Binbaşı
20 Şubat 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
16 üye
Görüntülenme
Toplam: 102 (Bu ay: 1)
Gönderileri
2015 model düşük kilometre clio icon paket fakat araçta 15 bin lira hasar kaydı var, ağır hasar kaydı değil fakat değişen parçalar biraz aklımım kurcaladı,
Iscilik Toplam Tutar: 5971.25TL,
Parca Toplam Tutar: 9918.24TL,
Degisen Parca Bilgileri: AYNA DISLI KUTUSU(1 adet, Orijinal), On tampon(1 adet, Orijinal), Sag far(1 adet, Orijinal), Direksiyon kutusu sag biyel baglantisi(1 adet, Orijinal), Direksiyon sag rotil(1 adet, Orijinal), Sag On Camurluk(1 adet, Orijinal), Arka fren hatti seti(1 adet, Orijinal), Diferansiyel sag disli yatagi(2 adet, Orijinal), Sag transmisyon contasi(2 adet, Orijinal), VITES KUTUSU YAGI DC4 1 LT(2 adet, Orijinal), GRUP MILI RULMAN TAKIMI DC4(1 adet, Orijinal), GRUP MILI BUYUK RULMAN DC4(1 adet, Orijinal), On suspansiyon sag amortisor(1 adet, Orijinal), On sag suspansiyon kolu(1 adet, Orijinal), Ana mil contasi(1 adet, Orijinal), VITES SIZDIRMAZLIK CONTASI(2 adet, Orijinal), Sag arka tekerlek basinc sensoru(1 adet, Orijinal), sag on fren bandi(1 adet, Orijinal),

Servisinde değişmiş parçaları sizce ileride şanzıman konusunda sıkıntı yaşar mıyım?
Eski tahahütüm 5 mayıs tarihinde bitiyordu.18 Nisan tarihinde telefon ile iletişime geçtiler ve yeni tahahüt verdim.Fakat şuanda iptal ettirmek için aradığımda bana nisan ayının yarısında yeni tarifeyi kullandığım için 170 TL cayma bedeli çıkardılar.

Eski tarifem 50 Mbit 250 Gb Eko-Sınırsız 88.90 ödüyordum.İçinde modem ücretide var.
Yeni tarifem yine aynı ek olarak teledünya sinema + kabloses 1000dk 77.90 TL.

Yarın kapattırmak için abone merkezine gideceğim.Nasıl bir yol izlemeliyim.
PTT'nin Google Play hesabı hacklenip HGS uygulaması sahte bir uygulamayla değiştirildi. PTT kısa süre önce farkederek uygulamayı değiştirdi.
Kredi Kartı kullanarak bu uygulamadan HGS bakiyesi yükleyenler hemen bankalarıyla iletişime geçmeli.

Via @tamersahin
PTT'nin Google Play hesabı hacklenip HGS uygulaması sahte bir uygulamayla değiştirildi. PTT kısa süre önce farkederek uygulamayı değiştirdi.

Kredi Kartı kullanarak bu uygulamadan HGS bakiyesi yükleyenler hemen bankalarıyla iletişime geçmeli.

Via @tamersahin
2006 Golf 1.6 Benzinli Otomatik Premline var.Araç hasarsız en ufak kazası yok 55 bin KM.

Fakat şehir içi 11 Litreleri bulan yakıt sarfiyatı var.

Satıp üzerine 5 bin Tl koyabilirim.Az yakması ve Dizel olması tercih sebebim.

Citroen C4 -2012 sonrası
Opel Corsa - 2014 sonrası
Polo
Focus

Aklımda olan modeller bunlar görüşlerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.
Macbook pro 13'' 2015 early format atmak için disk izlencesinden macintosh HD sildim.Daha sonra OS x yeniden kur dedim fakat seçilebilir disk olarak sadece Recovery HD gözüküyor ve oda boyuttan dolayı seçilmiyor.

Fakat tekrar disk izlencesine girdiğimde Macintosh HD gözüküyor fakat bölüntüleyemiyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

ÇÖZÜM:

Komut satırından yeni bir bölüm oluşturdum daha sonra bu bölüme recovery HD ismini verdim , internet recovery ile başlattım bilgisayarı bu sefer diskler gözüktü ve sorunsuz yükledim.
Çok amaçlı bir sistem olmasını istiyorum .Render ve oyun performansı önemli.

Toplayacağım sistem hakkında tavsiyelerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.
Atm ve internet şubesinden yatırmaya çalıştığımda oturum sayısı soruyor 1 'i seçiyorum kayıtlı borç bulunmamaktadır diyor.Başvurumu internetten yaptım, bugün mesajda geldi ödemeinizi yapınız diye fakat
parayı yatıramıyorum bir yerde yanlışlık mı yaptım .
Elimde 600 W PSU , 6 fanlı kasa mevcut , DVD ROM ve monitör var.Yeniden sistem kurmak istiyorum fakat PSU yeterli olurmu bilmiyorum sanırım tam sınırda kalıyor.

Öncelikle BF4 'ü oynamak için toplayacağım sistemi ve bu yüzden mental teknolojisini kullanmak istiyorum bildiğim kadarıyla BF4 bunu destekliyor son güncellemelerle( R serisi kartlar ile)
İşlemci olarak AMD FX 8350 düşünüyorum.
Fakat bütçem 1200 TL civarı ekran kartı + ram + işlemci + anakart tavsiyelerini bekliyorum.
Daha ilk dönemim notlar aşağıdaki gibi ortalamam 1.97 şimdi ben DC olan dersleri tekrar almak zorundamıyım yoksa 1. sınıftaki genel not ortalaması 2 nin altında olursamı alacağım yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.572
İkinci El Bölümü Mesajları: 166
Konularının görüntülenme sayısı: 152.039 (Bu ay: 222)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 159 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.