Şimdi Ara

Just Cause 3 (PS4) Yeni Nesile Geliyor ! (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
4
Favori
11.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zerre keyif almadım bana hitap etmedi oyun maalesef

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gear mods da geliştirmeleri nasıl yapıcaz, mesela kancayı nasıl geliştiricem?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • drejtc kullanıcısına yanıt
    Haritada challenge noktalari var yesil renkte , o noktalardan aldigin puanlara gore gear veriyor,onlari kullanarak.
    Kanca icin scrapyard scramble challenge olanlari yapman gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • wither kullanıcısına yanıt
    Eyvallah

• Just cause 3
  • wingsuıt kullanırken asagı bastıgımda yukarıya dogru uçuyor bunu nasıl reserve yaparım ayarlarda bulamadım....ps4 te
  • quote:

Orijinalden alıntı: must33_35

wingsuıt kullanırken asagı bastıgımda yukarıya dogru uçuyor bunu nasıl reserve yaparım ayarlarda bulamadım....ps4 te

Yok malesef.
  • youtube'da F1 arabası gördüm gösterdiği yere gittim bende çıkmadı nasıl oluyor bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXNinjaG4xX

Dostum insula fonte bolgesinden 1 tane kirmizi bolgeyi ele gecirmen lazim. Haritayi ac biraz bakis acini uzaklastir sol ustte yazar hangi bolge oldugu. Bolge derken sadece kucuk yerlesim yerlerine bakma haritayi uzaklastir komple bolgeye bak. Kisaca insula fonte bir kucuk yerlesim yeri degil butun kucuk yerlesim yerlerini kapsayan bolgenin ismi. oyun da biraz daha ilerleyince ayni seyi baska bir bolgede de yapacaksin.

Bende ordayim o bölgeyi komple mi yok etmeliyiz

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Harita da herhangi bir yerin ustune geldigin zaman etrafi kirmizi ile cizilen sınırı olan yerleri ele gecireceksin. 1 tane dediyse bir bolgeyi 2 tane dediyse iki bolgeyi ele gecireceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 12 Ağustos 2017; 20:57:0 >
  • Tamamdır teşekkürler

• yellow canary01 kullanıcısına yanıt
    DLC satın almadan maalesef çıkmaz.
  • Bu ne saçma bir oyun ya insula fonte 2 tane bölge ele geçir diyor o bölgeye gidiyorum zaten ele geçirmişim ne yapmam lazım görev gelmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Bu ne saçma bir oyun ya insula fonte 2 tane bölge ele geçir diyor o bölgeye gidiyorum zaten ele geçirmişim ne yapmam lazım görev gelmiyor

iki bolge derken sen sadece iki yerlesim yeri ele gecirmissindir. Bolge derken her bolgede 3 veya 4 vs. yerlesim yeri var onlari ele gecirip o bolgenin etrafinda ki kirmizi cizgiyi mavi renk yapacaksin. Kusura bakma ancak bu kadar detayli simdi anlatiyorum, kafan karismasin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 13 Ağustos 2017; 18:20:4 >
  • Tamamdır şimdi oldu o bölgeleri mavi yapacam

Kırmızı olan yerleri ele geçirecem

Mavi olunca sonra görev açılacak değil mi

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Sen ne yap biliyon mu, en iyisi butun haritayi mavi yap. şaka şaka.
  • Adamlar utanmadan bozuk oyunu piyasaya sürmüşler ve düzeltmemişler,öyle fps falan çok takmam umurumda olmaz ama bu oyun oynanmıyor resmen o kadar yavaşlıyor
  • Pro da çok nadir patlamalarda kasma var, bu arada adamlar ne güzel dünya yapmışlar, gezdikçe gezesin geliyor. Doğa harika , sehirler ise bir o kadar kötü. Bölge ele gecirdikçe radyoda haberleri sunan adamın konusmaları çok iyi. Gayet keyifli oyun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • La bu uçaklar nasıl vuruyor öyle gavura vurur gibi kasmasa güzel oyun ayrıca.

• quote:

Orijinalden alıntı: xXNinjaG4xX

Sen ne yap biliyon mu, en iyisi butun haritayi mavi yap. şaka şaka.

İnsula fonte bölgesini nerdeyse tüm bölgeyi mavi yaptım daha açılmadı görev

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.