Binbaşı
24 Mart 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 704 (Bu ay: 6)
Gönderileri

Bir zaman sonra mesela elimize bir chip taktırmaya zorlayacaklar ve bunun işlerimizi kolaylaştıracağını söyleyecekler. Sonrasında ödemeler, seyahatler ya da sağlık konusunda kolaylık için, bizi mecbur bırakacaklar. Mesela metroya binerken chip kolaylık sağlayacak. Tıpkı korona döneminde aşı olmayı dayattıkları gibi chip taktırmayı dayatacaklar. Mesela maaşınızın yattığı bankadan promosyon alabilmek için chip taktırmanız gerekli gibi uygulamalar gündeme gelecek. Basamak basamak, köleliğe gidecek bu işin sonu. İnsanlar chip taktıranlar ve taktırmayanlar olarak ikiye ayrılacak.

Chip taktıracak mısınız? Bu konuda düşünceleriniz neler?

Güce ve güçlü olana doğru çekiliyor musunuz? Güçten etkileniyor musunuz?

Ben iki defa tanımlayamadığım ışıklı cisim gördüm gökyüzünde. Birinde çok yakındı ve ışıklıydı. Ben de insanların geçtiği yerde durup, baktım uzun uzun ama başka kimse dikkate almıyordu kocaman ışıklı cismi.

Siz hiç ufo gördünüz mü?

Sanırım, maliyeti yüksek olduğu için pek 5-10-20 lira basmıyorlar artık. Hep eskiler ellerde dolaşıyor. Size de öyle mi denk geliyor yoksa sadece bende mi böyle?

Eski kasada Radeon HD 6950 ekran kartı takılı. Bilgisayarı en son dün normal şekilde kapadım. Bugün açmak istediğimde bir uzun, üç kısa bip sesi geldi kasadan ve bilgisayar çalıştığı halde ekrana görüntü gelmedi.

Önce iki rami tek tek çıkarıp taktım ve sorun çözülmedi. Sonra internette yaptığım aramada bir uzun üç kısa bip sesinin ekran kartı sorununa işaret ettiğini öğrendim. Ekran kartını da çıkarıp taktım ve yine görüntü gelmedi. Ekran kartının fanı da dönmüyor ve henüz ısınmadığı için dönmüyor diye düşündüm. Uzun bip ve üç kısa bip sesi açılışta devam ediyor.

Ekran kartı bozulmuş olsa, bilgisayar hiç açılmazdı diye düşünüyorum. Sorunu nasıl çözebilirim?

- Al dönemi?

- Tut dönemi?

- Sat dönemi?

Sizce borsada hangi dönemdeyiz?

Çoğunluk sizce ne diyor ve çoğunluk her zaman haklı mıdır?

Burçlarla ilgili genellemeler sanki çoğunlukla doğru gibi duruyor. Ya da acaba kendimizi mi kandırıyoruz? Astroloji haritalarına göre hareket eden liderler bile var. Sizce böyle şeyler doğruluk payı taşıyorlar mı?

Yeni yılda zamlı tarifeler nasıl?

Nice mutlu senelere.

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.676
İkinci El Bölümü Mesajları: 78
Konularının görüntülenme sayısı: 129.873 (Bu ay: 4.080)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.501 (Bu hafta: 5)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.