Şimdi Ara

Just Cause 3 (PS4) Yeni Nesile Geliyor ! (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
363
Cevap
4
Favori
11.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Just cause 2 yi 100 saat oynamış biri olarak yarım saat oynadım şimdi. Arabaların sürüş mekaniği çok zorlaşmış o hoşuma gitmedi birde kancayı f den mause 2 ye almaları JC 2 ye alışmış biri olarak beni zorladı. Umarım JC 2 de bulduğumu bulabilirim.
  • PS4 Pro olmasına rağmen, FPS değerleri gerçekten çok düşük oyunun. 60KS8000 de acayip kasıyor, bu yüzden 24inch monitor de oynuyorum. Oyun kime göre zevksiz gelse de, battlefield'daki gibi gördüğün herşeye binip kullanabilmen, şehri dağıtabilmen vs. eğlenceli. 9/10 veririm...
  • Arkadaşlar konusuna baktım bulamadım bana Allah rızası için yardım edecek biri lazım şu ekrandaki OPEN THE COMLINK yazısını kapatamıyorum . Ne yaparsam yapayım kapanmıyor basıyorum bu sefer gear mod kilitli aktive edin diyor ben istemiyorum mod falan bunu ekrandan nasıl kaldıracağım . Oyundan soğudum yeminle.

Just Cause 3 (PS4) Yeni Nesile Geliyor !

Just Cause 3 (PS4) Yeni Nesile Geliyor !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fps stabil olsa cok iyi olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 3 Ağustos 2017; 21:42:1 >
  • Arkadaşlar durmadan "connection lost" çıkıyor bende internetim gayet normal çalışıyor tam görevin ortasında da hata verdi az önce oyun. Login yapıyorum dakikalar sürüyor girmesi.

Verdiği uyarı : Login Failed. The square enix servers are currently unavailable vs vs Retry ve Go to offline mod var. Retrye basınca olmuyor yine aynı şey çıkıyor. Offline oynayınca da mapi açtığım zaman otomatik tekrar login olmaya çalışıyor yine bekliyorum.

Nedir bunun çözümü
  • Oyuna daha yeni başladım.İlk bölümlerde ,ana görev,sarı renkteydi ve görevlere kolayca gidiyordum.Artık sarı renkte ana görev yok ve haritada kırmızı renkte bir sürü yer var.Ana görevleri ,tekrar nasıl aktif edeceğim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

Arkadaşlar durmadan "connection lost" çıkıyor bende internetim gayet normal çalışıyor tam görevin ortasında da hata verdi az önce oyun. Login yapıyorum dakikalar sürüyor girmesi.

Verdiği uyarı : Login Failed. The square enix servers are currently unavailable vs vs Retry ve Go to offline mod var. Retrye basınca olmuyor yine aynı şey çıkıyor. Offline oynayınca da mapi açtığım zaman otomatik tekrar login olmaya çalışıyor yine bekliyorum.

Nedir bunun çözümü

Ps4 internet baglatisini kesin ben öyle yaptım kurtuldum

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Oyuna daha yeni başladım.İlk bölümlerde ,ana görev,sarı renkteydi ve görevlere kolayca gidiyordum.Artık sarı renkte ana görev yok ve haritada kırmızı renkte bir sürü yer var.Ana görevleri ,tekrar nasıl aktif edeceğim?

Dostum sen de ayni yerde takildin galiba. Ana gorev siyah renkte ve acmak icin "Liberate 1 more province in insula fonte" diye bir gorev yapman lazim. Youtube tan baktim bulamadim daha dogrusu ingilizcem yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark-Samurai

Fps stabil olsa cok iyi olurdu.
    Dostum insula fonte bolgesinden 1 outpost yani kirmizi bolge daha ele gecirecekmissin.Ana gorev acilir o zaman. Eger takildigin yer benim ki gibiyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 3 Ağustos 2017; 21:45:33 >
  • Bendede aynı hata var. Sabah oynarken interneti kestim oynadım oynarken CE 34878 Hatası verdi. Onunda sebebi oyun 30dk boyunca internete bağlı olmamasıymış. Oyunun optimizasyonu bi şekil , birsürü bug var. Para verip alsam kafayı yerdim sanırım.
  • Aklımda hep bu oyun vardı ama iyiki almamışım dedim ayrıca internet bağlantı hatası gıcık etti

oyuna laf ettim ama baya hoşuma gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gazef -- 7 Ağustos 2017; 18:35:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXNinjaG4xX

Dostum insula fonte bolgesinden 1 outpost yani kirmizi bolge daha ele gecirecekmissin.Ana gorev acilir o zaman. Eger takildigin yer benim ki gibiyse.

O ele geçirilecek bölgede hava saldırısı oluyor ve kesinllikle bir yanlışlık var.Oyunun en başı ,bu denli zor olmamalı!!5-6 kez denedim olmadı,bıraktım.

• geçen sene de yazmıştım ama yine yazayım

playstation 2 grafikleri kalitesinde ve hatalarla dolu olan oyun

bu nesilde ne işi var anlamadım gitti

15 yıl geç piyasaya sürmüşler

mahallenizden geçen çöp kamyonunun arkasına asılıp 3-5 sokak dolanın, daha çok eğlenirsiniz. ciddi.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 4 Ağustos 2017; 9:55:50 >
  • Ps 4 oyun konsoluna sahibim bu oyunu da ps plus sayesinde ücretsiz sahip oldum. İyi ki de ücretsiz sahip olmuşum eğer para vermiş olsaydım kafayı yerdim neden bu kadar bu oyun kasıyor Ps 4 olmasına rağmen niye kasıyor çok farklı oyun oynadım ps 4 te bir tanesi bile kasmasken bu niye kasıyor sebebini bilen var mı ?( Her patlamada dona dona oynuyorum her çatışmada fps düşüyor ) Ben böyle sorunlu bir oyun görmedim. Bir de ps 4 olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidensa -- 4 Ağustos 2017; 12:52:49 >
  • Oyunu hiç beğenmedim ya. Zamanında iyi ki para verip almamışız.

• proda kasma varmı arkadaşlar indirmeli miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo23

quote:

Orijinalden alıntı: xXNinjaG4xX

O ele geçirilecek bölgede hava saldırısı oluyor ve kesinllikle bir yanlışlık var.Oyunun en başı ,bu denli zor olmamalı!!5-6 kez denedim olmadı,bıraktım.

Hava saldirisi olan bolgeyi ele gecirmene gerek yok zorlaniyorsan diger yerler de olur. Yeter ki bir bolgeyi daha ele gecir. Hava saldirisi olan yerlerde fuze rampalarini hack leyerek dusmana yonlendirebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 4 Ağustos 2017; 21:12:2 >
  • Valla sildim gitti oyunu.😀

• quote:

Orijinalden alıntı: mirvaren

proda kasma varmı arkadaşlar indirmeli miyiz?

Çatır çatır kasıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

quote:

Orijinalden alıntı: mirvaren

proda kasma varmı arkadaşlar indirmeli miyiz?

Çatır çatır kasıyor

üzdü hiç bulaşmamak daha iyi
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.