Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
50.755
Cevap
272
Favori
2.620.295
Tıklama
Giriş
    1498 Mesaj
    Kotayı bitirdim hizim düşmedi ama kota takipte -8gb görünüyor.eksiye gidiyoz diye TL yapistirmasinlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Umarım dediğiniz gibidir ama telefonda taahhüdümü uzatan görevli 250 GB kota dolduktan sonra hızın 8 MB'ye düşeceğini söylemişti diye kalmış aklımda.

Belki dediğiniz "Akıllı Sınırsız" paketlerde geçerlidir. Benim tarifem AKN'li Ekosınırsız. Bu ay sonu deneme amaçlı kotayı doldurup hızın düşüp düşmediğini görürüm artık. Hız düşerse şu tarifeye geçmeyi düşünebilirim. O da cazip duruyor.

https://www.turksatkablo.com.tr/Tum-Kampanyalar,623,100-unuzu-gulduren-kampanya
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Penner1907

sen bidaha ara hocam o ne demkmiş yahu?
    şimdi internet sitesinden baktım. 24 ay dediğim tarifeye taahhütüm var, önümüzdeki ay bitiyor. bir de dördüncü ayda bitecek ''3 ay da bizden'' diye bir kampanyaya taahhütüm varmış 2017'nin başında. 27 ay ediyormuş. bu yüzden geçiremiyoruz diyorlar.
    F.Kasap

Bu kablonet çalışanları insanı deli eder. Mevcut Müşterilere Özel Kampanyasına geçiş yapmaya çalışıyorum. Birisi Analog Yayın kullanıyorsunuz HD yayınlar kullanmadığınız için geçemezsiniz diyor. Öteki geçebilirsiniz diyor. Mart 2018'da kablotv'yi iptal ettirdiğim için geliyor başıma bunlar. Ama 2010'dan beri analog kullanıyorum. Geçebilirsin diyende,geçemezsin diyen de işlem sonuna gelince sistem hata veriyor diyor. Normal Yüz Güldürene geçeyim diyorum onada sistem hata veriyor diyor. Delirtecekler en sonunda beni.

Team Tulpar Discord
  • Çavuş
    82 Mesaj

Hocam böyle bi yorumla hiç bilgisi olmayıp, bilgi amaçlı konuya bakanları yanıltıyorsunuz. hurafeler çıkıyor sonra

Paketiniz AKN'li ise artık mevcut hızınız ne ise tüm ay boyunca o hızı alacaksınız.
    Paketiniz kotalı ve ya durankotalı ise bitişinde o ay internete erişiminiz kesilecek.

Yeni 2019 Akıllı sınırsız tarifelerinden faydalanacaksınız saat 19:00, 24:00 arası aldığınız pakete göre hızınız düşürülecek.
    |
    |
    winterlight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: BlackLead

öyle bir şey olamaz. Kendiniz dediniz 50 mbps/100gb kotalı taahhüt verdim diye. O zaman bu aks'li yani akşamları hız düşürmeli tarife olmuyor, zaten aksli tarifelerde kota yok bir kere. Tam sınırsız oluyor.

sizin internetiniz hiç bir zaman düşmeyecek. Ne akşam 7 12 arası ne de 100 gb akn'den sonra. Tam sınırsız oluyor yani.

o 100 mbps 76 tl gördüğünüz şey birincisi eski üyeler için sizin başka taahhütünüz olmasa bile ona geçemezsiniz, en az 2 senelik üyesi olmanız lazım kablonetin. Yeni üyeler için 81 tl 100 mbps. Ve dediğim gibi akşam 7-12 arası 25 mbps'e düşüyor. (edit= eski üyesiniz sanırım o zaman 76 tl oluyor.)

beni çalışan olmakla itham etmek yerine biraz daha iyi araştırın bence taahhütünüzü,kampanyaları vs.

Alıntıları Göster
    28 aydır kablonet üyesiyim hocam

Ayrıca çalışan konusunda espiri yapmıştım :)

|
    |
    Arkadaslar merhaba , superonline kullanicisiyim ama bazi yasadigim sorunlar sonucunda bende Yüzgüldüren kampanyaya gecmek istiyorum bulunduğum yerde hat mevcuttur. 50 Mbps'ye kadar 250 GB Kotalı/Duran Kotalı düşünüyorum önerirmisiniz teşekkürler..

