Şimdi Ara

K 850 MENÜ /PATCH /CAM DRİVER /ACOUSTİC /YAZILIM /VERSİYON /HER ŞEY** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
3.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Slim -- 5 Ocak 2011; 16:57:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim
    ben bu patch ' i uygulamak istiyorum ama :(
    peki hocam brown ile normal sekil kullanmakta ne fark var yani neleri yükleyemem böyle normalken?

hocam biraz arastirmaniz gerekiyo patch disinda cogu seyi atabilirsiniz telefonunuz bu haldeyken a2 programiyla
    yani o verdigim linkleri incelersen daha detayli bilgilere sahip olursun
    örnegin suan flash tema atabilirsin telefonuna yada akustik ve bunlar gibi bir sürü sey atabilirsin
    patch olayina bu kadar takilma
    patch atamadigin icin telefonu satacaksan bu cok tuhaf olur bence :-)
    pm den yolladigim linkleri dikkatlice oku ve incele neyi nasil yapacagini anlarsin anlatiliyor zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: cudam

quote:

peki hocam brown ile normal sekil kullanmakta ne fark var yani neleri yükleyemem böyle normalken?

hocam biraz arastirmaniz gerekiyo patch disinda cogu seyi atabilirsiniz telefonunuz bu haldeyken a2 programiyla
    örnegin suan flash tema atabilirsin telefonuna yada akustik ve bunlar gibi bir sürü sey atabilirsin
    pm den yolladigim linkleri dikkatlice oku ve incele neyi nasil yapacagini anlarsin anlatiliyor zaten

Cok cok tesekkur ederim hocam ben bunlari bilmiyordum dikkatlice okumamıs anlasılan iyi oldu bunu bildigim sagol hocam :)
    bu arada eve geciyorum is yerinden hocam direk linkleri inceliyecegim bakalım neler neler degişcek telefonda :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cudam

quote:

Cok cok tesekkur ederim hocam ben bunlari bilmiyordum dikkatlice okumamıs anlasılan iyi oldu bunu bildigim sagol hocam :)
    bu arada eve geciyorum is yerinden hocam direk linkleri inceliyecegim bakalım neler neler degişcek telefonda :)

inceleyerek cözersin birseyleri hocam
    öncelikle telefona alis kullan biraz
    telefonu kullandikca tecrubelerin artacak zaten
    aceleye getirme bu olaylari
    su an bile telefonla bir cok sey yapabilirsin:-)

• Çok tesekkur ederim hocam valla cok yardimci oluyorsun bana
  • @farukkk
    hocam bekliyorum patchleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: eseslisemih26

@farukkk

tüm patchler burada

http://www.4shared.com/file/HNzatr9n/farukkk_iin.html tıkla indir
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukkk

quote:

@farukkk

tüm patchler burada

teşekkürler tam istediğim gibi olacak şimdi telefon

• quote:

quote:

quote:

@farukkk

tüm patchler burada

teşekkürler tam istediğim gibi olacak şimdi telefon

rica ederim stabil çalışan appni dosyalarını bekliyorum

• patch harici hepsini aticam bu dosyalarin acaba hangisi patch hangisini atmiyim telefonda brown yok biliyorsunuz
  • quote:

patch harici hepsini aticam bu dosyalarin acaba hangisi patch hangisini atmiyim telefonda brown yok biliyorsunuz

Phone app dosyası hariç herşeyi telefona atabilirsin örnek menü cam driver flash temalar açılış ekranı akustik vb gibi.
  • peki hocam ben sendne birsey istesem olur mu acaba ? simdi benim istedigim sadece bir tane layout var aklımda acaba piyasada var mi yada herhangi bir programla yapilabilir mi ? ekranda hiç birsey istemiyorum ana ekranda sadece sag altta saat olsun acaba böyle layout var mi ?
  • quote:

peki hocam ben sendne birsey istesem olur mu acaba ? simdi benim istedigim sadece bir tane layout var aklımda acaba piyasada var mi yada herhangi bir programla yapilabilir mi ? ekranda hiç birsey istemiyorum ana ekranda sadece sag altta saat olsun acaba böyle layout var mi ?

farklı layoutlar var deneyerek bulabilirsin benim layoutta dediğin gibi hiç birşey ekranda yok saatide flaşh duvar kağıtlarından kullanıyorum
  • quote:

quote:

peki hocam ben sendne birsey istesem olur mu acaba ? simdi benim istedigim sadece bir tane layout var aklımda acaba piyasada var mi yada herhangi bir programla yapilabilir mi ? ekranda hiç birsey istemiyorum ana ekranda sadece sag altta saat olsun acaba böyle layout var mi ?

farklı layoutlar var deneyerek bulabilirsin benim layoutta dediğin gibi hiç birşey ekranda yok saatide flaşh duvar kağıtlarından kullanıyorum

hocam senin layouttu paylasabilir misin peki ?
  • quote:

quote:

quote:

hocam senin layouttu paylasabilir misin peki ?

üstte toplu dosyaların içerisinde mevcut.

• adı ne tam olarak pekı hocam aklında mı?
  • quote:

adı ne tam olarak pekı hocam aklında mı?

Adı layout tabiki dosyaların içinde var.
  • tesekkur ederim hocam :)
  • farukkk hocam verdiğin yedeği telefonuma yükledim ancak şöyle bir sorun var bende sinyal ve batarya göstergeleri yanyana ve bataryanın gülümseme simgesi yarım gözüküyor senin resimde ise sinyal göstergesi en solda,ekrandaki htc saat ve alttaki resimi aynı anda nasıl kullanabiliyorsun bunu birtürlü beceremedim,birde ekran görüntülerini nasıl alıyoruz tarif edersen sevinirim.şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral_78 -- 8 Ocak 2011; 11:48:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral_78

farukkk hocam verdiğin yedeği telefonuma yükledim ancak şöyle bir sorun var bende sinyal ve batarya göstergeleri yanyana ve bataryanın gülümseme simgesi yarım gözüküyor senin resimde ise sinyal göstergesi en solda,ekrandaki htc saat ve alttaki resimi aynı anda nasıl kullanabiliyorsun bunu birtürlü beceremedim,birde ekran görüntülerini nasıl alıyoruz tarif edersen sevinirim.şimdiden teşekkürler.

Verdiğim paketten layoutu yüklediğine eminmisin batarya ve sinyal benim ekranımda verdiğim gibi olmalı htc yi duvar kağıdı olarak ayarla alttaki resimle beraber çıkar resimler klasöründe widget dosyasını duvar kağıdı yapekran görüntüsünü other klasöründe snap shot elfi ile alıyoruz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.