Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir Kullanıcı, 9 Masaüstü Kullanıcı
50.699
Cevap
273
Favori
2.616.858
Tıklama
Giriş
    2851 Mesaj
    Duran kotalı tarifesinde olanların ki ne oldu haber var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

50 Mbps 100 GB AKNli Ekosınırsız paketini kullanmaktayım.

Mevcut abonelere özel 100 Mbps'ye kadar Akıllı Sınırsız kampanyasına geçiş yapmak için az önce müşteri hizmetleri ile görüştüm. F/P açısından her türlü avantajlı konumda olacaktım.

Fakat öncelikle bu kampanyaların sisteme ''yeni bir kampanya'' olarak tanımlandığı ve mevcutta kullandığı kampanya adı benzer olan mevcut abonelerin geçiş yapamayacağı (sistemin izin vermediği) bilgisini aldım. Bu noktada ise müşteri hizmetlerinin ''aslında siz daha avantajlısınız'' demesiyle duraksadım ?

''TAAHHÜTÜM SÜRESİNCE AKN KALKMIŞ, ARTIK SÜREKLİ 50 MBPS HIZ ALACAKMIŞIM.''

RS İncelemeleri ve Paylaşımları ©
    NVIDIA PASCAL Serisi Kullananlar Kulübü © | NVIDIA MAXWELL Serisi Kullananlar Kulübü ©
    |♦| Intel Core i7-8700K@4.7 GHz@1.20v |♦| ASUS ROG MAXIMUS X HERO |♦| EVGA GTX 1080 Ti FTW3 DT GAMiNG@1911 - 11016 MHz@UV|1.00v |♦| ASUS MG278Q@2K/144Hz/FreeSync |♦| G.SKILL TRIDENT Z NEO 32GB [2*16] DDR4 3600 MHz C16@1.35v |♦|
    ATTIĞIM HER MESAJ BİLİNÇLİ OLARAK KALIN FONT YAZILMAKTADIR. VARSA BİR SIKINTISI OLAN, FORUM KURALLARINA GÖZ ATSIN. [UNUTMA ! 24.04.2015] DH FORUMDA AYNI KONUDA, FARKLI ÜYELERE, ALT ALTA MESAJ ATMAK SERBESTTİR.

• Yarbay
    23807 Mesaj

Şu an duran kotalı paketler satılıyor yani AKN'nin kalkması duran kotayı ilgilendiren bir durum değil.
    |
    |
    helluri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    679 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KüfürbazHaydoo

Merhaba arkadaşlar eski aboneler için durum nedir. 50mbps 100gb akk abonesiyim. Akk kalktı mı yoksa aks ye mi yönlendirildik?
    50 mbps gerçek sınırsız oldu paketiniz. Şu akıllı sınırsız olacak palavrasını nereden duydunuz öğrenebilir miyim :)

Konuyla ilgili bilgisi olmayanlar tarafından o kadar yorum yapıldı ki sanki öyleymiş gibi lanse edildi. Herkes aklındakini söylüyor, hiç dönüp 1-2 sayfa okumak yok. Kimisi polemik yaratıp ilgi çekmekten hoşlanıyor. Durum böyle olunca da bilgi kirliliği oluşuyor. Son 1 aydır durum bundan farksız. Bir de geçen gün "AKN kalktı AKS geldi" diye bir konu açtı biri, üstüne kaymak oldu.
    |
    |
    gderebasi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1881-193∞
  • Teğmen
    123 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

Merhaba,

50 Mbps 100 GB AKNli Ekosınırsız paketini kullanmaktayım.

Mevcut abonelere özel 100 Mbps'ye kadar Akıllı Sınırsız kampanyasına geçiş yapmak için az önce müşteri hizmetleri ile görüştüm. F/P açısından her türlü avantajlı konumda olacaktım.

Fakat öncelikle bu kampanyaların sisteme ''yeni bir kampanya'' olarak tanımlandığı ve mevcutta kullandığı kampanya adı benzer olan mevcut abonelerin geçiş yapamayacağı (sistemin izin vermediği) bilgisini aldım. Bu noktada ise müşteri hizmetlerinin ''aslında siz daha avantajlısınız'' demesiyle duraksadım ?

''TAAHHÜTÜM SÜRESİNCE AKN KALKMIŞ, ARTIK SÜREKLİ 50 MBPS HIZ ALACAKMIŞIM.''

Kullandığınız pakete kaç TL ödüyorsunuz? Paketin içinde kablonetten başka hizmetler var mı? Cevaplarsanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    673 Mesaj
    aynı soruyu sormaktan bıkmadılar yahu. adamın teki geliyor hiç okumadan sorusunu soruyor gidiyor bildirim gelirse bakacak cevaba paşam... bu okuma yazması olmayanlara cevap vermiyorum artık hatta 15 gün bakmıyorum konuya. konunun düzenli yazarları bence siz de vermeyin cevap mevap. okumayı öğrensinler.
    |
    |

Selam,

91 TL ödüyorum (en avantajlı buydu, araştırmasını yapmıştım).

KABLO TV Üst Yayın + Altın Sinema Paketi ile birlikte.
    |
    |
    Kan Turalı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

