:

Yüzbaşı
18 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
BİZ EN İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU

UEFA+SUPER KUPA
ewet akglsercan avatar ve imzasına varmısın ??*
ARKADAŞLAR ZOMBiLİ CANAVARLI FİLMLER ARIOM BİR ÇOK FİLM İZLEDİM BULDUM AMA SİZİNDE AKLINIZDA OLAN FİLMLERİ SÖLERMİSİNİZ
Fenerbahçe'nin Chelsea ile deplasmanda yapacağı karşılaşmayı Alman hakem Herbert Fandel yöenetecek.

06.04.2008 15:38
UEFA'nın resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, Fandel'in yardımcılıklarını aynı ülkeden Carsten Kadach ile Volker Wezel'in yapacağı, karşılaşmanın dördüncü hakeminin de yine Alman Felix Brych'in olacağı bildirildi.

Fandel, geçen sezon Atina Olimpiyat Stadı'nda İngiltere'nin Liverpool ve İtalya'nın Milan takımları arasında oynanan Avrupa Şampiyonlar Ligi finalini yönetmişti.

Alman hakem, ayrıca 2008 Avrupa Kupası Şampiyonası elemelerinde Danimarka ile İsveç arasında oynanan olaylı maçta da düdük çalmıştı. Bu karşılaşmanın son dakikalarında bir Danimarkalı taraftar sahaya inerek hakem Fandel'e saldırmaya çalışmış, ancak futbolcular araya girerek saldırıyı önlemişti.

DÜN GECE İZLEDİM ÇOK GÜZEL OLMUŞ TAVSİYE EDERİM
FACEBOOK DAKİ GİBİ SANAL DA POKER OYNAYA BİLECEĞİMİZ BİR SİTE VARMI ACABA ARKADAŞLAR BİR YADIMCI OLURMUSNUZ
Amerika' da bir Üniversitede , Profesör derse şöyle başlamış. :

- "Düşünün ki bugün Dünyanın son günü. Yarın bu saatte her şey bitecek.
Kurtuluş şansınız yok. Bugün ne yapardınız?"

Tüm öğrencilerden bir çok değişik cevap gelmiş:

- İbadet eder Tanrıdan günahlarımı affetmesini dilerdim,

- Tüm sevdiklerimle vedalaşırdım,

- Ailemle zamanımı geçirirdim,

- Anneme veya Babama giderdim,

- Arkadaşlarımla yarım saat eski günlerdeki gibi basket oynardım,

- Barbekü partisi yapardım,

- Sevgilimle son ana kadar sevişirdim,

- Tüm sevdiğim yemekleri son bir defa yerdim.

- Yatar uyurdum.

- Ormanda son defa dolaşırdım,

- Güneşin doğuşunu ve batışını son defa seyrederdim.

- Akşam yıldızları seyrederdim.

- En sevdiğim yemeği hazırlar tüm sevdiklerimi akşam yemeğe davet ederdim.

- Piknik yapardım,

- Hayatta en çok gitmek istediğim yere gider orda ölümü beklerdim,

- Jet uçağına binerdim,

- Üzdüklerimi arar özür dilerdim beni affetmesini isterdim
vb.......... .

Hoca bütün hepsini tahtaya yazmış. Sonra gülerek ;

-" Çocuklar bunları yapmak için dünyanın son günü olması şart

mı .?" diye sormuş.
Kurtlar Vadisi fanatiklerinin iki haftadır merak ettiği sorunun yanıtı: 'Memati ölmeyecek'

25.03.2008 11:44
Hatta bu merak dizinin dışında da yoğun olarak tartışılıyor. Kurtlar Vadisi'nin internet sitesinde Memati'nin ölümü ile ilgili bir okur anketi bile düzenlendi.
Ankete katılan 258 bin kişi, "Memati ölmesin" diye oy kullandı. "Memati ölsün" diyenlerin sayısı ise 67 bin kişide kaldı. Yani Kurtlar Vadisi sevenlerin yüzde 80'i Memati'nin diziye devam etmesini istiyor.

Memati'nin Kurtlar Vadisi senaryosundaki önemli yerinin yanısıra, rolü canlandıran sanatçı Gürkan Zengin'in başarısı da bunda önemli bir etken oluyor.

Peki, gelelim merak edilen sorunun yanıtına, bu hafta Memati ölecek mi yaşayacak mı?..

Sızan haberlere göre dizinin başında herkes Memati'nin öldüğünü zannedecek, 'Polat en yakın arkadaşını kaybetti" diye düşeneceğiz. Ama sonunda Memati ölmeyecek. Başına dayanan o silahtan kurtulmayı başaracak...

KAYNAK:Milliyet __http://www.haberturk.com/haber.asp?id=63174&cat=140&dt=2008/03/25
Son 13 sezonda bitime 7 hafta kala topladıkları ortalama puanlar eklendiğinde Galatasaray mutlu sona ulaşıyor. “Fstats istatistik şirketi”nin yaptığı araştırma ilginç sonuçları beraberinde getirdi

G.SARAY 75 PUANLA BİRİNCİ

Araştırmaya göre son 13 sezonun son 7 haftasına göre alınan puanların ortalaması alınıp şimdiki puanlara eklediğimizde şuanda averajla ikinci sırada bulunan Galatasaray 75.23 puanla sezon sonunda ligi en önde bitirip şampiyonluğa uzanıyor.

FENERBAHÇE 74 PUANLA İKİNCİ

Şu anda lider olan F.Bahçe'nin 74.38 puanla 2. sırada, Beşiktaş'ın 70.23 puanla 3. sırada, bu yılın flaş ekibi Sivasspor'un 66,5 puanla 4. sırada ligi tamamladığı görülüyor.

91 MAÇTA 60 GALİBİYET

G.Saray son 13 sezonun son 7 hafta maçları göz önüne alındığında oynadığı 91 maçta 60 galibiyet 18 beraberlik 13 yenilgi ile 198 puan toplamış ve sezon başına 15,23 puan almış oldu.

F.Bahçe ise 91 maçta 57 galibiyet 16 beraberlik 18 yenilgi ile 187 puan toplayıp sezon başına 14,38 puan toplamış oldu.

Beşiktaş ise 91 maçta 46 galibiyet 21 beraberlik 24 yenilgi ile 159 puan toplayıp sezon başına 12,23 puan topladı.

KAYNAK:http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=134140
ARKADAŞLAR RESİMDE KIRMIZI İLE İŞARETLEDİĞİM YERDKİLERİ NASIL KOMPLE SİLECEM ORDAN DA MSN DE ENGELEDİM SİLDİM AMA ORDA KAYITDA DURYO ORAYIDA TEMİZLEMEK İSİTORUM BİR YARDIMCI OLURMUSNUZ

Hakkında
Forum İmzası:
KAHPE BİZANS - TEK YOL GÖZTEPE

TAM 35 GÖZTEPE HEMŞERİMM!!!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.479
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 58.040 (Bu ay: 132)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.