Şimdi Ara

Junk Subject

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • This junk subject must be deleted by moderators
     Junk Subject

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HacKToR -- 14 Ağustos 2015; 15:56:30 >

• hocam resim açılmıyor.

imageshack.us a girip oraya upload edin.Upload bittikten sonra en altta ki linki buraya kopyalayın
  • resimi görsem sana yardımcı olurdum
  • aynen
  • kopya xp kullanıyorsan eğer nero7 sürümünü ve wmp11i yükleyemezsin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Codname47

kopya xp kullanıyorsan eğer nero7 sürümünü ve wmp11i yükleyemezsin..

Kopya xp de nero 7 premium çalışıyor
  • bu arkadaş konuyu daha öncede açmıştı wmp11 kopya windowsda çalışmıyor nero7ninde buna benzer bir koruma sistemi olabileceğini söylemiştim sadece ayrıca sürümlere göre farklılık gösterebilir bu olay..
  • quote:

bu arkadaş konuyu daha öncede açmıştı wmp11 kopya windowsda çalışmıyor nero7ninde buna benzer bir koruma sistemi olabileceğini söylemiştim sadece ayrıca sürümlere göre farklılık gösterebilir bu olay..

öyle bir çalışıyor ki sana ispatlayabilirim
  • quote:

bu arkadaş konuyu daha öncede açmıştı wmp11 kopya windowsda çalışmıyor nero7ninde buna benzer bir koruma sistemi olabileceğini söylemiştim sadece ayrıca sürümlere göre farklılık gösterebilir bu olay..

Doğrudur olabilir..Bazı sürümlerde lisans koruma vs.tarzında bir sistem olabilir..

Ama sanırım arkadaşın sorunu elindeki nerodan kaynaklanıyor..Eğer netten indirdiyseniz bence başka bir tane bulun..Çünkü piyasada bozuk tonla nero 7 var..
  • KOPYA EX DE NASIL ÇALIŞIO YA BEN DENİOM OLMUOM YARDIM EDERMİSNİZ WMP 11 DE ÇALIŞMIO BİLEN VARSA SÖLESİN BİZDE YAPALIM
  • burda yasak
  • quote:

Orjinalden alıntı: Deli_AslaN

KOPYA EX DE NASIL ÇALIŞIO YA BEN DENİOM OLMUOM YARDIM EDERMİSNİZ WMP 11 DE ÇALIŞMIO BİLEN VARSA SÖLESİN BİZDE YAPALIM

arkadasım burda illegal içerikli dosya ve illegal bilgi verilmesi yasaktır...

Buarada konuyu acan arkdasım resmı goremıyorum dıger arkadaslar gibi imageshack.us e upload edip linki yayınlarmısın. ozaman daha saglıklı bı sekılde yardımcı olmaay calısırz
  • Arkadasım sanırım indirdiğin nero7 den kaynaklanıyor olsa gerek ki büyük ihtimallede öyle sana tavsıyem orjinal sitesinden indir egerki istersen BURADAN indirebilirsin

Ayrıca temp dosyasını boşalt

• nero 7 yi şahsen önermem senin sistem özelliklerine göre çok kasar
  • temp klasörünü boşalt yine olmaz ise pc dilini ingilizce yap dene
  • İSTEYEN PM ATSIN NERONUN SON VERSİYONUN FUL OLARAK VEREYİM
  • bazı arkadaşların da dediği gibi nerodan kaynaklanıyo başka cd yüklerse sorun çözülecektir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.