Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
50.755
Cevap
272
Favori
2.620.279
Tıklama
Giriş
    1389 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dracos

iki gündür attığım resimlere bakarsan 101-102mbps sonuç aldığımı görürsün
    Hocam son 1 haftaya yakin suredir her mesaji okuyorum nerdeyse. Siz bu modemin resmini mi attiniz? Oyleyse vallahi gormedim. Benim gordugum bu modemin dikey versiyonu gibi daha farklisiydi. Bizdeki bundan, o yuzden sordum

Nitro hediyesi ile bile kablosuz 48-50 den fazla alamadik hocam. Yoksa kesin 100 mbps tarifesine gececektim. Siz nasil 100 anliyorsunuz, ozel bir ayari falan mi var? Pm de atabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

açıkçası zte üretimi çöplere asla para vermem, illaki isteniyorsa standart bir android tv box üzerine zaten kablowebtv apk kurulabilir

tvde tuner olduğuna göre muhtemelen ci girişi de vardır, mevcutta uydu için kullandığınız bir conax modülü varsa direkt kart isteyebilirsiniz cihaz olmadan
    |
    |
    akhtar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ekstra ayarı yok, herşey standart cihazın komponentleri kötü değil, dediğim gibi modemi söküp dahili antenleri değiştirince sorun çözülüyor, uzun süredir bridge mode kapalı kullanıyorum tek modem
    |
    |
    the_japan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Düşme olmadı adamlar bu konuda dürüstler kablo net helal olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf1653

kullandığınız cihazın da wifi ac'si falan olması lazım 90 100mbps görebilmeniz için. yani modem o hızı verebiliyor ama bu sizin telefonunuzun o hızı alabileceği anlamına gelmiyor, wifi ac varsa alabilmeniz lazım. wifi b/g/n varsa belli bir yerde tıkanacaksınız yani.
    Bu.

Test edildi ve onaylandi.

Telim ac destekli degil 52 mbit goruyorum max, tabletim ac destekli 100 e cikabiliyor.
    |
    |

Bugün geçtiyseniz gece yarısından sonra aktif olur, ben dün geçtim gece 12 den sonra aktif oldu.
    |
    |
    net000 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: koalaxy

Bugün geçtiyseniz gece yarısından sonra aktif olur, ben dün geçtim gece 12 den sonra aktif oldu.
    hocam 2 gündür arıyorum görüşüyoruz herşey okeyleniyor tam onay yerinde sistem hata veriyor kaç gündür yani geçilmiyor şimdi online işlemlere girdim resimde gördüğünüz gibi tarifeniz 100 güldüren kampanya yazıyor ama hizmet durumunda ise mevcut tarifem 25 mb sınırsız yazıyor ne anlama geliyor şimdi bu beni geçirdilermi ne oldu
    |
    |
    50mbps 150gb aknli ekosınırsız taahhütsüz kullanmaya devam ediyorum az önce kotaya baktım normalde kotayı doldurmuştum fakat 0 yada -26gb yerine 150gb altında sınırsız yazıyor. Sınırsıza çevirmişler haliyle sadece zam gelen kablotv farkı ödeyerek kullanmaya devam edeyeceğim normalde 349tl bu tarife. müşteri temsilcileri bu tarifelerinizi değiştirmek için tuzağa çekmişlerdi taahhüt yapın yada başka tarifeye geçin diye zorlamışlardı birkaç kişiyi fakat anlık faturam engelli olarak 70tl. Benim tarifeyi sınırsız yerine akıllı sınırsıza dönüştürürler zannediyordum meğersem tam gaz sınırsız 50mbps :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alijchan -- 3 Ocak 2019; 18:1:40 >

Turkish Virtual Flight Pilot
    Gigabyte X38-DS5 | Intel Quad Core Q9400 2.66Ghz 6Mb | Zotac GTX260 448Bit | OCZ Modxstream Pro 700w | Kingston 8GB HyperX Dual Kit(2x4GB) DDR2 1066MHz | Seagate 1TB HDD - 120GB SSD SATA 3
    Macbook Pro | Samsung EVO 250GB | 16GB Ram
  • Yüzbaşı
    253 Mesaj

