilmiyorum ama oluyor.

• quote:

Alıntıları Göster
    ekmek yediğim hiç olmadı da bolca crax yemişliğim var çok şükür bi şey olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdal Baggal

kendini öyle şartlandırdığın için o tarz kabus görüyor olabilirsin

yok hocam, mesela 3-4 aydır yatakta ekmeklı bırşey yemıyordum dıyet nedenıyle, dun dedım bır ekmek arası krempeynır yıyım dızı ızlıyım, dun gece olan olay herkezdekı gıbı aynı olması zaten olayı doğruluyor,

- bırı sızı boğuyor sız o sırada işte ne söylersenız ben dua edıyorum vb vb,

ardından hafıf ayılır gıbı oluyorsunuz ( uyku sersemlıgı) sonra gözlerınız kapanınca aynı olay, olay olurken anlıyorsunuz bunun karabasan olayını,
  • quote:

Alıntıları Göster
    banada oluyor geçen yatağın üstünde film izlerken tost yiyordum tabi gevrek kırıntılar sacıldı gece yattıktan sonra böle uykumda çarpılma elektriklenme oluyor hatta bikeresinde uyurken üzerime siyah bi yaratık geliyordu nasıl uykumdan sıcradım anlatamam korkudan gözlerim yaşardı.

• Tamamda ekmek kırıntısı neden günah olsun? Midenin içindeyken niye günah değil, saprofitler ile tekrar doğaya kazandırılıyor yine bir dönüşüm içinde neden bu besine hakaret olsun. Çöptede aynı aşamadan geçiyor.
  • ilk okulda bana da aynısı olmuştu , psikolojik de olabilir gibime geliyor ; inanmayıp da böyle bir olay geçiren var mı arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalım

ilk okulda bana da aynısı olmuştu , psikolojik de olabilir gibime geliyor ; inanmayıp da böyle bir olay geçiren var mı arkadaşlar ?
    bence doğru ama şöyle konuları gündüz açın ne olur :S
  • J ai vie quelque chiose quand j etais petit fait attention ton ordure etre certain que tu les jette a la pouble
  • quote:

Orijinalden alıntı: rky

karabasandanda korkmayın arkadaş altı ustu boğuyor gıbı oluyor o kadar arka arkaya dun gece 3 kez oldu combo yapıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

quote:

Orijinalden alıntı: rky

karabasandanda korkmayın arkadaş altı ustu boğuyor gıbı oluyor o kadar arka arkaya dun gece 3 kez oldu combo yapıyordu

elimizde olan bişey olsa korkmayalım hocam elimde olsa tam üstüme gelirken kafayı çakacamda bi türlü tutturamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: UNIX

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    banada dun geldi once her durust vatandas gibi kendisini uyardim, dinlemedi oyle mi lan dedim aldigim gibi tokadi cakti 4-5 kere daha sonra uyuyo vaziyette oldugumdan penisim bir mermerden daha sertti, hemen aldim bunu tecavuz etmeye calistim ama anatomisi farkli delik yoktu, bende cesitli yerlerine tecavuz edip suzgece cevirdim simdi serefsizi, delikler hava gecirdiginden havada suzulemiyo artik hirbo, tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

Dün yatagın ustunde afıyetle ekmek yedım, gecede ılk guzel ruyanın ardından dırek yatakta boğma olayı başladı, öyle kı mesela 1 kez oldu uyandın gözlerını kapatınca 2. kez oluyor, bu olay 3. kezden sonra artık yatağı çırpıp yatmamla son buldu.

kişisel göruşum ne zaman yatakta bırşey yesem gecesıne ortam şenlenıyor

ben böyle şeylere inanmam normalde, bir gün kuzendeyken annesi aynı uyarıyı yaptı ekmek kırığı dökmeyin arkanızdan bağırırlar dedi güldük geçtik. gecenin 3ü tuvalete kalktım biri bağırarak adımı söyledi efendim dedim iki kere kuzenin babasının sesine benziyordu çok garip olmuştum. karabasan banada geliyor ama o uyku felciymiş

• quote:

Orijinalden alıntı: nekrofili mahmut

banada dun geldi once her durust vatandas gibi kendisini uyardim, dinlemedi oyle mi lan dedim aldigim gibi tokadi cakti 4-5 kere daha sonra uyuyo vaziyette oldugumdan penisim bir mermerden daha sertti, hemen aldim bunu tecavuz etmeye calistim ama anatomisi farkli delik yoktu, bende cesitli yerlerine tecavuz edip suzgece cevirdim simdi serefsizi, delikler hava gecirdiginden havada suzulemiyo artik hirbo, tesekkurler.

Alıntıları Göster
    abi içimde şüphe uyandırdınız yav tırsa tırsa yatıcam şimdi

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.