Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2372. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
63.414
Cevap
385
Favori
3.380.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23702371237223732374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.
    Kardeş allah razı olsun. İnşallah sorunum çözülür teşekkür ettim en azından bir çözüm üretin güzel kardeşim...
  • İnternet odamda çektiği halde hız alamadığım için router cihaz aldım A101 den lakin şöyle bi sorunum var bağlantıyı yapıyorum telefonu bağlıyorum ama bağlı iken biseyler indirir iken bi anda hız sıfır oluyor 5 10 saniye sonra aynı normal hıza dönüyor... Bunun için modem ayarlarında bise açmak filan mı gerekir... Router da sorun yok çünkü komşumda denedim onda netmaster modem yok hiç bağlantı kopmadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar kablonette bugun bir problem var. Sizde de var mi merak ettim.
    Baglantim cok inisli cikisli ve uploadim 0. Bu nedenle downloadim olsa da bir ise yaramiyor. Bunun sebebi nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLooP -- 13 Ocak 2019; 22:5:8 >
  • Sorun yok istanbul avcılarda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler 200metre ilerimizde kablonet olmasına rağmen yıllardır bizim sokağa gelmedi. Herhangi bir başvuru ile birşeyler yaptırma şansı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

Alamazsın dikkat et full sınırsız olmasin online.turksatkablo.com.tr den tarifenw bak

Alıntıları Göster
    Hayır, 90 lira faturam aylık kablotv dahil ve tüm gün 95 mbps civarı hızım, bugta kaldı sanırım internet :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: rok206

uydunet modemine ilave router almayi düşünüyordum. baktıgımda cihazlardan iki adet kafama yatti.yorumlarda testlerde başarılı diyorlar.sizlerden bu cihazlari kullanan deneyim eden var midir ? yada başka tavsiye edilecek router ?

TP-link Archer C50
    Tenda AC6

Fiyatlari asagi yukari ikiside aynı tavsiyelerinizi bekliyorum ;)
    Yardımcı olabilecek yok mu ?
  • Arkadaşlar ani olarak ping yükselmesi sorunu yaşayan varmı, ve akıllı saat paketini kullanıyorum saat gece 12 geçtikten sonra bazen hız yükselmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan 197

Arkadaşlar ani olarak ping yükselmesi sorunu yaşayan varmı, ve akıllı saat paketini kullanıyorum saat gece 12 geçtikten sonra bazen hız yükselmiyor
    2 gündür tüm kablonet aboneleri saat 19:30-00:00 arası ping artışı var bilerek yapıyorlar gibi geliyor online oyunda diğer abone sahipleri 60 alırken ben 120 altına düşmüyor müşteri hizmetleri dalgalanma var dedi bilerek yapıyorlar sanki gündüz yok bu saatler arası kesin böyle oluyor resmen işkence yapıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi answer25 -- 14 Ocak 2019; 11:47:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: answer25

2 gündür tüm kablonet aboneleri saat 19:30-00:00 arası ping artışı var bilerek yapıyorlar gibi geliyor online oyunda diğer abone sahipleri 60 alırken ben 120 altına düşmüyor müşteri hizmetleri dalgalanma var dedi bilerek yapıyorlar sanki gündüz yok bu saatler arası kesin böyle oluyor resmen işkence yapıyorlar

Alıntıları Göster
    arkadaşlar kablonet bilerek yapıyor bu ping olayını sadece 19:30 00:00 arası bu sorunlar baş gösteriyor sesimizi çıkarmamız lazım çözüm için gündüz geldiklerinde normal görüyorlar aksam olunca bu sorun görülmüyor nasılsa sorunu çözdük diyorlar sonra bütün kablonet aboneleri çekiyor sorunu

• Tüm aboneler derken?

• quote:

Orijinalden alıntı: bLooP

Arkadaslar kablonette bugun bir problem var. Sizde de var mi merak ettim.
    Baglantim cok inisli cikisli ve uploadim 0. Bu nedenle downloadim olsa da bir ise yaramiyor. Bunun sebebi nedir?

