DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
REHBERDE KAYITLI OLMAYAN NUMARALARI ENGELLEMEK....
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
37.310
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Sony >> REHBERDE KAYITLI OLMAYAN NUMARALARI ENGELLEMEK....
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      996 Mesaj
      05 Nisan 2012 01:47:45 Konu Sahibi
      Arkadaşlar android telefonda belirli bir saatten sonra veya haftasonları kayıtlı kişilerimden başkasından telefon almak istemiyrum ne yapmam lazım...

işim gereği (mali müşavir) çok kişide telefon numaram var ...

böyle bir uygulama var mı androidde çok merak ettim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytacgoksu -- 5 Nisan 2012; 1:48:23 >

|
      |

Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
    • Yüzbaşı
      350 Mesaj
      05 Nisan 2012 14:21:59
      aFirewall kullanıyorum. ayarlamanıza bağlı olarak telefon defterinde kayıtlı olmayan numaralar ve blackliste eklediğiniz numaralardan gelen arama ve mesajları engelliyor ve size numaraları bildiriyor. size bir arama geldiği zaman otomatik olarak meşgule düşürüyor. eğer programın ücretli versiyonunu alırsanız telesekretere yada saçma bir numaraya yönlendirme yaptırıp aradığınız numara kullanılmamaktadır gibi bir anons duymalarını da sağlayabilirsiniz. (açıklamasında yazan, denemedim)
      |
      |

• Yarbay
      15742 Mesaj
      05 Nisan 2012 18:44:26
      telefonun kendisinden bunu yapabilirsiniz ama zamanlama olayı olmaz. her defasında kendim yaparım diyorsanız anlatayım.

• Er
      2 Mesaj
      29 Nisan 2014 10:54:49
      quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

telefonun kendisinden bunu yapabilirsiniz ama zamanlama olayı olmaz. her defasında kendim yaparım diyorsanız anlatayım.

rica etsem nasıl yapılacağını anlatabilirmisiniz?

• Yarbay
      15742 Mesaj
      29 Nisan 2014 11:05:00
      quote:

Orijinalden alıntı: anilya

Alıntıları Göster

rica etsem nasıl yapılacağını anlatabilirmisiniz?

Telefon modeliniz nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      16 Mayıs 2014 10:54:13
      telefonum iphone 5s ve bu sistemi iş gereği bende uygulamak istiyorum lütfen yardım ederseniz sevinirm :(
      |
      |

• Er
      11 Mesaj
      19 Haziran 2017 12:56:56
      Etkili bir yöntem

İstenmeyen Çağrıları Telesekretere Yönlendirme

İstenmeyen aramaları otomatik telesekretere yönlendirme yöntemi caydırıcı bir yöntemdir.
      inatla sizi aramak isteyen birileri varsa bu yönlendirme gerçekten caydırıcı olacaktır.
      Adımları takip ederseniz aramasını istemediğiniz kişiler "aradığınız numara kullanılmamaktadır."gibi sesli mesajı alırlar.
      İstemediğiniz bir numara sizi aradığı zaman reddet tuşuna bastığınızda arayan kişi otomatik telesekretere yönlendirilecektir.Ya da hiç reddet tuşuna basmanıza gerek yok.Bir süre sonra, yani siz telefona cevap vermediğinizde otomatik telesekreterin mesajını duyacaktır.
      DEVAMINI OKUYUNhttps://goo.gl/V9xZHU

• Yarbay
      6076 Mesaj
      19 Haziran 2017 17:03:40
      quote:

Orijinalden alıntı: darkheart41

Etkili bir yöntem

İstenmeyen Çağrıları Telesekretere Yönlendirme

İstenmeyen aramaları otomatik telesekretere yönlendirme yöntemi caydırıcı bir yöntemdir.
      inatla sizi aramak isteyen birileri varsa bu yönlendirme gerçekten caydırıcı olacaktır.
      Adımları takip ederseniz aramasını istemediğiniz kişiler "aradığınız numara kullanılmamaktadır."gibi sesli mesajı alırlar.
      İstemediğiniz bir numara sizi aradığı zaman reddet tuşuna bastığınızda arayan kişi otomatik telesekretere yönlendirilecektir.Ya da hiç reddet tuşuna basmanıza gerek yok.Bir süre sonra, yani siz telefona cevap vermediğinizde otomatik telesekreterin mesajını duyacaktır.
      DEVAMINI OKUYUNhttps://goo.gl/V9xZHU

Bu yöntem diğerleri gibi kolay kolay yıkılmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

...
Reklamlar
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.