Sınırsızı küçücük yazmışlar. 50 gb sınırsız nedir yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordzeus83 -- 3 Ocak 2019; 18:27:6 >
    |
    |
    ASUS Z9PE-D8 WS ; 2 Adet Xeon E5-2689 ; 64 Gb Ram ;Samsung 960 pro SSD ; Asus Gtx 1080 Ti ; Creative X-FI Titanium Fatal1ty Pro ; Xilence 1200W Psu
  • Yüzbaşı
    317 Mesaj
    86 tl lik 50mbit sınırsız tarifeyi kapattırdım.
    76 tl lik 100mbit akıllı sınırsıza geçtim.

akşamları 25mbit bana(5 kişiye full hd izlemeye) yeter gündüz uzaktan evdeki pc ye bağlanıp torrenti yönetebiliyorum zaten ne lazımsa gündüz hallederim hemde iki katı hızla.
    bu yaptığım son taahhüt oldu 2020 ağustosta %90 ihtimal yollarımızı ayıracağız sebep internet kalitesi ile ilgili değil interneti genelde kaliteli sunuyorlar ama yeter artık şu hız düşürme saçmalıklarını kaldırmadığınız sürece artık müşteriniz olmayacağım zaten son 1-2 yıldır iyice soğudum
    |
    |

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü 130+ Kullanıcı
  • Yarbay
    3456 Mesaj

Herhangi bir bedel ödediniz mi hocam bunun için? Yoksa 1 aylık indirim tutarını dahi almadan geçirdiler mi?
    |
    |
    mega_north kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1881-193∞
  • Binbaşı
    1963 Mesaj
    Arkadaşlar selamlar,

Bayadır taahhütsüz kullanıyordum interneti 50mbit 250gb. Şu anda 124,50₺ ye tamamen sınırsız internetim oldu hem de taahhütsüz bir şekilde. Kullanım amacım daha çok UHD Netflix izlemek, online oyun oynamak (cod,bf,fortnite) gibi, arada da bişeyler download ediyorum, ps4 e oyunları indiriyorum. Sizce bu tarifeden vazgeçip 100mbit eski kullanıcıya verilen tarifeye geçmem mantıklı olur mu? Bu fiyata 50mbit sınırsız net bulamam bir daha tahminimce. Ama en yoğun tabi biz de 19-24 arası Netflix den UHD film izliyoruz. Oyunu 12 den sonra oynuyorum genelde.

https://www.turksatkablo.com.tr/Tum-Kampanyalar,623,100-unuzu-gulduren-kampanya

Bu fiyata telekom 8 mbps vermiyor. İnşallah bende günün birinde Telekom'dan kurtulurum. Binamda KabloNet altyapısı var ama stabil değil ne yazık ki.

|
    |

Taahüt bittiğindede mi 70 tl ödeyeceksiniz? Size özel engelsiz olan kampanyayı kullanıyordum her ay 60 tl ödüyoruz 50mbps 250gb akn'lı internet (+5 tl statik ip)Taahüt vermezsem 80 mi ödeyeceğim yani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmre129 -- 3 Ocak 2019; 19:6:56 >
    |
    |
    alijchan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    100mb akıllı sınırsız kampanyasına geçmek için kaç gündür mhle konusuyorum herşey tamamlanıyor tam onay kısmında sistem hata veriyor bugun konustum gene hata verdi sistemlerden dolayı dedi biz sizi arıycaz dediler bugün online işlemlere girdim gördüğünüz gibi tarifeniz 100 ünüzü güldüren kampanya yazyır ama hizmet durumuna bakınca tarifem 25 mb sınırsız görünüyor yani mevcut tarifem görünüyor ne anlama geliyor bunlar anlamadım
    |
    |

Orijinalden alıntı: SysEdit

Burada bir Troll vardı bozuk plak gibi aynı mesajı yazıyordu Bayiye sordum AKN kalkmıycak geçenler pişman olacak filan :)) Yukardaki resmi ona ithaf ediyorum....
    quote:

Orijinalden alıntı: Dracos

açıkçası zte üretimi çöplere asla para vermem, illaki isteniyorsa standart bir android tv box üzerine zaten kablowebtv apk kurulabilir

tvde tuner olduğuna göre muhtemelen ci girişi de vardır, mevcutta uydu için kullandığınız bir conax modülü varsa direkt kart isteyebilirsiniz cihaz olmadan
    Maalesef geçiş yapamadım. On yıldır aboneyim kesintisiz ve şu an taahhütüm yok. Gerekçeleri; son 23 aydır internet ve dijital yayın kullanmıyor oluşummuş. Analog tv var diye geçirmediler. İptal edip en baştan başvurup pahalı girecekmişim. Bağlantı, tesis ücretleri de cabası

Bey Azura
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.