Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
63.414
Cevap
385
Favori
3.380.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23692370237123722373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: violetst4

Başvuru yaptım 6 gün oldu. Modem stok bitmiş bekliyoruz. Belirli bir tarihte vermiyorlar.
    boşuna modem beklemeyin 2. el alın birtane modem sıkıntısı var
  • İstanbulda internet bağlantı problemi yaşıyor musunuz arkdaşlar? Vodafone net kullanıyorum bi haftadır kablonet altyapısıyla. Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda kablonetten kaynaklı bir sorun var yaklaşık 1 buçuk saattir ancak sabaha düzelir dediler. Sizlerde aynı problemi yaşıyo musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazıları yine yok bu hızı vermiyorlar sizi kandırıyorlar filan yazmış cidden komik oluyorsunuz 19 yıldır bu hız takılması bize niye denk gelmiyor ? Sorun yaşayanların bölgesel sorunu vardır genelleme yapmayın begenmiyorsan gidip adsl teknolojisine geçersin kablonet sorunsuz mu ? Hayır değil özellikle çalıştıkları taşören firmalar rezalet biraz yazarken düşünün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dracos

hala yılbaşında verilen nitroyu kullanan ama 25mbps tarifesi olan arkadaşım var kaos bitmiş değil yani klasik devlet kurumu, 657li olunca kimse özeldeki gibi tepelerine binmediği için malum
    Sistemsel olarak kaldıysa sömürmeye devam

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Aynı sorun son 1 haftadır bizde de var. Dün arıza kaydı bıraktık daire içi tüm bağlantı aparatları değiştirildi çözüm olmadı. Genelde sizde arıyorlar sorunu tekrar tekrar söylememize rağmen. :) Bugün yine upload 0.75 civarı çıkıyor. (Yer: Tekirdağ)

KABLONET [ANA KONU]

• "50Mbps 50GB AKN'li Ekosınırsız" tarifem "50Mbps Sınırsız"a dönüşmüş.
  • Adana'da kullanıp da herhangi bir sorun yaşayan var mı acaba.

• ab1907 kullanıcısına yanıt
    Bende sorun yok. İST/Bostancı
  • Alternatif modem düşünenler ve yurt dışından bir şekilde temin edebilecek için kesinlikle aşağıda fotoğrafını paylaştığım Fritz Box markalı modemleri tavsiye ederim.Yurt dışında yaşıyorum ve bende sizler gibi Kablo İnternet kullanıyorum.Modemim her zaman açık ve tozlu bir köşede duruyor.Iss de sorun olmadığı vakit ne hız ne de wireless performansında bir eksi görmedim.Özellikle de wireless performansı muhteşem.Evimin her köşesinde rahatlıkla çekiyor.Eğer imkanınız varsa dediğim gibi alternatifler arasına koymanızı kesinlikle öneririm.

KABLONET [ANA KONU]

KABLONET [ANA KONU]

• GuitarxtanbuL kullanıcısına yanıt
    yılbaşında değil de 3 ocakta tanımladılar buna promosyon smsi gönderip, bittiğine dair hiçbir şey gelmediği gibi adam hala rahat rahat kullanıyor
  • ataman5 kullanıcısına yanıt
    evet biraz cahilim galiba ki speed boost diye bir kavram bilemiyorum, google'da falan da çıkmıyor ne hikmetse oysa senior bilgisayar mühendisiyim kaç senelik, tüh
  • ocularis O kullanıcısına yanıt
    siz bunu türkiye demi kullanıyorsunuz. benim bildiğim bu almanyada satılıyor ve buraya uyumlu değil diye biliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O modemin sinyal aralığı türkiye uyumlu değil

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Sorun yok diyip çekiliyorlar videolar çektim daha ne yapayım upload düzeltiyorlar ping sorunu oluyor ping düzeliyor biraz upload sorunu oluyor. Adamlar dalga geçer gibi sorun yok diye açıklama yapıyor. Taahhüdüm varken hizmet kalitemi tam veremedikleri zaman cezayı ödemeden iptal ettirme şansım var mı? Nasıl bir yol izlemeliyim.

Video bile çektim ne yapacam bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MC.CYBER_ -- 13 Ocak 2019; 18:36:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

Bazıları yine yok bu hızı vermiyorlar sizi kandırıyorlar filan yazmış cidden komik oluyorsunuz 19 yıldır bu hız takılması bize niye denk gelmiyor ? Sorun yaşayanların bölgesel sorunu vardır genelleme yapmayın begenmiyorsan gidip adsl teknolojisine geçersin kablonet sorunsuz mu ? Hayır değil özellikle çalıştıkları taşören firmalar rezalet biraz yazarken düşünün
    Senin tuzun kuru tabi... Bir gün başına gelirse bu yazını hatırlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MC.CYBER_

Senin tuzun kuru tabi... Bir gün başına gelirse bu yazını hatırlarım

Alıntıları Göster
    20 yıldır gelmedi gelsede çözeriz

• uydunet modemine ilave router almayi düşünüyordum. baktıgımda cihazlardan iki adet kafama yatti.yorumlarda testlerde başarılı diyorlar.sizlerden bu cihazlari kullanan deneyim eden var midir ? yada başka tavsiye edilecek router ?

TP-link Archer C50
    Tenda AC6

Fiyatlari asagi yukari ikiside aynı tavsiyelerinizi bekliyorum ;)
  • Bu upload'ın 0'a düşmesi olayını bende yaşadım bir kaç kez. İnterneti kullanamıyorsun upload olmadığı zaman arayıp arıza kaydı bıraktım ekip göndereceğiz dediler 1-2 gün sonra düzelmişti.
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Modem değerleri normal, ip adresi 24.133.179.251 kablo netin olmadığı yerde göstermek daha kolaymış. Dürüst bir yol değil. Mahkeme nasıl olacak bilmiyorum. Bir de mesela şöyle oluyor. Twich de yayın yaparak oynuyorum. İlk başta sorun yokken bir süre sonra upload düşüyor. Sanki bilerek kesiyorlarmış gibi düşünüyorum. Hani en upload kullanamayacaksam o zaman 50 mbit 5 mbit ihtiyacım yok 25 mbit de yeter. 35 mbit adsl de yeter. yayin zaten açamıyorum açmamada gerek yok çok önemli değil ama fazla ödememin hiç anlamı kalmıyor. Tek ben kullanıyorum verdiğim paraya yazık diye düşünüyorum.

https://www.twitch.tv/videos/363341298##

• quote:

Orijinalden alıntı: emmre129

Bu upload'ın 0'a düşmesi olayını bende yaşadım bir kaç kez. İnterneti kullanamıyorsun upload olmadığı zaman arayıp arıza kaydı bıraktım ekip göndereceğiz dediler 1-2 gün sonra düzelmişti.
    hafta sonu başıma geliyor cuma akşamı cumartesi pazar geçiyor düzeliyor Benim boş günüm o zaman
  • 
Sayfa: önceki 23692370237123722373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.