Şimdi Ara

Just Cause 3 (PS4) Yeni Nesile Geliyor ! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
363
Cevap
4
Favori
11.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mirvaren

quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

quote:

Orijinalden alıntı: mirvaren

proda kasma varmı arkadaşlar indirmeli miyiz?

Çatır çatır kasıyor

üzdü hiç bulaşmamak daha iyi

Beleş olduğu için indir gitsin, ama para verne.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo23

quote:

Orijinalden alıntı: xXNinjaG4xX

Dostum insula fonte bolgesinden 1 outpost yani kirmizi bolge daha ele gecirecekmissin.Ana gorev acilir o zaman. Eger takildigin yer benim ki gibiyse.

O ele geçirilecek bölgede hava saldırısı oluyor ve kesinllikle bir yanlışlık var.Oyunun en başı ,bu denli zor olmamalı!!5-6 kez denedim olmadı,bıraktım.

O hava saldırısı olan yerdeki görevi ben uçaklara vurdurup yaptım. Ele geçirmeme rağmen hala uçaklar dolaşıyor. Havantoplarını da ele geçirmeme rağmen uçakları vuramıyor saçmalığın daniskası. Ateş ediyolar ama arkasında patlıyor hedefa ulaşmadan. Oyunda çok hava var.

Şimdi de görev çıkmıyor. 2 tane görev yeri var ama sarı değil siyah. Insula Fonte falan yazıyo ama yok öyle bi yer arkadaş neresi burası kafayı yicem biri söylesin

• Spawn2 kullanıcısına yanıt
    Dostum insula fonte bolgesinden 1 tane kirmizi bolgeyi ele gecirmen lazim. Haritayi ac biraz bakis acini uzaklastir sol ustte yazar hangi bolge oldugu. Bolge derken sadece kucuk yerlesim yerlerine bakma haritayi uzaklastir komple bolgeye bak. Kisaca insula fonte bir kucuk yerlesim yeri degil butun kucuk yerlesim yerlerini kapsayan bolgenin ismi. oyun da biraz daha ilerleyince ayni seyi baska bir bolgede de yapacaksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 5 Ağustos 2017; 22:31:18 >
  • hidensa H kullanıcısına yanıt
    Hocam bu plus ile ücretsiz aldığımız zaman plusın süresi bittiğinde kütüphaneden oyun siliniyor mu? Yoksa plusı tekrar aldığımızda yine oynayabiliyor muyuz? Sadece bu oyun için sormuyorum genel olarak sistemi öğrenmek istiyorum. Playstation'a yeni geçiş yaptım çok yabancıyım.
  • selam herkese oyunu plus ile indiriyorum fakat %18 de takılı kaldı sanırm bir de şöyle bi uyarı yazısı geçiyor the square enix servers are currently unavailable.online features will be innacassible until the square enix servers can be reached.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lt00 L kullanıcısına yanıt
    Plus oldugu zaman oynarsin silinmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

quote:

Orijinalden alıntı: neo23

quote:

Orijinalden alıntı: xXNinjaG4xX

Dostum insula fonte bolgesinden 1 outpost yani kirmizi bolge daha ele gecirecekmissin.Ana gorev acilir o zaman. Eger takildigin yer benim ki gibiyse.

O ele geçirilecek bölgede hava saldırısı oluyor ve kesinllikle bir yanlışlık var.Oyunun en başı ,bu denli zor olmamalı!!5-6 kez denedim olmadı,bıraktım.

O hava saldırısı olan yerdeki görevi ben uçaklara vurdurup yaptım. Ele geçirmeme rağmen hala uçaklar dolaşıyor. Havantoplarını da ele geçirmeme rağmen uçakları vuramıyor saçmalığın daniskası. Ateş ediyolar ama arkasında patlıyor hedefa ulaşmadan. Oyunda çok hava var.

Şimdi de görev çıkmıyor. 2 tane görev yeri var ama sarı değil siyah. Insula Fonte falan yazıyo ama yok öyle bi yer arkadaş neresi burası kafayı yicem biri söylesin

ben geçtim orayı :D haritada işareti yok eğer unutmadıysam size atarım haritayı insula fonte bölgesinden ss alıp atar mısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 6 Ağustos 2017; 0:19:28 >

• Arkadaşlar just cause 3 ün ps4 için online modu var mı yoksa hikayeye bağlı görevlerden mi oluşuyor oyun ? Peki görevler bitince ne oluyor tekrar oynayabiliyor muyuz ? İnternet açıkken connection lost hatası veriyor bende bunu nasıl düzeltebilirim ? İnterneti kapatıp oynuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lip777

Arkadaşlar just cause 3 ün ps4 için online modu var mı yoksa hikayeye bağlı görevlerden mi oluşuyor oyun ? Peki görevler bitince ne oluyor tekrar oynayabiliyor muyuz ? İnternet açıkken connection lost hatası veriyor bende bunu nasıl düzeltebilirim ? İnterneti kapatıp oynuyorum.

Connection lost hatası herkes de var illaki bunun için bir güncelleme gelecektir.
  • berkay_53 kullanıcısına yanıt
    Hocam cevap için sağolun. Peki online modu var mı ve hikayeye bağlı olan görevler bitince ne oluyor oyunu serbest modda mı oynuyoruz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lip777

Hocam cevap için sağolun. Peki online modu var mı ve hikayeye bağlı olan görevler bitince ne oluyor oyunu serbest modda mı oynuyoruz ?

Pc için multiplayer modu yeni geldi konsola gelir mi bilmem. Evet oyunu bitirince serbest uçarsınız wingsuit ile :)
  • haritada bir bölge var görevlerden birine o yol üzerinden giderseniz oyundan atıyor ps ana ekranına dönüyor böyle saçmalık olamaz sanki korsan oyun oynuyoruz hatalı crack gibi yolu değiştirip dağ bayır tırmanınca atmıyor oyundan
  • berkay_53 kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam çok soru sordum helal edin bir soru daha sorucam. Oyunda auto save yok heralde ne zaman çıksam oyundan sonra tekrar oynasam evimde başlatıyor araba falan var görev yapıcam ama görev yapmak için gideceğim yer gözükmüyor. Harita falan var mıdır acaba ?

• Oyun eğlenceli bir oyun zaten ücretsizken alın oynayın

• quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

Oyun eğlenceli bir oyun zaten ücretsizken alın oynayın

bence inanılmaz kasıyor oyun indirmeye değmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

Oyun eğlenceli bir oyun zaten ücretsizken alın oynayın

bence inanılmaz kasıyor oyun indirmeye değmez

Oynanmayacak derecede değil fps heleki ücretsiz olduğunu düşünürsek ama siz bilirsiniz tabi

• Geçen ay Endonezya plus verdiğinde denedim bilemiyorum çatışma olmayan yerde dahi takılıyor gibi geldi ki hiç fps takıntım falan da yoktur

• Oyun slayt şov gibi ama yine de zevkli. Hele bazı üsler var vay be diyorsunuz. Patlatırken oldukça zevk alıyorsunuz. Buna karşı oyunun ana görevleri sıkıcı ama. Hep aynı şeyleri yapıyorsunuz. Bir de yapay zeka iyice aptallasti mi cildiriyorsunuz.

• Pro'da net bağlantısını kesip yarım saat kadar oynadım, düzgün çalışıyordu kasma görmedim. Patlama sahneleri kasıyor sanırım.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.