Yüzbaşı
25 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 63 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Merhabalar elimde ilk çıkan kırılabilir 250gb slim cihaz var çok temiz kulladım,oyunlarıyla beraber ne kadar eder acaba,ayrıca 1 tane daha mavi ds3 ve kamera ile move set var.

.

Bugün kurucu paketi çıkmış.
merhabalar elimde wd elements harici hdd mevcut usb 2.0 destekli,ps4e harici hdd desteği geliyor ama sadece 3.0 destekleyecekmiş hdd kutusu alarak 3.0 yapabilir miyim acaba.ürün bu:

uzun zamandır yandex browser kullanıyorum ama son zamanlarda sık sık çökmeye başladı bunda kayıtlı şifreleri nasıl chrome veya firefoxa taşıyacağım bulamadım bir türlü?
merhaba 3 yıldır yandex browser kullanıyorum ama son zamanlarda çok donmaya çökmeye başladı,google chrome'a geçmek istiyorum ama yer imleri ve şifreleri yandex'den chrome'a taşımayı bulamadım,nasıl yapabilirim,yardımı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler...
Arkadaşlar oyunun boyutuna aldanmayın,oyun çok dolu oynanış çok güzel 90larda çocuk olan nes oyunlarını seven herkes oynamalı bu oyunu,megaman,ducktales oyunları gibi zorlayıcı platform bölümleri içeriyor,kaçırmayın oynayın bu oyunu
merhaba arkadaşlar,elimde until dawn promo diski mevcut,bunun avrupa bölgesi kapak resmini bulup indirmek istiyorum ancak bulamadım,bulabileceğim bir site var mı,kuşe kağıda bastıracağım...
.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS4
Oyun Platformu
PS3
Oyun Platformu
Nintendo 3DS
PSN ID
sabirmusti
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 904
İkinci El Bölümü Mesajları: 60
Konularının görüntülenme sayısı: 50.899 (Bu ay: 319)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 228 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.