Şimdi Ara

Just Cause 3 (PS4) Yeni Nesile Geliyor ! (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
363
Cevap
4
Favori
11.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir yerde bir eksiklik yapmissindir. Gorev sari renkte biliyorsun degil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXNinjaG4xX

Bir yerde bir eksiklik yapmissindir. Gorev sari renkte biliyorsun degil mi?

Evet o sarı gelmiyor işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Baska birsey daha yapmani istiyordur yada eksik birsey yapmissindir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 14 Ağustos 2017; 19:37:13 >
  • quote:

Baska birsey daha yapmani istiyordur yada eksik birsey yapmissindir.

Resim atabilirmisiniz hangi 2 bölgeyi temizlemi istiyor

İnsula fonte bölgesini tamamen ele geçirdim

1.bölge oldu ikinci bölge olmadı nasıl birşey bu anlamadım gitti insula fonte bölgesi diyor hepsini temizledim daha bir yer daha var diyor o kadar baktım insula fonte bölgesine kırmızı birşey kalmadı ki ne yapmam lazım

Bir bolge ele gecirme insula fonte de. Yanlis hatirlamiyorsam 2 bolgeyi ele gecirme insula draco da. Ben de diyorum niye olmuyor. Sen bir bolge ele gecirme gorevini yaptin sari renkte ana gorev cikti degilmi? Simdi iki bolge ele gecirme insula draco da olmasi lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 15 Ağustos 2017; 16:46:53 >
  • murat1407 kullanıcısına yanıt
    uçakların bombaladıkları yerler senaryoda var. ilerde görev olarak gelecek. o yüzden dokunaman için o bölgelere hemen öldürüyor. oralardan uzak dur zamanı gelince oralara gidiyorsun uçak da olmuyor.
  • quote:

Bir bolge ele gecirme insula fonte de. Yanlis hatirlamiyorsam 2 bolgeyi ele gecirme insula draco da. Ben de diyorum niye olmuyor. Sen bir bolge ele gecirme gorevini yaptin sari renkte ana gorev cikti degilmi? Simdi iki bolge ele gecirme insula draco da olmasi lazim.

Yok ana görev çıkmiyor işte sorun orda kilitli gösteriyor

2 bölgeyi temizle diyor

1.bölge olmuş

2.bölge olmamis

Resim atayım

Just Cause 3 (PS4) Yeni Nesile Geliyor !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanblue001 -- 15 Ağustos 2017; 16:59:26 >

Resimde ki yer insula fonte degil mi? Eger oyle ise resim de ki kirmizi sınır cizgisi var ya iste onu mavi yapacaksin. Gorev de dogruymus insula fonte de.
  • quote:

Resimde ki yer insula fonte degil mi? Eger oyle ise resim de ki kirmizi sınır cizgisi var ya iste onu mavi yapacaksin. Gorev de dogruymus insula fonte de.

Lacos yazan bölgeye mi gideyim

Bölge hala kırmızı gözüküyor komple ele geçirmemişsin daha.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Lacos orda ki yerlesim yerlerinin ismi, insula fonte onlarida kaplayan daha genis bolgenin ismi. O resim deki kirmizi sınır cizgisindeki yerlerin hepsini ele gecirip o kirmizi sınır cizgisini mavi yapacaksin. Haritayi ayni yerde biraz daha uzaklastirirsan komple o bolgenin ismi sol yan da en ustte insula fonte diye yazar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 15 Ağustos 2017; 17:24:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Bölge hala kırmızı gözüküyor komple ele geçirmemişsin daha.

Gidiyorum o bölgeye sonra haritayı yaklastiriyorum mavi görünüyor birde yakından çekecem resim

İnsula fonte bölgesi tamamı mavi gösteriyor

Sen bence bir video çek detaylı görelim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdır arkadaşlar teşekkürler

Aynen kırmızı çizgileri de temizlemem gerekiyormuş

En sonunda görev gelmeye başladı

Neredeyse 3 gündur görev gelsin diye uğraşıyordum

• arkadaşlar bu oyunda nişan alma siper alma olayı yok mu ya. bulamadım
  • Store'da XL versiyonu 29 lira iken alsam mı diyorum ama sizce alınır mı? pc'de 2. oyunu büyük bir keyifle oynamıştım 3. oyunda çok güzel görünüyor ancak pc kaldırmıyor artık yeni nesil konsollar içinde oyun oynanmıyor diyor herkes çok frame düşüşü oluyormuş kararsız kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: NéGRo

Store'da XL versiyonu 29 lira iken alsam mı diyorum ama sizce alınır mı? pc'de 2. oyunu büyük bir keyifle oynamıştım 3. oyunda çok güzel görünüyor ancak pc kaldırmıyor artık yeni nesil konsollar içinde oyun oynanmıyor diyor herkes çok frame düşüşü oluyormuş kararsız kaldım

Plus ücretsiz vermişti oyunu geçen aylarda sende o zamanalar ps4 yoktu sanırım. Frame düşüşleri halen var ama oynamaya mani derecede değil.
  • berkay_53 kullanıcısına yanıt
    Hadi ya kaçırmışız aynen hocam yeni aldım yeni nesile xbox one s ile başladım exc oyun tarafında xbox çok yetersiz kalınca ps4 slim aldım 1 ay kadar önce

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi yapmışsın.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.