Şimdi Ara

K 850 MENÜ /PATCH /CAM DRİVER /ACOUSTİC /YAZILIM /VERSİYON /HER ŞEY** (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
3.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • eline sağlık Lath.Crusader güzel paylaşım
  • Faruk Paylaşım için sağol konu çok güzel olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultraslan.1905 -- 13 Nisan 2011; 0:10:57 >
  • @farukkk
    Eyw hocam..
    Çok daha fazlasını yapacağım da malum, işler..
  • Sorunun donanımsal olabilir ekran yada dokunmatikte problem olabilir siz yinede yazılım atın.
  • nasıl yapabilirim bunları paypalım filan yok oyüzden setoll den yüklemeden istediğim temaların güzel olması bide cam driver
  • faruk bey merhaba bana bu hafta hediye k850 geldi ama telefon ing. bunu turkce yapmam mumkunmu? konu biraz eskı ama yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

faruk bey merhaba bana bu hafta hediye k850 geldi ama telefon ing. bunu turkce yapmam mumkunmu? konu biraz eskı ama yardımcı olursanız sevinirim

a2 uplader programı ile yazılımı yeniden yükleyin türkçe olur ilk sayfada detaylar mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukkk

quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

faruk bey merhaba bana bu hafta hediye k850 geldi ama telefon ing. bunu turkce yapmam mumkunmu? konu biraz eskı ama yardımcı olursanız sevinirim

a2 uplader programı ile yazılımı yeniden yükleyin türkçe olur ilk sayfada detaylar mevcut

ya ben ılk sayfayı okumuştumda genelde tema tarzı şeylerden bahsedilmiş pek ne yapacağımı anlıyamadım. biraz daha açabilirseniz cok sevinirim.
  • Üst konuda a2 konusu mevcut
  • Konuyu görünce gözlerim doldu valla. Eski nikim 666. Faruk üstad bilirsin. Sende c901 vardı. Bence c905. Sonra n8 almıştım şimdi hala n808 mevcut elimde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Konuyu görünce gözlerim doldu valla. Eski nikim 666. Faruk üstad bilirsin. Sende c901 vardı. Bence c905. Sonra n8 almıştım şimdi hala n808 mevcut elimde.
    Hocam ben hala c901 kullanıyorum faal olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rcmf1907

Hocam ben hala c901 kullanıyorum faal olarak

Alıntıları Göster
    Hocam ciddi misin? Kamera örneklerini unuttum valla. Güncel cihazlara kafa tutuyordur hala. Güncel cihazlarda xenon flaş olmaması büyük eksiklik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Hocam ciddi misin? Kamera örneklerini unuttum valla. Güncel cihazlara kafa tutuyordur hala. Güncel cihazlarda xenon flaş olmaması büyük eksiklik.

Alıntıları Göster
    Yeter bana zaten Benim için teknoloji 2009da durmuştur

http://i.hizliresim.com/VDY4Pj.jpg

http://i.hizliresim.com/Bz2lvQ.jpg

http://i.hizliresim.com/5yVWLd.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rcmf1907 -- 7 Temmuz 2018; 2:22:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.