Benimde aynı birde sorun yok diye açıklama girmişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: answer25

arkadaşlar kablonet bilerek yapıyor bu ping olayını sadece 19:30 00:00 arası bu sorunlar baş gösteriyor sesimizi çıkarmamız lazım çözüm için gündüz geldiklerinde normal görüyorlar aksam olunca bu sorun görülmüyor nasılsa sorunu çözdük diyorlar sonra bütün kablonet aboneleri çekiyor sorunu

Alıntıları Göster
    Bende sorun vardı beni güvenli internete almışlar bana sormadan ve sistemde güvenli internet görünmüyor. Sistemde sorun yok diye açıklama yapınca arka arkaya deli gibi ip değişikliği istedim sonunda mesaj geldi güvenli internetten çıkmıştır diye... Sonra ping birazcık daha düzeldi...

Ha birde şey yazmışlardı abone online oyunlarda sorun yaşıyor hiç bir şey yapamayız diye açıklama yapılmıştı.

Bunun üzerine bende bu resmi atarak bana bunun garantisini vererek reklamını yapıyorsunuz. Sonra baktım pingim biraz daha düzeldi.

Turknet dışında kimse sınırsız internete hazır degildi gibime geliyor...

• Birkaç gündür akşam saatlerinde yüksek ping alıyorum bende. Üzerine saat 22-24 arasında hızımda düşüyor.

• Kablonet kullanıcısı aynı altyapı üzerinden Vodafone yada SOL'a geçtiği taktirde bağlı olduğu routerlar, IP blokları değişir mi? Kablonette yaşanan yurtdışı çıkışı, dolaylı olarak pingleri etkiliyor. Vodafone ve SOL kendi yurtdışı çıkışlarını mı kullanıyor hizmet vermeye başladıktan sonra?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MC.CYBER_

Bende sorun vardı beni güvenli internete almışlar bana sormadan ve sistemde güvenli internet görünmüyor. Sistemde sorun yok diye açıklama yapınca arka arkaya deli gibi ip değişikliği istedim sonunda mesaj geldi güvenli internetten çıkmıştır diye... Sonra ping birazcık daha düzeldi...

Ha birde şey yazmışlardı abone online oyunlarda sorun yaşıyor hiç bir şey yapamayız diye açıklama yapılmıştı.

Bunun üzerine bende bu resmi atarak bana bunun garantisini vererek reklamını yapıyorsunuz. Sonra baktım pingim biraz daha düzeldi.

Turknet dışında kimse sınırsız internete hazır degildi gibime geliyor...

Alıntıları Göster
    sorun sadece kablonet abonelerinde var tt superonlıne bu sorunlar yok arkadaslarımla beraber oynuyoruz dıgerlerı kablonet uyesı değil 60 ping alıyor ben ve diğer arkadaşım 120 civarı alıyoruz ping attığımda da 35ms filan bile çıkıyor toplu şekilde şikayet etmemiz lazım yoksa bu şekilde dayatıcaklar bizi enayi yerine koyuyorlar servis sabah geliyor ki arıza yok aksam nasılsa görülmüyor

• hopeful H kullanıcısına yanıt
    Hayır Almanyada yaşıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu uploadı niye böyle saçmasapan değerlere sınırlıyorlar anlam veremiyorum. Altyapı desen kablonetin altyapısı zaten standart, telefon hatları gibi kötü değil. Download 100 iken neden upload 5 olsun. 4.5g li telefonla 90 download 45 upload hızı alıyorum. Ama kablolu bağlantıyla upload sınırı 5. Onu da stabil alamıyorsun. Bu upload olayı tam bir rezillik. Biran önce bu sınırın kalkması gerek.
  • Akıllı Sınırsız kullananlar günlük kullanımlarını görebiliyorlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stylerbb

Bu uploadı niye böyle saçmasapan değerlere sınırlıyorlar anlam veremiyorum. Altyapı desen kablonetin altyapısı zaten standart, telefon hatları gibi kötü değil. Download 100 iken neden upload 5 olsun. 4.5g li telefonla 90 download 45 upload hızı alıyorum. Ama kablolu bağlantıyla upload sınırı 5. Onu da stabil alamıyorsun. Bu upload olayı tam bir rezillik. Biran önce bu sınırın kalkması gerek.
    Aynen öyle istese 100 mb upload bile verebilir sistemi vdsl gibi kasmıyor çünkü... En az 20-30 mb olmalı upload çünkü buluta yedek yüklemek filan bu uploadla tam bir işkence oluyor...
  • 
Sayfa: önceki 23702371237223732374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.