Şimdi Ara

Kanadadan Xbox360 200$

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar şuanda torontodayım. Bugün christmas nedeniyle indirim var Normalde 300 dolar olan xbox360 4gb + kinect 200 dolara düşmüş. Fiyatı uygunmudur. Amacım Türkiyeye döndükten sonra fw attırıp oynamak. Yardımlarınızı bekliyorum.

http://www.bestbuy.ca/en-CA/product/microsoft-xbox-360-4gb-kinect-bundle-s4g-00002/10145669.aspx?path=b9192e6276020f9eb00efb84e0072e6fen02

• Kinectli paket için inanılmaz bir fiyat bence hemen al hiç kaçırma...Hatta alabiliyosan 2 adet al ve birini TR de sat
  • Türk Lirası olarak 380 TL yapıyor ve bu 4gb+kinect için bedava. mutlaka al derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreenWhite. -- 27 Aralık 2011; 11:16:00 >
  • Kaçmaz bu fırsat
  • Bavulunda fazladan xbox+kinect için yer var mıydı?

şaka bir yana bedava resmen. alınca kinecti 250 liraya satsan 130 liraya 4gb slim almış olacaksın. Bence kesinlikle 2 tane al. Birini burada sat. senin aldığın neredeyse bedavaya gelir. ya da hayır yapmak istersen aldığın fiyata bana da satabilirsin 2.sini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShalafiTr -- 27 Aralık 2011; 11:23:09 >
  • bedava gerçekten ayrıca indirimdeyse bence 250 lik alabılırsınız..
  • Sagolun yardimlariniz icin 6 ay daha buradayim o yuzden 2 taneye gerek yok donerken belki alirim. Burda konsollar ucuz ama oyunlar pahali 50 dolar bi oyun. 200 + %13 tax 430 liraya gelior.
  • bu site türkiyeye gönderi yapıyor mu acaba? fiyatlar çok iyi.
  • Konsol gonderimi olmaz
  • adamların 380e aldığı seti burada 800den çakıyolar nası iştir buya geçende şükran günü dolayısı ile Kinect 50 dolardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: karahan_yel

adamların 380e aldığı seti burada 800den çakıyolar nası iştir buya geçende şükran günü dolayısı ile Kinect 50 dolardı

quote:

Orijinalden alıntı: karahan_yel
    şükran günü dolayısı, ile Kinect 50 dolardı

vay be 50 dolar he.
  • sadece alma alabildiğin kadar al
  • Bedava valla. Yaza kadar da ucuzlasa da 2-3 tane ben de Hollanda'dan getirtmeyi düşünüyorum.
  • Zaten kinect tek 150$ satılıyor Bence 3-4 tane al
  • mağazayı çökertirim lan ben burda da o fiyatlardan satsalar.Lanet olsun arkadaş ya.650-700e konsol,90-100e de oyun alıyoruz bu memlekette.
  • Uygun mudur demiş bir de
  • linkte sold out diyor demekki oradaki şartlarda bile uygun fiyattan kalmamış...
  • Kuzenim geçen sene bu sete 1000 lira vermişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duke LaBeouf

Kuzenim geçen sene bu sete 1000 lira vermişti.

O da biraz fazla olmuş gibi.
  • sırf kinect 400 TL ye satılıyor burda
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.