RS İncelemeleri ve Paylaşımları ©
    NVIDIA PASCAL Serisi Kullananlar Kulübü © | NVIDIA MAXWELL Serisi Kullananlar Kulübü ©
    |♦| Intel Core i7-8700K@4.7 GHz@1.20v |♦| ASUS ROG MAXIMUS X HERO |♦| EVGA GTX 1080 Ti FTW3 DT GAMiNG@1911 - 11016 MHz@UV|1.00v |♦| ASUS MG278Q@2K/144Hz/FreeSync |♦| G.SKILL TRIDENT Z NEO 32GB [2*16] DDR4 3600 MHz C16@1.35v |♦|
    ATTIĞIM HER MESAJ BİLİNÇLİ OLARAK KALIN FONT YAZILMAKTADIR. VARSA BİR SIKINTISI OLAN, FORUM KURALLARINA GÖZ ATSIN. [UNUTMA ! 24.04.2015] DH FORUMDA AYNI KONUDA, FARKLI ÜYELERE, ALT ALTA MESAJ ATMAK SERBESTTİR.
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 15 saat 7 dakika kadarı kaldı.
    13 Not
    İyi ki burdakilerin lafına uyarak yeni yıl öncesi taahhütümü uzatmamışım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    3452 Mesaj

Hocam sana özel 1 Mbps 4 GB kotalı paket çıkardı Turksat, ona geç istersen.

AKK da değil, kota anca paklar sizi. Size iyilik yaramaz...

quote:

radko @ 2 Ocak 2019 14:26:49

Şu akn kalksın diye kampanya başlatanlat büyük AH aldılar ve alıyorlar.
    Üç,beş csgo cu,youtuber tayfa yüzünden başımıza bu işler geldi

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/136547775

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrecoB -- 2 Ocak 2019; 22:45:35 >
    |
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1881-193∞
  • Yarbay
    3524 Mesaj
    Yapilan şeyi anlamayı gectim yazılan şeyi okuyamayan tipler var bunlar birde internet kullanıcak hala akn kalktımı yazan var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Galatasaray.. Diablo 3 CADAVAROS#2806
  • Yarbay
    4653 Mesaj

Hahaha sineğin yağını çıkaran tipler :)

|
    |
    FrecoB kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Şu anda aylık 80tl'ye kablo tv full paket + 24 mbps'ye kadar 150 gb AKN'li paketteyim, haliyle 150 gb akn kaltı dün itibariyle, yani şu anda 24mbps sınırsız internetim var taahhüt sonuna kadar (1,5 sene)

Sorum şu, sizce 90 tl'lik 100 mbps Akıllı Kotalı internet + full kablo tv paketine geçmek daha mı mantıklı? Öyleyse yarın hemen arayıp geçireceğim paketi.

bu tarifenin daha uygun versiyonları cıkar mı dersiniz ? keza 100 mbit keske 35 mbit 'e falan dusse yada sinema paketi yerine sadece kablotv temel paket ile girebilsek ..bu arada kabloses 'de yok bu pakette dikkat ettiyseniz .

24 mbit sınırsız akn'liler ile su 100 /50 mbit aks'li tarifeler arasinda kaldigim icin tarifemi uzatmadim ama pisman olucam galiba :(

50 tl 'ye kabloses dahil su 25 mbit aks'liyi alabilsek keske :(
    |
    |

|
    |
    |
    |
    Bilgisayarımdan 100 Mbps alabildiğim halde, telefonda 15-85 Mbps arasında dalgalanıyor. 50 Mbps varken Wi-Fi üzerinden 49 Mbps alıyordum. Modem ayarlarını falan mı değiştirmem gerekiyor yoksa Netmaster’dan komple mi kurtulmam gerekiyor?

Arkadaşlar tarife/kampanya tavsiyeleriniz varsa almak isterim. Taahhütüm yok 3 yıldır 50-55 ödüyordum 10 mbps hız için. Geçen hafta yanlışlıkla 24 mbps ye yükselttim 75 tl ye çıkmış yine taahhütsüz.

50 mbps akn 66 tl nasıl sizce? 19-24 saatleri arası 20 mbps fena hız değil sanki. Yarın halletmek istiyorum.

akn li paket alamazsın artık o akıllı sınırsızdır ama ben olsam almazdım akşamları hız 20 ye düşecek 24 bile değil
    |
    |
    akhtar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü 130+ Kullanıcı
  • Yarbay
    2618 Mesaj

Bir arkadaşıma 24 aralık itibari ile 16mbit 50GB kota sonrası 5mbit kablonet hizmeti başlattık. Şimdi online işlemlere girdim.Kota saymaya devam ediyor. Bizde şuan durum ne acaba?
    |
    |
    Bahsedilenler: serdar_ayberk

Turkish Virtual Flight Pilot
    Gigabyte X38-DS5 | Intel Quad Core Q9400 2.66Ghz 6Mb | Zotac GTX260 448Bit | OCZ Modxstream Pro 700w | Kingston 8GB HyperX Dual Kit(2x4GB) DDR2 1066MHz | Seagate 1TB HDD - 120GB SSD SATA 3
    Macbook Pro | Samsung EVO 250GB | 16GB Ram
HızlıCevap
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
seo paketleri
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.