Şimdi Ara

K 850 MENÜ /PATCH /CAM DRİVER /ACOUSTİC /YAZILIM /VERSİYON /HER ŞEY**

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
3.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar sizler için yeni modladığım K850_R1FA035 için tüm dosyalarımı hazırlayıp sizlere sunuyorum.
    Bildiğiniz gibi modlama işi zor ve uğraştırıcı sizlere deneyimlerimden sonra kullandığım
    k 850 nin tüm dosyalarını sizinle paylaşıyorum. aklınıza ne geliyorsa ( en iyi akustiği, en iyi cam driveri ,en iyi display driveri,en kullanışlı menüyü, en iyi temaları,flaşh menüleri
    font,layout,patchleri, duvar kağıtlarını kullandığım elfleri uygulamaları) sizinle paylaşmak istedim.Bu dosyaları atabilmeniz için bu işlerden anlamanız
    gerekiyor yani telefonunuz ilk önce brown olacak nasılmı bu konuları konuma daha sonra ekleyeceğim daha sonra a2 uplader ile dosyaları k850 ye yüklüyoruz.
    forumda bu konuların hepsi üst konuda mevcut bu işleri bilmiyorsanız kesinlikle öğrenmeden başlamayın sorumluluk kabul etmiyorum.

Sizlerde bu şekilde modladığınız dosyaları bu konu altında paylaşabilirsiniz. bu konuda bana yardımcı olan Centurion.Pathfinder arkadaşımızada
    çok teşekkür ediyorum emeği bu konuda çok büyük bu patchlerden sonra vaybe deyip telefonunuza yeniden aşık olacaksınız

telefonumdan birkaç ekran görüntüleri

dosyalar toplu halde tek paket halinde eklenmiştir.

İndir

http://www.4shared.com/file/3AYFWph1/farukkk_K850_Mod.html tıkla indir

alternatif linkler

http://hot-file.com/dl/94093174/5420372/farukkk_K850_Mod.rar.html aradaki - çizgiyi kaldırın

http://rapid-share.com/files/440705842/farukkk_K850_Mod.rar aradaki - çizgiyi kaldırın

duvar kağıdı olan hava durumunuda http://weather.joeearl.co.uk/ buadresten şehir ismini yazarak güncelleyebilirsiniz indirdiğiniz wether dosyasını duvar kağıdı ,çerisindeki ile değiştirin

EgoWidgets A2 TÜM MODELLER Özelleştirilebilir Widget Flaş Duvar Kağıtları

http://forum.donanimhaber.com/m_47331839/mpage_1/f_/key_//tm.htm#47603371 tıkla
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• K850 ye özel kapsamlı dosyaların olduğu güzel bir konu olmasını bekliyoruz:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DİRENOM

K850 ye özel kapsamlı dosyaların olduğu güzel bir konu olmasını bekliyoruz:)

uzun zamandır uğraştığım bir konu içerisinde patchli app dosyam ve herşey mevcut size sadece a2 uplader ile portlamak kalacak
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • k850 oldukça yavaş bir telefon bu modlamaları yapınca dahada yavaşlamıyor mu? W715 in bile modsuz hali anca yetiyor şu an bana. Sizi rahatsız etmiyor mu yavaşlığı ben mi abartıyorum acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

k850 oldukça yavaş bir telefon bu modlamaları yapınca dahada yavaşlamıyor mu? W715 in bile modsuz hali anca yetiyor şu an bana. Sizi rahatsız etmiyor mu yavaşlığı ben mi abartıyorum acaba

dosyaları ekledim

şu anda mainde 130 küsür patch var hepsi kardeş kardeş çalışıyor

yavaşlama birbiri ile çakışan patch yok k 850 si olanın kesinlikle yüklemesi gereken dosyalar mevcut

• hocam su brown alin neyse parasi veriyim valla size ya

hocam simdi ben bunu indiriyorum napicagim nasıl aticagim ? versiyonu nasıl yükleyecegim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Slim -- 4 Ocak 2011; 13:27:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim
    hocam su brown alin neyse parasi veriyim valla size ya

hocam simdi ben bunu indiriyorum napicagim nasıl aticagim ? versiyonu nasıl yükleyecegim ?

Telefonu ilk önce brown yapıp yazılım dosyalarını indirip a2 uplader ile yazılımı atıp daha sonra benim dosyaları a2 uplader ile atmanız gerekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukkk

quote:

Telefonu ilk önce brown yapıp yazılım dosyalarını indirip a2 uplader ile yazılımı atıp daha sonra benim dosyaları a2 uplader ile atmanız gerekli.

brown yapcaz illaha simdi ah ahhhhhhhhhh bir bulsam alcam yapcamda .
    brown nasıl yapiliyor hocam peki ?
  • quote:

quote:

quote:

Bir kaç konu altta omnius programı ile yapılıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bir kaç konu altta omnius programı ile yapılıyor.

Tamam hocam bakiyorum ona suan paypal arastiriyorum
    bu arada dosyalar için ellerinize saglık hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Slim -- 4 Ocak 2011; 14:44:02 >

• Rica ederim
  • sirf benim için yaptin hocam biliyorum ama işte bir brown yapamadim gitti
  • @farukkk
    hocam teşekkürler gerçekten çok güzel olmuş herşey ellerinize sağlık.yalnız benim bir ricam var phone_app.cxc dosyasına gömülü olan patchleri ayrı olarak paylaşabilir misin acaba?
  • @farukkk
    Dosyalar için teşekkürler.
  • X-Slim

yapabileceğine eminim

eseslisemih26

rica ederim patchleri paylaşırım

DİRENOM

rica ederim başka bu tarz patchli modlu dosyalarınız varsa sizlerdende paylaşımlar bekliyorum
  • ah ahhh bulsam keske bir kod'da yapabilsem
  • quote:

ah ahhh bulsam keske bir kod'da yapabilsem

Telefonu biraz kullan bence sıkılınca bu işlere hemde iyice bilgi edin.
  • quote:

quote:

ah ahhh bulsam keske bir kod'da yapabilsem

Telefonu biraz kullan bence sıkılınca bu işlere hemde iyice bilgi edin.

valla hocam acikcasi sıkıldım brown yapamazsam saticam direk zaten bıktım ugrasmaktan su brown için kosusturmaktan :)
  • illa kurcalamanin ugrasmanin geregi yok ki hocam kullan telefon olarak
    ayrica brown yapmadan da telefona akustik camdriver yazi fontu loyuot gibi sistem dosyalarini degisterebilirsin
  • ben bu patch ' i uygulamak istiyorum ama :(
    peki hocam brown ile normal sekil kullanmakta ne fark var yani neleri yükleyemem böyle normalken?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.