Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
23 Misafir Kullanıcı, 23 Masaüstü Kullanıcı
50.713
Cevap
272
Favori
2.618.135
Tıklama
Giriş
    16894 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bymuto

sınırsız yazmaya başladı

Bendede aynısı yazıyorda aslında

100 mbp hız sınırsız yazması gerekiyor

Çünkü biz 100 mbp hız alıyoruz artık gb falan yok

Daha mantıklı olurdu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam belki daha önceki 50 mbit sınırsızlar ile akn'li olarak sınırsız olanların ayırımı içindir.
    |
    |
    Kafkaslı57 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: JUNE8O

Kablonet kendi modemini veriyor, aylık ücretin içinde. Müşteri kendi modemini kullanabilir mi sormak lazım.

Teşekkürler hocam

"Başka zeki uygarlıklar Breaking Bad den daha iyi dizi yapabilir mi?"
  • Yarbay
    16894 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mxmurat

Hocam belki daha önceki 50 mbit sınırsızlar ile akn'li olarak sınırsız olanların ayırımı içindir.

A bak onu düşünemedim haklısın o ayrımı yapmak içindir böyle yazmaları
    Siz daha mantıklı düşündünüz evet teşekkürler
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: mega_north

evet yeni tarifeye geçtiğim gün kadar ceza uygulanacak. 18 tl filan tuttu. kabul ettim.

ama tabi bu 100 mbit ast lik tarifeden vazgeçme bedeli çok çok yüksek
    Kaç gündür sinir stres olmuştunuz, sonunda istediğiniz tarifeye dediğim şekilde geçmişsiniz :)
    Enses requirimus saevos nos, nos ferrei reges servi fati, morta ex terra mortiferra tela in hostes bello ad moventes. Equos frenamus furentes Capi ta superba quatientes mortem hostibus et luctem date acrem di manes sternadis. Ave Nevis, ave ferrum, Ave tela, ave cruor, Ave pugna, ave moritur. Skylon!
  • Binbaşı
    1439 Mesaj
    Buradaki tuhaflığı ben çözemedim
    statik IP var ama sanki güvenli internet aktif gibi
    çözebilen var mı?

Arkadaşlar 100 güldüren kampanyaya geçtim, modemin dibindeyim, ethetnetle bağlanmayı denemedim ama kablosuzda maksimim 40mbps hız alabiliyorum, sanki ayarlanmış gibi 40'ın üzerine çıkmıyor. Yukarıdaki ayaları falan da denedim değişen bir şey olmadı. Router ayarlarında 100Mbps dl, 5Mbps ul gözüküyor.

100 Mbps dl ve 5 Mbps ul modemde görünen size verilen hizmeti gösterir.Kullandığınız WLAN 2,4 GHz olabilir.5 GHz kayıp daha azdır.Bunun haricinde telefon PC gibi bağlantı kullandığınız WLAN kartı sadece 2,4 GHz destekliyor olabilir.2,4 GHz çok kullanılan bir bant olduğu için çabuk silnyal bozulma kaybı Yaşar..Ethernet kablosu ile denerseniz az kayıp yaşarsınız.Özeti kayıp minimum Wlan almak istiyorsanız 5 GHz ac destekli modem veya router kullanmalıyız.Artı PC ve telefon tablet gibi donanımlarınız 5 GHz destekli olmalı..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    emrhnlm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3453 Mesaj

Tahmin ettiğim gibi, hayırlı olsun.
    |
    |
    mega_north kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1881-193∞
  • Yarbay
    3453 Mesaj

Sonraki yazdığı mesajlardan sonra dikkate alıp cevap verdiğime pişman oldum zaten hocam. Şu Kablonet ve Kablotv konularında o kadar sorunlu insan var ki, istesek bir araya toplayamayız böyle. Dertleri ne, anlamak güç...
    |
    |
    Kafkaslı57 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1881-193∞
  • Yarbay
    3453 Mesaj

Superonline omurgasındasınız. 10'lu IP blokları SOL pop noktaları, sonrası da doğrudan yurt dışı. Kısaca bir sorun görünümyor.
    |
    |
    Algenthor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1881-193∞
  • Yüzbaşı
    278 Mesaj
    Kablonet kullaniyorum web sitesinden kota sorguladigim zaman 50 mbit 100 gb akn li yaziyor ocak ayı için,kablo nette kota kalkmayacakmı,bilen varsa cevap verebilirmi? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Kendi modeminizi kullanabilirsiniz. Ben 50 tl’ye ikinci el netmaster modem almistim sahibindenden, kendi sitesinde 220 tl’den hesapliyor dandik wifi’lı modemi.

Sadece hiziniz 25 mbps ve uzeri isr docsis 3.0 modem istiyorlar. Telefonla arayip modeminizi tanimlatiyorsunuz.

|
    |
    Detective W. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yani değmez nufusunu yormaya

|
    |
    FrecoB kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Riddle of Steel

Kaç gündür sinir stres olmuştunuz, sonunda istediğiniz tarifeye dediğim şekilde geçmişsiniz :)

Alıntıları Göster
    haklısın

aslında sinir stres olmadım da sabırsız bir insanım, yapmam gereken ya da yapılması gereken şey hemen olsun istiyorum. neyse konuştuk halledildi henüz yansımadı gerçi, onun için de bekleyeceğiz artık :)

hayrını görürüz inş.
    |
    |

bu kirayı iptal etmek mümkün mü? taahhütlü sınrısız 150 gb aknli tarifedeydim. alet çok fazla ısınıyor ve elimde kalıp tam parasını ödettirmelerinden korkuyorum. 1.5 yıldır da her ay 6 lira gidiyor. 1 saat içerisinde adeta ateş kesiyor modem. bir noktada cortlayacak gibi duruyor

bu kablonette yeni modem alınca tanımlama yapılması falan gerekiyormuş bu konularda yardımcı olacak varsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarahsoles -- 4 Ocak 2019; 9:55:40 >

ayarları bu şekilde yaparsan olması lazım.tabi sen hangi cihazdan wifi bağlanıyorsun oda önemli,yani tel.se,telin modeli ne,wifisi iyimi...
    yada pc ise wifi kartı ne?sonuçta verici kadar alıcıda önemli.belki modem değil karşı cihaz bu hızı alamıyor...
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Modemin çok ısındığı söyleyin. Değiştirilmesini isteyin. Sorun tespit ederlerse modemi değiştirirler. Kiralık modemlerde kullanıcı hatası dışında bozulması durumunda yenisiyle değiştirmek zorundalar. Satın almadan farkı da bu. Satın alınanın ürünün garantisi bitmemişse garantisi kapsamında tamire gider. Kiralık ürün bozulması halinde yenisiyle değiştirilir. Düşürüp kırarsanız modemin parasını isterler. Isınmadan dolayı oluşabilecek sorunlarda sizden ücret istemeye hakları yok.
    |
    |
    sarahsoles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Güvenli internet aktif mi bir şey diyemem, fakat değerleriniz çok iyi. Hangi şehir ve ilçede ikamet ediyorsunuz?
    |
    |
    Algenthor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mobilya Takımları
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
2,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.