Mevcut Müşterilere Özel 100Mbit akıllı sınırsıza geçiş yaptım. Daha öncesinde 24mbit 150GB kullanıyordum. Özellikle iğneledim. AKN kalktı dedi sistem güncellemesi var o nedenle öyle görünüyor ifadesini kullandı yani AKN sınırsıza döndü mevcut tarifeniz ne ise hızı. Herneyse bu arada Mevcut Müşterilere Özel kampanyasında şuan 100mbit akıllı sınırsız en mantıklı seçim fiyatı cok uygun. Analog tv kullanan varsa max 80 ödüyor. Analog yoksa 90 a filan geliyor sanırım. 5 mbit up var. 19 saat 100mbit var. Kalan 5 saatti sorun etmiyorum. Tarife geçiş uygunu olan varsa değerlendirebilir hatta 50mbit akıllı sınırsız da cazip.
    |
    |
    AMD Ryzen 5 3600 4.2GHz || ASUS TUF B530M-PLUS Gaming || Crucial Ballistix Sport DDR4 3000MHz (2x8) 16GB || MSI GTX 1070 8GB AERO ITX OC || Hikvision C100 240GB 3D TLC || Hikvision C100 480GB 3D TLC || Intel 660P 512GB NVMe 3D QLC || Seagate BarraCuda SATA III 1TB 7200 RPM || WD 500GB BLUE SATA III 7200 RPM || Everest Rampage MAJESTY || Xigmatek Tauro 700W 80 || SAMSUNG CJG50 27" QHD 144Hz 2K Curved (4ms) || Logitech Z333 2.1 Subwoofer || Corsair K55 RGB Gaming || Logitech G27 Racing
  • Teğmen
    148 Mesaj

2 ayrı sözleşmeden dolayı yani? Saçmalığa bak akn vs olayları çıkmasaydı sen hızını arttırmak isteseydin daha fazla ücreti.. Hayır olmaz mı diyeceklerdi yani?

Yeni müşteri kampanyasından yani 5 lira fazla olandanda faydalanamıyorsun sanırım?
    |
    |
    Zeiden kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kotalıyı bilerek mi aliyorsunuz?
    |
    |
    makovad kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende önceden 36 ay taahüt verdiğim için geçemedim

|
    |
    Zeiden kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İphone 7 32GB Mat Siyah
    Playstation 4 500GB l Psn:Omers25
    Xbox One 500Gb l Gamertag:Omers25
  • Er
    5 Mesaj

Ben de sizin söylediğiniz gibi olmasını umuyorum zaten. Eğer kota dolunca hız düşme olayı kalktıysa beni yanıltan da aksini söyleyen telefondaki görevli oldu. Ama bu durumda da Türksat'ın sitesindeki tarife bilgimde 24 MB hız 250 GB AKN yazmasının hiçbir fonksiyonu kalmamış olacak. Madem hız düşmeyecek, kotanın hiçbir önemi kalmadı, o zaman tarife adının da 24 MB sınırsız diye revize edilmesi gerekir. Yani kafa karışıklığını yaratan onlar. Neyse, ay sonu deneyip %100 kesin sonucu göreceğim.
    |
    |
    cagdass07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: winterlight

Umarım dediğiniz gibidir ama telefonda taahhüdümü uzatan görevli 250 GB kota dolduktan sonra hızın 8 MB'ye düşeceğini söylemişti diye kalmış aklımda.

Belki dediğiniz "Akıllı Sınırsız" paketlerde geçerlidir. Benim tarifem AKN'li Ekosınırsız. Bu ay sonu deneme amaçlı kotayı doldurup hızın düşüp düşmediğini görürüm artık. Hız düşerse şu tarifeye geçmeyi düşünebilirim. O da cazip duruyor.

https://www.turksatkablo.com.tr/Tum-Kampanyalar,623,100-unuzu-gulduren-kampanya
    Ehuehhh AKN yi 100 gb daha geçtim bugün hızım hala tam hız ne azalma ne başka birşey var :))
    |
    |

çağrı merkezi ile değil bulunduğunuz yerdeki il ya da bölge müdürlüğü üzerinden başvurun, çağrı merkezi olmuyor der konuyu kapatır ama müdürlükler sorunun çözümü konusunda ilgileniyor, geleni olmuyor diye göndermiyorlar
    |
    |
    F.Kasap kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Penner1907

Kotalıyı bilerek mi aliyorsunuz?
    En fazla kullandigim yabn dowloand 100 gb gecmedi. Sadece telefon tablet kullanim icin arada tvden flim sebebi bizde bilgisayar yok oyun oynayan yok :)

F.Kasap

En son bir kayıt açtılar hala çözemezlerse dediğiniz gibi yapacağım. Teşekkürler.
    |
    |
    Dracos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Team Tulpar Discord
  • Teğmen
    148 Mesaj

O zaman her türlü yeterde hocam bu durumda 50Mbit de fazla bence.. Fiyat aynıydı sanırım 100Mbit AKS ile. Daha uygun bir paket bile bulabilirsiniz bu şekilde kullanıyorsanız interneti.
    |
    |
    makovad kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
6,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.