Yüzbaşı
14 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba, iki modemi birbirine bağlamak istiyorum.
Birini TV arkasına takıp wifi adaptör olarak kullanmak istiyorum. Sanıyorum ki mümkünmüş yanlış anlamadıysam ama yapamadım.

ADSL kablosu takılı olan = Air5341
Client olarak kullanmak istediğim = RT-206 v4

Yalnız her iki modem birbirine bağlıyken (en azından ADSL kablosu takılı olanı) kablosuz olarak olarak farklı isimlerde kullanmaya devam edeyim istiyorum.

Edit:
Client olarak kullanmak istediğime 192.168.2.254 IP verdim ama DHCP client yapınca kayboluyor yeni IP ve Ağ maskesi istiyor.

Devamında siz yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba,
Elimde 2 tane modem var biri Superonline'ın verdiği piberoptik modemi HG253 diğeri de Airties RT-205 TTnet.

Superonline'ın verdiği bu modemi eski dükkanımda piber nette kullanıyordum şimdi de eve getirdim.
Airties zaten evdeydi.

Airties evde adsl kablosuna takılı olacak, hg253'ü de terasa yada karşı binaya koyup access point yapmak istiyorum ama olmuyor.
Nasıl yapabilirim?

Aslında HG253'ü evde tutacaktım rt-205'i dışara çıkaracaktım ama
Evdeki telefondan gelen adsl kablosunu hg253'e bağlayamadım çalışmıyor. WAN girişine girmiyor küçük kalıyor ucundaki aparat.
Ben de mecbur rt-205'i kullanıyorum şuan.
Önnot:Konuyu az önce Tv bölümünde de açtım.

Başlık biraz karışık oldu ama şöyle izah edeyim.

Telefondan nete girip açtığım videoyu HDMI veya benzeri bir kablo ile TV'den izleyebilmem mümkün mü ?

Tv marka ve modeli > Samsung LE40D503

Telefonlarımın marka modeli > Samsung Galaxy S2 ve Galaxy Gio
Başlık biraz karışık oldu ama şöyle izah edeyim.

Telefondan nete girip açtığım videoyu HDMI veya benzeri bir kablo ile TV'den izleyebilmem mümkün mü ?

Tv marka ve modeli > Samsung LE40D503

Telefonlarımın marka modeli > Samsung Galaxy S2 ve Galaxy Gio
Telefon üzerinden "Ayarlar>Telefon Hakkında>Yazılım Güncelleştirme" yapamıyorum.
Sürekli "Kullanılabilir Güncelleme Yok" hatası alıyorum.
Telefon Root veya herhangi bir ROM değişikliğine uğramadı.
Nasıl aldıysam o şekilde.
Merhaba,
Kies ile pc üzerinden güncelleme yapınca telefonda hafıza kartı yoksa telefonun kendi hafızasındaki resimler, uygulamalar vb. dosya ve belgeler silinir mi?
Şuan ilk başlığı ben açıyorum hayırlı olsun :)

edit:ulen diğer tarafta açtım buraya forum.donanimhaber.com'a atmış iyimi :D:D
Merhaba arkadaşlar az önce adobe'nin sitesinden aşağıdaki linklerden trial versiyon indirdim.

(857.33 MB)http://trials2.adobe.com/AdobeProducts/FLPR/11/win32/FlashPro_11_LS1.7z
(1.17 MB)http://trials2.adobe.com/AdobeProducts/FLPR/11/win32/FlashPro_11_LS1.exe

Kurulum bitti 2 dosya indirmeme rağmen 3 dosya belirdi klasör içinde nasıl kurcam ben bunu?
.
Beyler bir şarkı vardı adı şarkıyı biliyorum ama şuan şarkının sözleri hiç aklıma gelmiyor tek hatırladığım Klibinde kanatlı bir kadın gecenin bir yarısı kanatlı beyaz bir elbise ile yollarda yürüyor bara filan giriyor .

Emre Altuğ, Teoman yada Mirkelam'ın şarkısı diye düşündüm ama değil galiba.

yardımcı olurmusunuz
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Ford / Fiesta
Mobil cihaz
Samsung Galaxy S II
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
TV
Samsung
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.105
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 436.981 (Bu ay: 679)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.