Şimdi Ara

Kadınlarda ruh yoktur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben kadınlarda ruh olduğunu bile sanmıyorum. Kadınlarda duygu da yoktur. Sevmezler, taklit yaparlar. Hiçbir zaman sevmezler. Onlar güce taparlar. Ne demiş Freud, ooo kadınına mı gidiyorsun, kırbacını unutma. Kadınlar biyolojik makinedir bence. Aşırı derecede içgüdüleriyle hareket ederler. Toplum onları bu şekle getirmiştir belki ama, onlar da bu durumdan gayet memnundurlar.

Hiç ilanı aşk eden bir kadın gördünüz mü? Ya da şiir yazan? Yoktur. "Ama toplum cesaretli kadını sevmiyoooo" bıraksınlar bu işi. Bunlar bahane. Kadınlar düpedüz biyolojik makinedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: asyagrafik

Türk tarihinde kahraman 9 kadın;

1. Halide Onbaşı (Halide Edip Adıvar) (1884-1964) ...
    2. Nezahat Onbaşı (Nezahat Baysel) (Ö. ...
    3. 3. Şerife Bacı (Ö. ...
    4. Fatma Seher Erden (Erzurumlu Kara Fatma) ...
    5. Halime Çavuş ...
    6. Hafız Selman İzbeli. ...
    7. Gördesli Makbule (1902-24 Mart 1922, Kocayayla/Akhisar) ...
    8. Çete Emir Ayşe.

9. Tayyar Rahmiye

Rahmetle anıyorum....

Böyle saçma konulara cevap yazmazdım fakat *.lar eki kullanırsan olmaz... Bir kadın düşmanı daha...

Edit... Geçmiş konularına da bakmaz olaydım! Şaşırtmıyorlar.

kadınlar savaşa ancak ve ancak savaşın ortasında mecburiyetten en son çare katılırlar.Sadece savaşa katılmak kahramanlık seviyesine gelmek ise 9 tane kadın kahraman milyarlarca erkek kahraman vardır.

Milyarlarca erkek kahraman verken sen gelmiş 9 tanecik spesifik olarak tam olarak ne yaptığı ve nasıl yaptığı bile belli olmayan kadınları kahramanlarımızzzz diye saçma bir orantısızlık kuruyorsun 😂

milyarlarca erkek < 9 tane kadın ' dan küçüktür. Harbiden ne kahramanlıkmış be 🤣🤣🤣🤣👌👍👍👍👍

5. Halime Çavuş ...
    8. Çete Emir Ayşe.

9. Tayyar Rahmiye

Rahmetle anıyorum....

Böyle saçma konulara cevap yazmazdım fakat *.lar eki kullanırsan olmaz... Bir kadın düşmanı daha...

• Türk tarihinde kahraman 9 kadın;

5. Halime Çavuş ...
    8. Çete Emir Ayşe.

9. Tayyar Rahmiye

Rahmetle anıyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyagrafik -- 26 Ocak 2022; 13:37:15 >
  • Bir insan ezik ve itici kelimelerini kullanmadan bu kadar ezik ve itici olduğunu anlatabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asyagrafik

5. Halime Çavuş ...
    8. Çete Emir Ayşe.

9. Tayyar Rahmiye

Rahmetle anıyorum....

kadınlar savaşa ancak ve ancak savaşın ortasında mecburiyetten en son çare katılırlar.Sadece savaşa katılmak kahramanlık seviyesine gelmek ise 9 tane kadın kahraman milyarlarca erkek kahraman vardır.

Milyarlarca erkek kahraman verken sen gelmiş 9 tanecik spesifik olarak tam olarak ne yaptığı ve nasıl yaptığı bile belli olmayan kadınları kahramanlarımızzzz diye saçma bir orantısızlık kuruyorsun 😂

milyarlarca erkek < 9 tane kadın ' dan küçüktür. Harbiden ne kahramanlıkmış be 🤣🤣🤣🤣👌👍👍👍👍

• Şimdi biz erkekler ile kıyasmı güd tük. Bir oran mı belirledik ? Algın nasıl işliyor garip!.. Kadına itelenen sözler üzerine yazdık. Şimdi oturup bunu mu tartışacağız. Yani sataşalım da nasıl olur sa olsun.

Block.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyagrafik -- 26 Ocak 2022; 14:32:53 >
  • Cidden ne kadar hastalıklı zihin varsa hepsinin de uğrak yeri mutlaka konu dışı oluyor. Napıyorsunuz, Google'da kin dolu fikirlerimi nereye kusabilirim diye bir arama falan mı yapıyorsunuz ki?

Bu arada ben ilanı aşk eden birkaç tane kızla tanıştım. Birkaçıyla da sevgili oldum. Yok diyorsun da neye göre diyorsun?

• Omur boyu 31 e mahkum olan tiplerden duyabilcegimiz tarzda bir mesaj.

• al bikaç tane besle etinden sütünden faydalan sonrada sal

• asyagrafik kullanıcısına yanıt

Konunun kahramanlıkla bir ilgi ve alakası yok. Konu başlığını okuyup yorum yapmak için atlama.

