Şimdi Ara

Just Cause 3 (PS4) Yeni Nesile Geliyor !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
4
Favori
11.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Just Cause serisi ile ünlenen Avalance Studios'un yeni nesil için iki oyun üzerinde çalıştığı söyleniyor. Bu oyunlardan ilkinin Just Cause 3 olduğu söyleniyor.  Oldukça büyük bir hayran kitlesi olan ve satış rakamları da yüksek olan bu serinin yeni bir oyunu sürpriz olmayacaktır.

Diğer taraftan efsanevi Mad Max film serisinin bir oyununun da Avalanche Studios tarafından geliştirildiği söylentileri var.  Mad Max serisinin yeni filminin yapım aşamasında olduğunu göz önüne alırsak bir oyunun da gelmesi şaşırtıcı olmayacaktır.

Avalanche Studios patronu Christofer Sundberg daha önce yeni nesil platformlar için oyun geliştirdiklerini açıklamıştı. Bu oyunların Mad Max ve Just Cause 3 olması oyuncuları çok mutlu edecektir.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Mad_Max_ve_Just_Cause_3_Yeni_Nesile_Geliyor-34485.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 2 Mart 2013; 8:42:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Just Cause serisi ile ünlenen Avalance Studios'un yeni nesil için iki oyun üzerinde çalıştığı söyleniyor. Bu oyunlardan ilkinin Just Cause 3 olduğu söyleniyor.  Oldukça büyük bir hayran kitlesi olan ve satış rakamları da yüksek olan bu serinin yeni bir oyunu sürpriz olmayacaktır.

Diğer taraftan efsanevi Mad Max film serisinin bir oyununun da Avalanche Studios tarafından geliştirildiği söylentileri var.  Mad Max serisinin yeni filminin yapım aşamasında olduğunu göz önüne alırsak bir oyunun da gelmesi şaşırtıcı olmayacaktır.

Avalanche Studios patronu Christofer Sundberg daha önce yeni nesil platformlar için oyun geliştirdiklerini açıklamıştı. Bu oyunların Mad Max ve Just Cause 3 olması oyuncuları çok mutlu edecektir.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Mad_Max_ve_Just_Cause_3_Yeni_Nesile_Geliyor-34485.htm

Bir ricam olsa Sipahi kardeş :)

Yeni nesile gelecek oyunların haberlerini veriyorsun bugünlerde çok. Hepsini tek başlık altında bir konuda toplasan, senin haberciliğine güveniyorum ancak sen yaparsın bunu :)

• severek oynamıştım bu oyunu ve hatırlatınca kutusundan çıkarıp bir daha başlıycam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozozca

quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Just Cause serisi ile ünlenen Avalance Studios'un yeni nesil için iki oyun üzerinde çalıştığı söyleniyor. Bu oyunlardan ilkinin Just Cause 3 olduğu söyleniyor.  Oldukça büyük bir hayran kitlesi olan ve satış rakamları da yüksek olan bu serinin yeni bir oyunu sürpriz olmayacaktır.

Bir ricam olsa Sipahi kardeş :)

Yeni nesile gelecek oyunların haberlerini veriyorsun bugünlerde çok. Hepsini tek başlık altında bir konuda toplasan, senin haberciliğine güveniyorum ancak sen yaparsın bunu :)

Bence iyi olmaz, her yeni önemli next-gen haberi için ayrı konu açılması iyi oluyor. Kullanıcıların dikkatini çekiyor.

• Just Cause 2 tadında bide yeni nesil grafiklerle gelirse tadından yenmez
  • Just Cause 3(?) screenshot tweeted by Avalanche Studios founder - Reveal at E3? #1

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=516672

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 27 Şubat 2013; 22:54:38 >

• uzaydamı geçicek

şaka

gelsin gelsin

oyun dinamikleri biraz daha ciddiyet demeyeyim de tutarlı olursa

yani önceki oyunun tuzu ve salçası eksikti birazda az pişmişti sanki

açım galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 27 Şubat 2013; 23:07:08 >

• İkinci oyun güzeldi üçüncü oyunda güzel olacaktır diye düşünüyorum.

• 2. Olanı 1. Olanına Göre Az Tuttu Sanırım Bu Oyunun
  • Avalanche E3'te Oldukça İddialı Bir Oyun Duyuracak

Just Cause serisi tam bir çılgınlık

2005 yılında piyasaya çıktığından büyük beğeni toplayan Just Cause, açık dünya oyunlardan kendine özel bir yer edinmişti. Bu seri ile popüler bir stüdyo olmayı başaran Avalanche Studios, E3 fuarında iddialı bir oyunla karşımıza çıkacak.

Stüdyonun başındaki isim Christofer Sundberg'in açıklamalarına göre Just Cause 1'den beri stüdyonun en büyük duyurusu E3 fuarunda yapılacak. Tahminler Just Cause 3'ün duyurulması yönünde, ama Just Cause 1'den beri en büyük duyuru deyince yeni bir oyunun gelebileceğini de düşünüyoruz.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Avalanche_E3te_Oldukca_iddiali_Bir_Oyun_Duyuracak-38512.htm

• Just Cause 2 bitiren nadir insanlardanım sanırsam oda ana görevler , oyun acayip uzundu ama manzaraları harikaydı denizler falan insanın suya girip yüzesi geliyordu 3 de çok güzel olur umarım
  • Çünkü 2. olanı çok iyi değildi
    1 daha güzeldi
    bakalım ps4'de nasıl olacak
    yine patates suratlı yapmazlar umarım diğer karakterleri
  • Bu oyun hep çok iyidi ama hep bir şeyler eksikti. Oynarken insanda "kekremsi" bir tad bırakıyordu.
    Umalım yeni nesilde dahada kaliteli şekilde gelsin.
  • Just cause un en büyük özelliği muhteşem bir doğada muhteşem bir özgürlük sunmasıydı.

O kadar çok easter egf vardıki oyunda hayran kalmamal elde değil.

Lost dan dharma bile mevcuttu :) yada hatch in kapağı :)

Yeni nesilde aynı mükemmeliyeti verirse avalanche studio uzun süre oynanacak bir oyun çıkar karşımıza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 28 Mayıs 2013; 21:19:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de ilk oyunu oynamıştım
    ama 2. oyunu oynamadım.

İlk oyun çok iyiydi. Ama bir sürü eksiği-eksisi vardı, sayabilirim.
    Herşeye rağmen kendince sağlam dinamiklerle, yeniliklerle gelmişti.

• Araba suruslerini azicik iyi yapsalardi cok harika bir oyun olurdu benim icin. Ama araba surusleri yuzunden iki oyunu da yarim biraktim. Ayni sey Saint's Row icin de gecerli. Hatta Sleeping Dogs. Hatta ve hatta videolardan bariz gordugumuz uzere Watch Dogs'da. Ben mi bu araba surusune cok takiyorum anlamiyorum ama guzel guzel oyunlar yapiyorlar bir araba surusu fizigi oturtmak ne kadar zor olabilir.
  • Oyun beni baymıştı açıkcası oradan oraya git üşeniyordum o kadar mesafeye gitmekte. Gerçi kaç sene oldu zamanına göre iyi oyunduda olsa da olur olmasada olur kafasındayım
  • 2.oyun grafikleri baya iyiydi 40-45 saat oynamıştım,3ün grafikler nasıl olur kimbilir.
  • Grafikleri oldukça kötü. Nesini beğeniyorsunuz anlayabilmiş değilim. Parayla verseler yine de almam ben bu oyunu.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.