• İnsanların duygu ve düşüncelerinden oluşan bir rezonans alanı vardır. Kişi kendi enerji alanına göre bir çekim yaratır. Elbette kadınların da çokça iyileri olduğu gibi kötüleri de bulunmaktadır. Başlık sahibi de bu düşüncelere sahip olduğu için, oluşturduğu çekim de hep bu yönde olur. Bu sebeple de hep istemediği bu türde kadınlarla karşılaşır ve tanışır. Hatta ortalama bir kadınla karşılaşsa bile yarattığı etki nedeniyle, onun kötü yüzüne denk gelir. Dolayısıyla, kendi gözlemlerinde kendince haklıdır. Düştüğü hata herkesi aynı sanmasıdır.

Bu deneyimlerden alması gereken dersler vardır. Dersini aldığı ve düşüncelerini, tutumlarını değiştirdiği zaman bu kısır döngüden çıkabilir. Kolay bir durum değil gerçekten de. O sebeple hoşgörülü davranalım.

• Lafı tersten anlayanlar da bugün. :) Devam devam. . Eleman kadınların genelinden bahsediyor. Tekil biri hakkında dert yanmıyor. Anlatabildim? Block.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyagrafik -- 26 Ocak 2022; 19:27:50 >
  • biz erkeklerde de yok.

bir kız arkadaşım vardı kızı bıraktım sonra 2 tane arkadaşıyla yattım.

tabi arkadaşları olduğunu sonradan öğrendim kızlarda sonradan öğrendi hatta birisi benden önce öğrendi öğrenince beni terk etti hee pişman değilim 

• Bunun böyle olduğunu düşünmüyorum sadece kadınlar östrojen hormonundan dolayı beyinleri daha farklı çalışıyor , kadınlar daha çok kediler gibi , erkeklerde köpekler gibidir,

bir kediyi hiçbir zaman tam olarak evcileştiremezsiniz sadece evcilleştirdiğinizi sanarsınız , aslında siz kediyi yönetemezsinis kedi kafasına göre davranır siz kediyi yönettiğinizi düşünürsünüz ,gerçekten kedileri iyi inceleyin özellikle de dişi kedileri , kadınlar gibiler aynı ve kediler asla karşılıksız bir şey yapmazlar

kadınlar gelişimini tamamladıktan sonra aska geçmişe bakmazlar karakter olarak , vicdansızlaşmış bir kadın eskisi gibi asla vicdan sahibi olmaz , ama vicdansızlaşmış erkek yaşlandıkça daha vicdanlı hale gelebiliyor ,bunu da kadınların kavgalarında daha net görürsünüz , öyle nefret dolu kavga ederlerki kadınlar gören erkekler bile şoke olabiliyor . kediler gibi yine , kediler de nefret dolu bir biçimde kavga ederler ama köpekler o kadar nefret dolu değildirler

ama köpeklerin erkeğide dişiside evcilleştiriliyor o hırçın kısmı yok edilebiliyor itaatkarlar tıpkı erkekler gibi ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 26 Ocak 2022; 22:46:24 >

• Çevremdeki ve gunduz kusagindaki, kocasindan baska erkeğe kacan karilari, sevgilisini başkalarına anlatmasin diye kizini olduren karilari gordukce, cogunun ruhlari var da cok aşağılık bi ruh

• şu forumda bir gün kadın aşağılaması olmasa artık. dışarı çıktığınızda kızın biri selam dese "eğğeğeeğe" diye iki lafı bi araya getiremeyenler burada ahkam kesiyor.

• trkgncr kullanıcısına yanıt

Girme o zaman

• Mobidik kullanıcısına yanıt
    Şu Çinli karma saçmalıklarını ciddiye alırsak Kızılderililer kötü olduğu için Amerikalılar onlara soykırım yaptı. Irak da aynı şekilde. Uygur Türkleri de öyle.
  • Some guy S kullanıcısına yanıt

Karmanın Çinli saçmalığı olduğuna dair kaynağınız var mı? Ben ilk defa böyle bir şey duydum.

Kızılderililerin Atlantislilerin torunu olduğuna dair bilgilenmişliğim var. Aynı bilgilere göre, Atlantisliler zamanında Lemuryalılara çok kötü davranmışlardı ve sahiden de bu duruma göre bir karma gereği olarak beyazlar tarafından bu şekilde zulüme uğradılar. Yani karma anlayışına göre böyledir demek istiyorum.

Türklerin de Çinlilerle bir karmik geçmişi var. Irak konusunda fikrim yok. Bilmiyorum. Bilmediğim konuda da yorum yapmıyorum.

Bilgisi olmadığı için, temel bağlantılardan ve ilişkilerden uzak olup, ilişiklendiremediği şeye 'saçma' demek bir ergen atarı olarak nitelendirilebilir. Bir şeye saçma demek yerine 'bilgisizim' demek daha doğru ve olgun bir yaklaşımdır. Sizin için söylemiyorum elbette, çünkü sizin yaşınızı ve bilgeliğinizi yorumlayabileceğim kadar veri bırakmayan bir ileti yazmışsınız.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.